Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MrKowes  

User

Pogromca beczek



ImiÄ™: Kondzio;d

Wiek: 26

Do³±czy³: 04 Mar 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2014-03-11, 23:42   

Ja bym chciał pojechać na Jamajkę zobaczyć muzeum Boba Marleya i w raz z kumplami zwiedzić Europę, gdyż taką podróż mamy zaplanowaną mniej więcej za półtora roku :] No to jak będą wolne miejsca to napisze na forum :P może ktoś się skusi :-D
 

Zatorland_pl  

Stały User


Do³±czy³: 18 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-03-12, 16:04   

A moim marzeniem jest podroż do Turcji,gdzie można zwiedzić szereg zabytków z Troja oraz Stambułem na czele,to naprawdę znakomita przygoda. Na drugim miejscu stawiam Egipt.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Kenny22

User


Do³±czy³: 17 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-17, 17:33   

a moim marzeniem są Seszele, ale cóż nie do spełnienia
_________________
REGULAMIN
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-03, 21:58   

Uwielbiam podróże. Dużo podróżuję i robię to naprawdę chętnie. Byłam już w 31 krajach (de facto 28 - w trzech tylko przejazdem). Gdy byłam młodsza, wakacje składały się z dwutygodniowego odpoczynku nad basenem czy na plaży. Teraz nie wyobrażam sobie innego urlopu jak objazdówki po jakimś państwie. Leżenie na leżaku to nie moja bajka.
 

3dana  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-06, 18:43   

moim marzeniem jest odwiedzić grób mojego zmarłego wujka księdza w japonii.
 

Boombox

User


Do³±czy³: 16 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-08-22, 10:46   

Ciekawy plan - zacny. Ja natomiast marzę o wyprawie na Wyspy Zielonego Przylądka. Strasznie mi się podoba tamtejszy krajobraz, a z racji że uwielbiam fotografować to tamtejsze krajobrazy idealnie pasują do moich upodobań fotograficznych.

______________________
Tanie hostele Poznań
 

Kashi

User



Do³±czy³: 04 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-04, 10:35   

Moja miłość to Skandynawia. Na moje urodziny, w ostatni weekend września chłopak zabiera mnie do Kopenhagi. Już nie mogę się doczekać, aż przeniosę się w te pełne uroku miasto. Do tego płyniemy promem z Unity line. Pierwszy raz będę płynąć promem, więc jestem podwójnie podekscytowana.
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-09-05, 18:39   

Dla mojego futra Skandynawia zdecydowanie za zimna, ale jak ktoś lubi to takie fiordy w Norwegii piękna sprawa.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

Klimek

User


Do³±czy³: 07 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-07, 10:40   

Jeśli chodzi o Czarnobyl, to ostatnia chwila żeby załapać się na zwiedzanie bo chyba strefa ma zostać zamknięta.
Jeśli chodzi o wyprawy we wschodnie rejony to mogę polecić Wytwórnię Wypraw - organizują właśnie wycieczki do Czarnobyla, Litwa, Estonia itp.

_____________________
Pitstop Hostel
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2014-10-12, 18:57   

jaszczur napisa³/a:

Możesz coś więcej o tym zamknięciu. Swego czasu Itaka miała wycieczkę na Ukrainę, w której opcjonalnie był do zwiedzenia Czarnobyl. Teraz chyba nie warto ryzykować podróży w do naszych sąsiadów.


Jak się sytuacja ustabilizuje nie ukrywam, że to nadal intrygujący kierunek podróży według mnie.
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-03, 11:57   

Uwielbiam podróżować! Jako dzieciak zawsze jeździłam w góry lub nad morze, ale i wyjazd do babci był dla mnie wielkim wydarzeniem ;) Później zawsze były wycieczki szkolne. A na studiach istny booom na podróżowanie. Raz bo mam grupkę ludzi, którzy kochają nowe miejsca tak jak ja! Dwa, bo zawsze uda się coś okazyjnie znaleźć. Zwykle wyłapujemy okazje na portalu Turystyka studencka/Travel Student. Jest tanio, a na dodatek my jako paczka plus stali klienci ;) mamy za to dodatkowe zniżki. Teraz na sylwestra wybieramy się we francuskie Alpy, nie mogę się doczekać! A na ferie planujemy Włochy <3
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-03, 13:43   

Nie wiem konkretnie, co lubię w podróżach, ale z pewnością nie to, co zwykle stanowi ich istotę.
Mianowicie nie lubię zwiedzać, nie lubię też siedzieć godzinami w pociągu, czy w samolocie.
Natomiast mogłabym pływać. Ciągle pływać i patrzeć na wodę.
Najlepiej pływać jachtem, kiedy dochodzi do tego pewne niebezpieczeństwo.
Nie lubię też spać w hotelach.
I czujÄ™ siÄ™ obco.
Lubię natomiast zupełnie o niewłaściwej porze pójść powiedzmy na brzeg morza.
Bywa różnie. W każdym razie odpycha mnie wizja turystów, wiecznie nienasyconych robieniem zdjęć. U których własnie zwiedzanie polega na robieniu zdjęć.
Nuży mnie to wszystko, ale lubię wyjeżdżać. Być może tylko po to, żeby wracać.
_________________
W miękkim futrze kota
 

balonowa  

User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 08 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-08, 13:34   

Ja lubię podróżować po Polsce. Zwiedzać ciekawe, nie zawsze znane miejsca. Nie potrafię wylegiwać się na plaży, chociaż na wody jezior mogłabym patrzeć godzinami.
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2014-11-11, 04:23   

Aktualnie planuję podróż do Rzymu.Za mną w wakacje podróż na Cypr z Itaką.Podróże to wspaniała sprawa.
 

Judycia

User


Do³±czy³: 13 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-26, 11:45   

Nie nazwałabym tego podróżą, bo to był tylko wypad z chłopakiem na weekend do hotelu, ale odpoczęłam tak, jakbym wybrała się na długie wakacje za granicę :) Byliśmy odwiedzić jego dawnych znajomych , ale stwierdziliśmy,że przyda nam się chwila wytchnienia ;-) Podobało nam się zwłaszcza jaccuzzi ;-) ;-)

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com