Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-05-17, 23:29   

Czarodziejku wolałam tamten avatar, bardziej pasował do ciebie
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-17, 23:32   

alpen. napisa³/a:

taktowny


tu siÄ™ zgadzam.
No i obecnie trochę ode mnie odpoczywa :-P po części, przeze mnie, po części przez mój telefon a po części zasłużył na odpoczynek, bo ma inne rzeczy na głowie. Mały leniszek, kawopijca, żelkojad i lubujący się w kefirkach anarchista-punk. I gra w Football Amerykański i mam nadzieję, że kiedyś zabierze mnie na boisko w paski w wiadomym celu <3
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-17, 23:42   

Nie wiem jaka teraz metamorfoza zaszła bo jakoś nie zwracałem uwagi, aczkolwiek z tego co czytałem to stosunek neutralny.
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:57   

Jeden z nielicznych użytkowników których nie tylko nie lubie, ale i nie szanuje zresztą najprawdopodobniej z wzajemnością. Nie będe pisać dlaczego bo i tak wszyscy wiedzą. Pierwsze skojarzenie jakie z nim mam to fałszywy lizus. Jego konflikt ze strahem już robi się śmieszny.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 08:24   

Z początku lubiłem, teraz postać neutralny. Próbuje z siebie robić punka, i jest za systemem ANArchi chodź nadmiernie się uczy i chce zostać Lekarze. Dużo rolę w jego życiu zajmuje sport, i to jest ważne. Wybrał dyscyplinę dość ciekawą i mało popularną w Polsce. Aktualnie romansuje z Quku życzę szczęścia.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-18, 09:14   

Niechcący ,z powodu niezapisanego numeru,wzięłam go za natręta.Aczkolwiek już zapisałam i porozmawiamy Błażejku.Kolejny forumowy blondi,ostatnio zafascynowany subkulturą punczerów oraz muzyki z nią związanej.Zapewne spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie.Dotrzymywał mi dzielnie towarzystwa ,gdy byłam chora,wisi mi naleśniki mamy Natalii.Związany z Qukułka, i także życzę im szczęścia.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-18, 10:50   

Nie lubiłem go od samego początku, i nadal nie polubię. Nie wiem czy opisał mnie pozytywnie aby go polubił? Nie licz na zmianę nastawienia. Jestś dziwny, lizusek taki malutki, tyci człowiek kurna.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-05-18, 19:41   

Wielki żigolo i mada faka anarchia, widzi sens w bezsensie i chyba gdzieś zgubił resztki mózgu. Za mądry to nie jesteś i łatwo ulegasz wpływom. Współczuje Qukułce że zabujała się w takim typie jak ty no ale cóż miłość jest ślepa, głucha i w ogóle jakaś dziwna. Liż tam dalej wszystkim żeby ci tu napisali jaki to jesteś milutki i fajniutki, tylko nie wejdź za głęboko bo cię w tej d** nie znajdą
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-18, 19:56   

Brak słów. Ukochany wszystkich, najwiekszy kochanek na forum, e-lofffing, e-cffffaniak. Nigdy nie lubiłem i nie polubię. Ze skrajności w skrajność popada jak może. Hiroł wszystkich nastolatek od 14 w dół (plus Qukułka) . Koło czarodzieja to on nigdy nawet nie pełzał, jego lizowata magia przyprawia wszystkich o wypieki na twarzach. futbolista :wstyd: i jeszcze chciałem zapytać czy to justa sie od Ciebie uczy czy należycie do tego samego związku LLD ( Lizemy Lizemy D.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Ostatnio zmieniony przez Ower 2010-05-18, 20:07, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 19:58   

ower cudnie opisałeś czarodzieja

a ja chciałam dodać, że jeśli ktoś taki jak ty (harry) wypowiada sie na mój temat, że udaje na siłę inną... to świat schodzi już na psy.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-18, 21:06   

Lubiłam w początkach, ale on mnie już nie loffcia, więc nie wiem czy powinnam lubić.
pijany w sylwestra był fajny, tak pamiętam, ale sama tez byłam pewnie fajna, to też mogło mi się śnić.
ale pija tanie wina, ale pewnie sexafery nie pił, niech żaluje, komandos bejb;>
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-18, 23:40   

No cóż ja mogę o Tobie powiedzieć Czarodziejku, zauważyłem, że nie jesteś do końca szczery w niektórych sprawach. Wiele razy spotkałem się z opinią, że jesteś fałszywy. Przyznam, że raz też odniosłem takie wrażenie. Na początku mnie irytowałeś. Nie tym, że z każdym chciałeś się zaprzyjaźnić, ale tym, że każdemu mówiłeś praktycznie to samo. Chyba rozmawiałeś z każdą dziewczyną tu na forum i każda była dla Ciebie przez pewien czas "Czarodziejką". Chciałeś szybko zdobyć popularność tu na forum, dzięki czemu zraziłeś do siebie dość sporo użytkowników.
Na Twoim blogu wyczytałem, że nie chcesz wydorośleć, ale ja mam nadzieję, że to kiedyś nastąpi.
Oczywiście swoją wypowiedź opieram na Twoich wypowiedziach tu na forum, nie wiem jaki jesteś w rzeczywistości.


P.S I nie nadużywaj "<3" w stosunku do Motyla. O ;p
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-18, 23:42   

jutro napisa³/a:

Oczywiście swoją wypowiedź opieram na Twoich wypowiedziach tu na forum, nie wiem jaki jesteś w rzeczywistości.



nijaki, bo tu jest "e" a w rzeczywistości niestety real ;] cicha mysz.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-05-19, 06:57   

Ower napisa³/a:

nijaki, bo tu jest "e" a w rzeczywistości niestety real ;] cicha mysz.



Może opieraj się na forum i opisywaniu mnie jaki jestem na forum bo gówno wiesz a stara się pokazać swoją wyższość.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-05-19, 08:39   

Na początku średnio przepadałem, ale się to zmieniło. Lubię. Anarchista, co jednak jest sprzeczne z moimi ideałami, jednak mimo to szanuję.
A ta akcja z pewną osobą z tego forum (dość szczegółowo opisaną na blogu Garego) była epicka :D K... :D
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com