Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

olsniona

User



Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-01-05, 18:33   

też kocham podróżowanie a moim największym marzeniem jest wycieczka do indii... tak na minimum 2-3 tygodnie...bardzo chciałabym poznać tę kulturę, wydaje się być fascynująca! niestety, jak na razie to tylko nierealne marzenia, ale w przyszłości... kto wie? ;)
z podróży, które natomiast mam już za sobą na pewno wspominać będę zeszłoroczną wycieczkę z moim chłopakiem do mrągowa. nie wiedziałam, że mazury są aż tak piękne... to było późnym latem, z okazji moich urodzin. dostałam od niego kopertę z potwierdzeniem rezerwacji dwóch noclegów w hotelu mercure. oczywiście mogłam wybrać z kim chcę pojechać, ale wszystko było raczej oczywiste ;) . 3 dni później wyjechaliśmy tam razem i spędziliśmy na prawdę cudowne chwile... na miejscu mieliśmy basen i nawet kort tenisowy, a tenis to nasz wspólna pasja... liczę, że razem pojedziemy też do indii ;p
 

Futi

User

Futi



ImiÄ™: Samosia

Do³±czy³: 16 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-16, 22:36   

DeSade napisa³/a:

"NorwegiÄ™. - co z tego wyjdzie... - zobaczymy"

Kocham NorwegiÄ™ za klimat.
Tam po prostu nie czuje się bólu, szczególnie bólu związanego z menstruacją.
Tylko trochę włosy na początku wypadały i cera się pogorszyła.
Ale mam wspaniałe wspomnienia. Jakie tam są piękne domy, rany. I zauważyłam, że każdy szanujący się Norweg ma na swoim podwórku trampolinę i kemping.
Tylko jedzenie drogie i alkohol. Ale są tam świetne sklepy typowo rockowe, że tyle ciuchów przywiozłam genialnych, w Polsce na pewno nie znalazłabym takich.

W tym roku również wyjeżdżam do Norwegii na wakacje. : )
I nie mogę się doczekać.

Ale ogólnie moją przyszłość pragnę powiązać z podróżowaniem, archeologia.
Tylko, że trochę mnie nie ciekawią wielkie miasta, chciałabym wyjechać na wyspy, pływać statkiem.



Moim marzeniem również jest zwiedzić Norwegię, niesamowite góry, i tyle dziczy, można by odpocząć od tego wszystkiego. Do tej pory udało mi się zwiedzić Hiszpanię i Kanadę, oczywiście tylko odrobinę, ale i tak wspomnienia zachowam na całe życie.
_________________
:)
 

kaifasz1  

User


Do³±czy³: 23 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:15   

Norwegia to piękny kraj tylko nie chciałbym tam mieszkać nigdy:p
_________________
Nie czytałem regulaminu.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:34   

Czemu?
Tak, jest drogie jedzenie.
Ale ile pieniędzy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mgmt  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-23, 21:10   

w tym roku wybieram się we wakacje do Gruzji i Armenii. bardzo ciekaw jestem tamtejszej kultury, europejskoazjatyckiej mieszanki, ludzi tam mieszkających. może był ktoś z Was w tamtych regionach albo wie przynajmniej coś o tym zakątku szeroko pojętej Europy?
 

bossik  

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-04-30, 21:14   

Moim marzeniem jest zwiedzenie stolic krajów europejskich takich jak: Francja, Hiszpania, Włochy, Bułgarii. Pewnie uda mi to się zrealizować dopiero na emeryturze no ale zawsze coś:) Jeszcze bym chciał za młodu na jakąś wyspę pojechać. Pożyjemy zobaczymy:) może te marzenie uda się zrealizować jeszcze w te wakacje.
 

noToFrugo  

User


Do³±czy³a: 02 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-05-05, 18:52   

kocham podróże :)) skończyłam studia na kierunku "Turystyka Międzynarodowa" i miałam przyjemność spędzić rok na zagranicznej uczelni w ramach programu erasmus :)ehhh.. nie wyobrażam sobie życia bez podróży!!!
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2013-06-08, 21:50   

Pod koniec sierpnia wybieram się na Camino Frances - szlak w Hiszpanii z Pirenejów do Santiago de Compostela, miasta w Galicji, gdzie został pochowany św. Jakub Apostoł.
Planuję dotrzeć pod granicę hiszpańską stopem, mimo dobrej infrastruktury turystycznej po drodze (liczne schroniska dla pielgrzymów) zabieram namiot, by się uniezależnić jeśli chodzi o noclegi ;)
Oczywiście wszystko zależy, czy uda mi się zaliczyć sesję w pierwszym terminie, ale prawdę powiedziawszy za długo to planuję i o tym myślę, by łatwo ten pomysł odpuścić :)
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-19, 07:50   

¦wietne plany :). A jak wybierasz się do samej Hiszpanii? Samolotem, autobusem? Z tego co widziałam można znaleźć teraz całkiem fajne cenowo połączenie lotnicze do Barcelony albo Malagi, ale nie wiem, czy te lokalizacje Ci pasują.
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-09-20, 18:18   

Ja jestem osobą, która lubi podróżować, odkrywać nowe cuda natury, nowe cywilizacje i zwyczaje, nową kuchnię...ale niestety brak czasu i finansów często uniemożliwiają mi dalekie podróże. Z zagranicznych wojaży mam na koncie dopiero Pragę (którą pokochałam i na pewno jeszcze tam wrócę!), Wiedeń (na jego zwiedzanie miałam zdecydowanie za mało czasu), Chorwację i słowackie Tatry. Czyli niewiele... Marzy mi się Grecja, Hiszpania, Turcja, Francja...Wiele jest miejsc, które chciałabym zobaczyć. Jednak, jak to się mówi, jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma, dlatego czerpię radość z krajowych wycieczek :) Uwielbiam nasze polskie góry, zwłaszcza Tatry oraz Beskid ¯ywiecki, lubię romantyczne i piękne polskie miasta: Kraków, Kazimierz, Wrocław. U nas też jest wiele pięknych miejsc, które uczą nowego spojrzenia na świat :)
 

ConQuien

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-21, 18:34   

Nie lubię podróżować, szczególnie jeśli trzeba co chwilę przenosić się z miejsca na miejsce. Ogólnie jestem bardziej domatorem, ale jeżeli już chodzi o wyjazd, to wolałbym się gdzieś zagnieździć i odpoczywać przez te kilka/-naście dni.
_________________
Jeśli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale.
 

adpel

User


Do³±czy³: 23 Lip 2012

   

Wys³any: 2014-01-30, 15:15   

kamper to dobry pomysl, a jeszcze lepszy to jakis stary bus, namioty i browarki ;)
 

Szkolnis_pl

User


Do³±czy³: 06 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-06, 20:02   

Ja także uwielbiam podróżować,to daje poczucie swobody,wolności a poza tym zwiedzamy inne kraje czy zakątki Polski,to wielka przyjemność. Pytanie tylko w jaki sposób tanio podróżować;)
 

Kuba92  

User


ImiÄ™: Jakub

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lut 2014

Sk±d: £apy

   

Wys³any: 2014-02-08, 12:41   

Zawsze chciałem odwiedzić Czarnobyl i Prypeć, zabukowałem już ze znajomymi trzy dniowy wyjazd późną wiosną. Był ktoś?
_________________
Zawsze bądź sobą - tak mówi Ci ten obok.
 

osuchowa19

User


Do³±czy³: 07 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-11, 16:14   

mozna mozna :-x
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com