Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

premek2010r

User


Do³±czy³: 20 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 18:49   PodejÅ›cie do dziewczyny

Witam. Otóż mam pewien problem będąc teraz w 1 technikum u mnie w szkole jest pewna dziewczyna , która mi się podoba , ale jest jeden problem. Nie potrafię do niej podejść i zagadać :/ . Zazwyczaj myślę sobie , że gdy podejdę to powiem kilka zdań i będzie niezręczna cisza , i tego najbardziej się boje wie ktoś jakbym mógł się przełamać?
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 19:21   

Każdy chyba miał ten problem :) Zagadaj ją na jakiś obojętny temat typu zadanie na polski, potem możesz jakoś pociągnąć rozmowę.
Nie ma innego wyjścia niż się przełamać i zagadać ;)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:19   

Po szkole ją dorwij i pogadajcie.Udawaj półmuzga to uzna że jesteś wyluzowany i sympatyczny.Od czasu do czasu walnij jakieś dretwidło to uzna że masz poczucie humoru i jesteś zabawny ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:26   

Cytat:

półmuzga


Ktoś tu nie musi już udawać xD
Taki dżołk.

Nie myśl o tym, że nastanie cisza. Najlepiej to nic nie planować, tylko uwierzyć w moc spontanu ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:28   

Najpierw ogarnij sobie z nią dobry kontakt wzrokowy, dopiero potem baw się w podchodzenie jeżeli nie umiesz
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

premek2010r

User


Do³±czy³: 20 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:34   

DeVaneio, Chodzi Ci o to żebym ją drewnianymi widłami zahaczył ? XD
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:37   

premek2010r, Pewnie.Dziewczyny mają kiepskie poczucie humoru.Jeżeli jej się spodobasz to będzie się śmiała z ,,przychodzi baba do lekarza" :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

premek2010r

User


Do³±czy³: 20 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:41   

Jak do niej podbije i tam pogadamy trochu to zaprosić ją na pizze czy coś żeby się lepiej poznać ? ;D
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:47   

Na lody :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

premek2010r

User


Do³±czy³: 20 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 20:56   

A ten jak powiedzmy wymyśle jakiś śmieszny , ale nie śmieszny dialog między nimi nie? To one sobie mogą pomyśleć ,"no idiota" , i to mnie najbardziej demotywuje do działania :/
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-11-20, 21:08   

One lubią idiotów.Jak się wygłupisz to sobie pomyślą że są tak atrakcyjne że taki ktoś jak Ty panikuje i nie wie co powiedzieć.Po za tym jak mi pisałem uznają Cię za ,,fajnego" z poczuciem humoru.
Albo wygłup się z predmedytacją, i zachowaj kamienną twarz w stylu śwp Lessiego Nielsena.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

premek2010r

User


Do³±czy³: 20 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 21:23   

DeVaneio, Coś w stylu nw , Cześć koleżanko! Sprawa jest , bo wczoraj będąc u kolegi była taka impreza że moje drzewowidły się trochu uszkodziły i potrzebuje taśmy żeby je skleić , czy macie taśmę? XD
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-11-20, 21:35   

No wiesz zależy jaka ona jest ;)
Bo jak katoliczka z dobrego domu to lipa z takim tekstem wyjdzie.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

premek2010r

User


Do³±czy³: 20 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 21:53   

To weź ty mi wymyśl jakiś normalny "katolicki" tekst :D
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-11-20, 22:02   

DeVaneio napisa³/a:

Po szkole ją dorwij i pogadajcie.Udawaj półmuzga to uzna że jesteś wyluzowany i sympatyczny.Od czasu do czasu walnij jakieś dretwidło to uzna że masz poczucie humoru i jesteś zabawny ;)


DeVaneio napisa³/a:

premek2010r, Pewnie.Dziewczyny mają kiepskie poczucie humoru.Jeżeli jej się spodobasz to będzie się śmiała z ,,przychodzi baba do lekarza" :-D



Nie chcę być wredna, ale wyrwałeś kiedyś kogoś w miarę wartościowego na taki kicz?
Fakt, że część być może zaczęłaby się śmiać i była oczarowana prezentowanym idiotą. Ale druga część uśmiechnęłaby się jedynie z grzeczności i czym prędzej odsunęła.

Wracając do pytania - zagadaj normalnie. Nie udawaj żadnego idioty sypiącego sucharami, bo to naprawdę marny pomysł. Tym bardziej, że boisz się w ogóle jakkolwiek zagadać - udawanie w takiej sytuacji jest zupełnie bezsensowne i nie prowadzi do niczego dobrego. Tak jak ktoś wyżej wspomniał możesz zacząć od kontaktu wzrokowego, bądź co bądź to też od niej zależy czy będzie Cię ignorować i jasno dawać do zrozumienia, że nie chce rozmawiać, czy jednak się chociaż uśmiechnie.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com