Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

barbarra1

User


Do³±czy³: 14 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-17, 13:02   

Witam, a kto nie lubi pizzy. A wiadomo że pizza domowej roboty jest najlepsza. Duża ilość ulubionych składników dużo sera a co ważniejsze wiemy co tak naprawdę zawiera ta pizza:) Ja mam sprawdzony przepis i tylko z niego robię ciasto nie jest ani za cienkie ani za grube. Podam w skrócie: kilogram mąki, pół kostki drożdży, pół szklanki oleju, szklanka mleka, szklanka wody 3 łyżeczki cukru, sól i przyprawy dodaję do ciasta np bazylia, oregano i zioła prowansalskie. Ciasto wiadomo zostawiam do wyrośnięcia. Z takiej porcji robię 2 duże pizze.
_________________

 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2016-10-11, 22:58   

OBOŻE, z szynką parmeńską i roszpunką <3
_________________
meow
 

andzulusika  

User



Do³±czy³a: 19 Kwi 2009

Sk±d: My World :)

   

Wys³any: 2016-10-26, 12:49   

Fakt, kto nie lubi pizzy :D domowa też super sprawa tylko z przygotowaniem się trochę schodzi no i problem się robi jak ktoś nie ma piekarnika :/ także ja robię w multicookerze i polecam każdemu, sprzęt mega uniwersalny także pizzę też można bez problemu zrobić, nawet robia promocje dla studentów :) Tu link
A jak mowa o pizzy to dla mnie tak naprawdę może być praktycznie ze wszystkim, oczywiście wielka miłością darze 4 sery ale z dodatkami mam tak że im więcej tym lepiej. W sumie margherita to chyba jedyna za którą nie przepadam ale jak przyjdzie co do czego to lepsza margherita niż nic;)
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2016-11-24, 14:03   

Mi bardzo posmakowały nowe smaki pizzy guseppe: creme fromage i chicken curry.
Próbowałam zrobić domową chicken curry, ale wyszła dużo gorsza niż guseppe :niepewny: .
Domową umiem zrobić smaczną hawajską :-P .
 

Mariusss  

User


ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 34

Do³±czy³a: 23 Lis 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-11-25, 11:15   

aż mi się zachciało upiec własną pizzę :) do tej pory robiłem tylko ciasta, ale może najwyższy czas zacząć iść dalej
 

Witovv  

User


Wiek: 39

Do³±czy³: 30 Lis 2016

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2016-11-30, 11:18   

Ja często robię pizzę w domu. Co ciekawe, przeważnie wychodzi mi inna, ale zawsze smaczna. Może dlatego że nie mam żadnego przepisu tylko wszystko według uznania.
 

sisi22  

User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

Sk±d: GdaÅ„sk

   

Wys³any: 2017-01-09, 14:40   

Bardzo lubię pizzę :-) Nie, ja kocham pizzę! Ale tylko taką na bardzo cienkim cieście, typowo włoską. I najlepiej jak najprostszą, bez przesady z ilością dodatków.
 

mateuszowy9  

User

student



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Sty 2017

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2017-01-10, 14:34   

Najlepsze są takie domowej roboty, a pizza to nic trudnego, ciasto, jakieś dodatki i do piekarnika. Ja wgl się przestawiłem na zdrowe jedzenie i takie samemu przygotowywane, często w takich pizzeriach dodają praktycznie odpadki do pizzy i oszczędzają na składnikach, w domu przynajmniej się wie co się je. Jakbym miał zjeść jakieś mięso wątpliwej jakości to bym wolał bez niego, ale nigdy się nie wie na 100 %. ;)
_________________
nigdy siÄ™ nie poddawaj, bo nigdy nie wiadomo jak blisko jesteÅ› swojego celu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com