Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-06, 12:13   

jaszczur napisa³/a:

. Może warto odkładać. W końcu



nope , znajde kogoÅ› bogatego
_________________
W miękkim futrze kota
 

Feliqs  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-09, 01:51   

W tym roku chcę wyjechać nad morze za granicę,jaki kraj proponujecie byle by można w miarę spokojnie wypocząć?
 

greeneye119  

User



Do³±czy³a: 17 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-05-11, 12:33   

Nie znam osoby, która nie lubi podróżować - wszystko w dużej mierze rozchodzi się czy blisko czy daleko, czy na północ czy w kierunku równika, czy pobyt zorganizowany, czy załatwiamy na własną rękę itd:) osobiście uwielbiam planować i nie wyobrażam sobie, że mogłabym powierzyć organizację swoich wakacji komuś innemu:) zwykle też unikam "urlopowych terminów" i wyjeżdzam wtedy gdy wszyscy już wrócą z wakacji. W tym roku Elbrus - góry, góry góry. Jakby ktoś był w tamtych rejonach, to chętnie przyjmę porady i sugestie....

_____________________
Jak lecę, to parkuję na długoterminowym
 

smurfetka99  

User


Wiek: 24

Do³±czy³a: 15 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-16, 22:50   

A czy ktoś z forum jeździł/jeździ na obozy młodzieżowe z biurami podróży? Możecie jakieś polecić?
W tym roku po raz pierwszy rodzice mnie chcą gdzieś puścić za granicę na obóz i na początku uznałąm to za głupi pomysł, ale teraz coraz bardziej mi się podoba :) :) :)
poszperałąm trochę w necie i znalazłam takie coś: //reklama . Piszą że jest "młodzieżowe all inclusive" :D :D więc od razu mi się uśmiechnęła buźka ( ;) ) ale po wczytaniu się nie ma słowa o alkoholu...Buu :P
Zna ktoś to biuro podróży?
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-06-16, 23:31   

smurfetka99, nie polecam obozów, lepiej pojechać gdzieś ze znajomymi lub z dziewczyną/chłopakiem. Ja, na przykład, udaję się w podróż pociągiem do Wiednia, a później do Florencji. Bardzo tanio, a przygoda, jak sądzę, niespotykana (tym bardziej, że obecnie każdy lata do byle Berlina, Pragi czy Wilna samolotem).

Ja także lubię podróżować, choć najczęściej nie są to wyjazdy stricte turystyczne, a konferencje. Staram się jak najmniej czasu spędzać w polsce, dlatego też udało mi się być w tym roku w paru krajach.
 

smurfetka99  

User


Wiek: 24

Do³±czy³a: 15 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-17, 18:02   

No ja mam dopiero 15 lat więc samej mnie rodzice nie puszczą :)
A może ktoś z forum też chciałby na taki obóz skoczyć, a nie ma z kim? :-D

Szukam po necie, zerkam na różne biura ale wszędzie mają drożej, nawet te obozy w Polsce :oczami:
ALbo to, wgl jakaś totalna egzotyka dla mnie :mrgreen: Czarnogóra: //reklama
 

marylou  

User

marylou


ImiÄ™: Maria

Wiek: 26

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-16, 15:12   

Ja już od dłuższego czasu marzę o wycieczce do Ameryki Południowej :) Niestety jeszcze trochę muszę uzbierać funduszy ;) Ale taka np. Wenezuela jest piękna!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-16, 16:35   

julittka napisa³/a:

opcjÄ™ rejsu studenckiego



Byłam, jednak nie na studenckim.
Z moim partnerem, jego kolega ma jacht, dla 8 osób. Jednakże, ze względu na silne wiatry popłynęliśmy w 4. Z Maroka ku wybrzeżom Anglii. Portugalia po drodze, Hiszpania etc.
To znaczy ja, on i właściciel jachtu ze swoją dziewczyną, ogólnie w moim wieku, natomiast on sam ma lat ponad 50.
Także było to dość sympatyczne przeżycie.
I ogólnie właśnie ze względu na owe kołysanie, przez dobre trzy dni rzygałam niczym kot. Zresztą nie tylko ja.
Wróciłam potem nieco wychudzona i w straszliwie złym stanie psychicznym. Ze względu na to mianowicie, że nie lubię przebywać wśród ludzi dłużej. A z moim partnerem, to już absolutnie.
No więc. Spotkaliśmy również wielu ciekawych ludzi, którzy zdecydowaną część życia spędzają na tego typu jachtach, paląc cygara i jedząc tuńczyki. Są jednak niesamowici zadowoleni z życia i serdeczni, wobec czego nawet podarowali nam ogromną rybę.
Cały problem polegał jednak na tym, że tylko ja uwielbiam je spożywać.
Poza tym dość solidnie opaliłam sobie ciało, co jednak nie było moim zamiarem początkowym. Lecz opalanie tyłka na dziobie jachtu było nader kuszące.
Ogólnie polecam. Takie dwa tygodnie z życia, spędzone na lotniskach i na morzu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

borsuk

User


Do³±czy³: 19 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-10-24, 11:15   

A gdzie ostatnio byliście?
_________________
http://www.[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]
 

smurfetka99  

User


Wiek: 24

Do³±czy³a: 15 Cze 2015

   

Wys³any: 2016-03-01, 20:58   

ja w zeszłym roku w Bułgarii w Złotych Piaskach i było meeeega :) :mrgreen:

A czy w tym roku ktoś się wybiera na jakiś obóz młodzieżówy za granice? Widze że znowu mają tą samą oferte //reklama
 

Zefira

User


Do³±czy³: 12 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-20, 18:03   

Ja na razie najdalej byłam w Austrii.
 

WhatAMan  

User


Do³±czy³: 21 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-05-28, 00:18   

My byliśmy w ubiegłym roku w Tunezji i powiem wam, że połazić po takiej Medynie w Tunisie czy Susie, to jednak wielkie (wow!). A bałem się, że nie będzie co robić poza plażingiem.
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-06-08, 07:56   

WhatAMan napisa³/a:

My byliśmy w ubiegłym roku w Tunezji i powiem wam, że połazić po takiej Medynie w Tunisie czy Susie, to jednak wielkie (wow!). A bałem się, że nie będzie co robić poza plażingiem.



Czyli wakacje pełne wrażeń? Ja chce zaplanować coś ekstra w tym roku. Uważasz, że Tunezja jest godna uwagi?
 

kaÅ›ka009  

User



Do³±czy³a: 10 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-06-10, 15:33   

Skrux napisa³/a:

Czyli wakacje pełne wrażeń? Ja chce zaplanować coś ekstra w tym roku.


Jak coś extra i z wrażeniami, to może Islandia? ;)
_________________
"If you can't explain it simply, you don't understand it well enoug"
Albert Einstein
 

Kasper  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 05 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-05, 18:49   

Jak na razie podróżuję głównie po Polsce.Za granicą byłem tylko w Chorwacji.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com