Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-12-03, 23:09   

Ja zawsze polujÄ™ na okazjÄ™, mam kilka sprawdzonych portali :)
 

Alojzek  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-26, 18:38   

Mnie bardzo marzy się podróż przez Alaskę ewentualnie trochę bliżej chciałbym zobaczyć fiordy w Norwegii.
_________________
dj na wesele łódź
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-12-29, 20:36   

Cytat:



joannak, jest taki portal jak turysykastudencka - tam bardzo często zaglądam jesli coś planuję. Jak już wspominałam - mam tam znizki jako stały bywalec ich wyjazdów, więc tym chętniej jeżdżę ;) A jeśli coś wyjdzie na szybkości i na chwilę ogarniam sama hotel na portalu airbnb, ale to już więcej zachodu ;)
 

koro

User


Do³±czy³: 07 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-07, 12:47   

Ja w tym roku chce się wybrać na Malte :)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-01-07, 14:59   

W zeszłym roku odwiedziłem Holandię na ponad dwa tygodnie, a dokładniej Amsterdam. Kto był zna klimat tego miejsca. Mieszkałem przez ten czas na osiedlu gdzie mieszkali sami czarni i muzułmanie, i inne "kolory", że tak powiem. Pozytywnie się rozczarowałem co do muzułmanów - wieczny melanż. Byłem w jednym kofiku z Jay-Z ;d generalnie większość kofików odwiedziłem. Abstrahując jednak od używek, Amsterdam jest pięknym miastem, wiele zabytkowych miejsc. Odwiedziłem jeszcze Zaandam, malownicze miasteczko jak z bajki.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

danielkuma  

User


Do³±czy³: 20 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-20, 16:41   

A ja najbardziej lubię podróżować autostopem. Zawsze można liczyć na niesamowite przygody, a w naszym gronie nie grozi nam niebezpieczeństwo. Zjechaliśmy już pół Europy
_________________
http://www.manu.info.pl/ - moja strona
 

Szklana  

Stały User

Szklany człowiek.



Do³±czy³a: 22 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-28, 10:43   

Moja znajoma wyjechała w podróż poślubną na Sri Lankę, ale nie korzystała z oferty biura podróży, na własną rękę zorganizowała to, co mogła, w Polsce, a resztę na miejscu i nie mogłam uwierzyć w jej opowieści, podobno było cudownie, zdjęcia też na to wskazują. I to mi się zamarzyło. Wiadomo, jest sto tysięcy miejsc, które chciałabym odwiedzić, więc nie ma sensu ich tu wypisywać, ale jest jedna rzecz, której wymagam- beztroska. Uczucie, że nie musisz się śpieszyć, możesz oglądać, spacerować, robić co chcesz. To jest wspaniałe w podróżowaniu i mam nadzieję, że kiedyś będę to miała na wyciągnięcie ręki.
 

takityp  

User

Droga


Do³±czy³: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-03, 17:48   

Hejka, natknąłem się wczoraj na dość ciekawy materiał na yt. Jest to trailer zapowiadający serię filmów młodego wrocławskiego podróżnika. ¦miałek pokonuję całą Rosję autostopem, zabierając ze sobą tylko 200zł i konserwy :) Zapowiada się naprawdę świetna seria, która może pokazać nam polakom jacy są rosjanie tak naprawdę bez żadnej telewizyjnej propagandy itp. https://www.youtube.com/watch?v=w0hurJKOTpU
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2015-02-04, 13:54   

Ja zawsze chciałam jeździć po całej Europie i tak naprawdę zastanawiałam się czy taniej jeździć na własną rękę czy szukać odpowiedniej wyszukiwarki biur i jechać w tanie, ale zorganizowane wyjazdy...
_________________

 

mÅ‚oda91  

User



Do³±czy³a: 04 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-05, 14:35   

agrafka95 napisa³/a:

Ja zawsze chciałam jeździć po całej Europie i tak naprawdę zastanawiałam się czy taniej jeździć na własną rękę czy szukać odpowiedniej wyszukiwarki biur i jechać w tanie, ale zorganizowane wyjazdy...



Ja przez lata młodzieńcze zawsze starałam się szukać rozwiązań na tańsze wyjazdy, gdziekolwiek. Kombinowałam noclegami nawet u dawnych znajomych. Teraz jest zdecydowanie inaczej. Po pierwsze szukam naprawdę niesamowitych ofert online. Jest wiele takich wyszukiwarek. Czasami taniej jechać gdzieś w zorganizowane wyjazdy..bo masz już jakby cenę dojazdu w całym... :-D
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2015-02-05, 14:37   

mÅ‚oda91 napisa³/a:

agrafka95 napisa³/a:

Ja zawsze chciałam jeździć po całej Europie i tak naprawdę zastanawiałam się czy taniej jeździć na własną rękę czy szukać odpowiedniej wyszukiwarki biur i jechać w tanie, ale zorganizowane wyjazdy...



Ja przez lata młodzieńcze zawsze starałam się szukać rozwiązań na tańsze wyjazdy, gdziekolwiek. Kombinowałam noclegami nawet u dawnych znajomych. Teraz jest zdecydowanie inaczej. Po pierwsze szukam naprawdę niesamowitych ofert online. Jest wiele takich wyszukiwarek. Czasami taniej jechać gdzieś w zorganizowane wyjazdy..bo masz już jakby cenę dojazdu w całym... :-D



Rzeczywiście jest mnóstwo takich wyszukiwarek ofert czy samych biur podróży. Z jakich korzystasz? :->
_________________

 

suselka007  

User



Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: Bytom

   

Wys³any: 2015-02-10, 13:04   

batmanirobin napisa³/a:


Długo szukałem odpowiedniego miejsca by się zatrzymać, ale ostatecznie skorzystałem z serwisu BookApart.com i wszystko wygląda ok. Zapamiętajcie ten adres, gdyby przyszło Wam do głowy podróżować za granicę :)



Często zdarza mi się korzystać z tego serwisu, nie masz się co martwić. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam :) Ostatnio byłam w Hiszpanii i było super.
_________________
Kiedyś kupię nóż...
 

kapitan hak

User


Do³±czy³: 10 Lip 2013

   

Wys³any: 2015-02-26, 11:19   

To zależy jeszcze na jakich trasach się podrużuje;) ja często jeździłam do mamy do niemiec. I parę razy pojechałam stopem, ale teraz znajoma mamy dala mi stronkę takiej firmy eurobus, i kupuję sobie bilety autokarowe. Bo jazda stopem jest fajna, ale jak pogoda sprzyja;) na jesieni, w zimie czy częstą wiosną niefajnie jest stać parę godzin. Zwłaszcza, że o dziwo ciężej złapać stopa w Polsce, a nie za granicą.
 

monikaju  

User


Do³±czy³a: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-26, 19:10   

Jazda stopem to super sprawa, ale trzeba mieć kompana - w tym roku wybieram się w podróż po Bałkanach ;)
_________________
http://www.sercach.com.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-26, 22:22   

Ja tam nigdzie nie pojadę, miałam odkładać co miesiąc, i kolejny miesiąc mija, a ja nic nie odłożyłam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com