Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

19Leo94  

User


ImiÄ™: Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Kwi 2010

Sk±d: Chorzów

   

Wys³any: 2010-06-04, 15:47   Podróże i fotografia

Moim największym hobby jest podróżowanie i fotografia :]
co prawda takie prawdzie podróże zagraniczne zacząłem dopiero nie dawno i na moim kocie są na razie tylko Czechy i Ukraina ale na wakacje wybieram się do Włoch i San Marino :) Jak do tej pory podróżowałem tylko po Polsce. Zawsze będąc na wakacjach kocham robić zdjęcia. Głównie budynki, posągi czy jakieś tam parki i widoki.
Godzinami potrafię czytać o różnych miejscach: co można tam zwiedzić, jakie są zabytki.
Ma ktoÅ› podobne zainteresowania? ;]
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-04, 15:55   

Ja. Od dziecka byłam przyzwyczajana do podróży. Moja rodzina ma tendencje do szwendania się po świecie. Sama najczęściej bywałam w Polsce, ale mam także za sobą Anglię i Francję. Co prawda, niewiele, ale z racji że dopiero od niedawna jestem dla Państwa odpowiedzialna za siebie to nie było okazji podróżować w pojedynkę. Teraz szykuję wyprawę do Wrocławia (pierwsza całkowicie samodzielna, właśnie zbieram na wyjazd). Potem myślałam o Krakowie, Kazimierzu Dolnym (znam na wylot), Mazury (pewnie Orzysz) i Gdańsk. Wszystkie te miasta chciałabym odwiedzić samodzielnie, albo z kimś znajomym (ale nie rodziną). Zagranica niech poczeka. Ale ciągnie mnie znów odwiedzić Anglię. Ale także samodzielnie i już nie pod kontem zwiedzania.
Jeśli chodzi o fotografię, także się tym pałam i jeśli o mnie chodzi to najbardziej lubię robić spontaniczne portrety, albo sesje. Człowiek jest dla mnie najatrakcyjniejszym obiektem do fotografii, ale staram się nie ograniczać. Jednak jakoś nigdy nie było okazji łączyć jednego i drugiego. Może kiedyś zrobię sobie wycieczkę do pstrykania? Zobaczy się. Zazwyczaj jak podróżuję, to chcę się całkowicie skupić na miejscu i na ludziach, których poznaję. Fotografia kradnie cenny czas.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-06-04, 17:48   

Podróżowanie.
Wiele w swoim krótkim, stosunkowo, żywocie nie zobaczyłam. Chociaż?
Jeśli chodzi o Polskę to poznałam Ją głównie dzieki wycieczkom szkolnym. Dostrzegłam intrygujące miejsca, o których pojęcia nie miałam. Ale i tak wiele mi jeszcze zostało.
Moim celem jest udać się w wycieczke po całej Europie. Ale to kiedyś, kiedyś tam. Dlatego teraz nie jeżdże. Chce zobaczyć wszystko naraz.
Lubię czytać ciekawostki, oglądać zdjęcia i marzyć.
Fotografować nie umiem. I nie lubie. A na wycieczkach w ogóle. Trzeba zachować wspomnienia, a nie zdjęcia.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Humorzasta  

User



Do³±czy³a: 30 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-04, 20:46   

19Leo94 napisa³/a:

na wakacje wybieram siÄ™ do WÅ‚och i San Marino



Zabierz mnie ze sobÄ….. :oops:

Hmm, osobiście lubię zwiedzać nowe miejsca, podziwiać ich piękno. Najbardziej podobają mi się miejsca, które owiane są tajemnicą, legendą. Jedyne czego nienawidzę, to pakowania się. Wówczas nigdy nie wiem, co mam zabrać.
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-06-04, 21:39   

Podróżowanie uwielbiam, nie bez przyczyny w pokoju na ścianach mam 3 mapy. ; )
Prenumeruję NG bo uwielbiam czytać o obcych kulturach i pięknych miejscach.
Co do fotografii to kocham oglądać zdjęcia, a robić też potrafię.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-06-04, 22:03   

Nie wiem jaki jest sens tego tematu. O podróżach już jest. O fotografii też.

Poczekam na innych moderatorów, ale nie wróże mu przyszłości.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

adulka  

User


Do³±czy³a: 05 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-05, 21:30   

Lubie podróżować, odkrywać nowe, ciekawe miejsca... Fotografować uwielbiam, nie jestem do końca pewna czy to potrafię ale staram się jak mogę.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-06-06, 14:49   

Myślę, że lepszym wyjściem byłoby scalenie tego tematu z którymś z wymienionych przez motylka. Z naciskiem na podróże. :-)
 

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-30, 16:00   

Nieważne czy się potrafi, ważne że sprawia wam to przyjemnosć.
Ja też lubie robić zdjęcia i jeździć tu i ówdzie.
Czasami ważniejsze są osoby, które spotykamy aniżeli jakość zrobionych im zdjęć :)
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-11, 19:45   

motyl napisa³/a:

Nie wiem jaki jest sens tego tematu. O podróżach już jest. O fotografii też.

Poczekam na innych moderatorów, ale nie wróże mu przyszłości.




Czesto to piszesz. :-P

[ Dodano: 2010-08-11, 19:53 ]
Podróże sa zaje*******, szczególnie w miejsca gdzie nie ma ludzi.
Moim marzeniem jest podróz do Rosji, Australii, Nowej Anglli , Kanady, Skandynawi, Hawaii, Alaska.
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

coldplay

User


Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-13, 13:28   

Jak dla mnie nie ma miejsca na tej planecie, którego nie chciałabym zobaczyć. Marzę jednak o Japonii, Korei Północnej i Australii. Chciałabym też zobaczyć Alaskę, lodowce i jakieś takie dzikie miejsca, w których, jak to się mówi 'nie postała stopa ludzka'. Dodatkowo muszę kiedyś odwiedzić Nowy Jork i Paryż.
 

Aga.S

User



Do³±czy³: 10 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-09-09, 09:13   

coldplay napisa³/a:

Dodatkowo muszę kiedyś odwiedzić Nowy Jork i Paryż.


To powinna cię zainteresować wycieczka o nazwie paryż i prowansja. Zaskoczyła mnie cena tej objazdówki z itaki, pomijając fakt, że trwa 10 dni, zapewnione jest wyżywienie a cena nie przekracza nawet 1800 złotych.
_________________
Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez...
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-10, 12:40   

Ja też uwielbiam podróżować, ale nie, żeby leżeć na plaży i się smażyć, tylko zwiedzać piękne kościoły, zamki itd. Ale ostatnio usłyszałem o firmie, której oferta bardzo mnie zainteresowała. Mowa tu o Mega Travel, która organizuje wyjazdy na mecze takich drużyn jak: Arsenal, Liverpool, Manchester, Chelsea, AC Milan, Inter, Juventus, Barca i Real. Zawsze chciałem się wybrać na derby Mediolanu, zastanawiam się ile to może kosztować.
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-09-13, 07:44   

Jeśli o mnie chodzi to oczywiście podróże sa moja pasja,ale nieodłacznie powiazane sa one z fotografia.
A ta jest już moja słabszą stroną i tutaj zatrzymałam sie na kolekcjonowaniu znanych fotografi,np.znanych podróżników jak Tony Halik.Czy ktos zna jego fotografie?
 

dyzio9

User


Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 18:01   

Od wielu już lat jestem fanem fotografii, a moimi ulubionymi modelami są zwierzęta, w szczególności psów i kotów. Chciałbym zapytać czy wśród Was są również amatorzy fotografii swoich pupili? Jaki serwis polecacie do publikacji swoich najlepszych fotografii, do tej pory swoje zdjęcia umieszczałem tylko na portalu..... Które jeszcze możecie polecić?


//regulamin.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com