Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-19, 14:51   

Jak podróże, to nie fotografia.
Podczas swoich wędrówek nie zrobiłam ani jednego zdjęcia, ponieważ to zbrodnia nie patrzeć, tylko zrobić zdjęcie i pójść dalej.
Ale przyglÄ…dam siÄ™ zawsze tym robiÄ…cym
Sagrada Familia i toaleta gdzieÅ› tam z boku. Generalnie na tym polega ich talent.

[ Dodano: 2015-02-19, 14:57 ]
Później w domu sobie siedząc jak już wrócą zamiast używać rozbudowanych zdań, mówią tylko: o proszę a tu Sagrada familia.
Wszystko jednak ma charakter przechwalania się, jeżeli nie pokażesz im zdjęć, to po prostu nie uwierzą ci na słowo, tylko i wyłącznie na zdjęcie w telefonie.
To jest twoja przepustka do tego, żeby stać się przez kilka dni obiektem, któremu uprzykrza się życie, albowiem wzbudza to niepohamowaną zazdrość i o to chodzi.
Natomiast, kiedy ja przyjeżdżam z podróży, to jem przede wszystkim z rodzicami ciepłe bułeczki z jagodami, i mówię im o tym jak wygląda Sagrada Familia i wiele innych. Między tymi kawałkami ciepłej bułki, pojawiają się słowa.
a jedyny dowód jaki mam to opalenizna, bo wszystko inne wędruje do śmieci.

[ Dodano: 2015-02-19, 14:59 ]
A oni głaszczą mnie po włosach mówiąc ; dziecko drogie.

Na tym to polega zdaje siÄ™.
_________________
W miękkim futrze kota
 

borsuk

User


Do³±czy³: 19 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-10-24, 12:11   

Według mnie masz rację. TEż byłam na wycieczce z kobietą, która ciągle tylko fimowała, i tak tych filmów nie obejrzała później, a omijało ją to co dzieje się teraz
_________________
http://www.[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]
 

bosfos  

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-07, 07:34   

Polecam MaderÄ™!
 

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2017-04-07, 16:59   

Zakopane! Tam to jest dopiero pole do popisu dla fotografów :)
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

mantra

User


Do³±czy³: 07 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-07, 10:30   

Ja nie będę oryginalna, i kraje śródziemnomorskie. Słońce,ciepłe morze i pyszne jedzenie. Idealnie.
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-09-09, 15:53   

Podróże i fotografia to idealne połączenie. Nic bardziej nie rozwija niż poznawanie nowych miejsc, innych kultur, ciekawych ludzi. Każda podróż mnie mega napędza, daje wielkiego kopa do działania. To zawsze jest wyzwanie. Wczoraj ogladalam wyspe przetrwania i pomyslalam sobie, ze taka akcja to tez super przygoda i zazdroszcze tym ludziom tej zabawy!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com