Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

lovlya  

User

Wysłany: 2019-10-08, 00:15   Podróż Oslo

Czy ktoś był do Oslo? dzielić się swoimi wrażeniami. Mój syn marzy o pójściem do Oslo. On nawet chce pójść na Uniwersytet tam.

eleonorra

User

Wysłany: 2019-10-09, 18:23   

Norwegia jest doskonałym krajem zarówno dla podróży i zakwaterowania. Powinieneś pójść i zobaczyć na własne oczy. A Twój syn zadecyduje o wyborze instytucji edukacyjnej. Dla wygody podróży polecam wynajem samochodu norwegia https://rental24h.com/pl/norway/oslo-downtown/tesla. Więc można zobaczyć większość Oslo i jego przedmieścia.

Hella  

Pogromca postów

Wysłany: 2019-10-13, 16:05   

Zwiedziłam Skandynawię wzdłuż i wszerz i, patrząc wyłącznie pod względem turystycznym, Oslo jest jednym z brzydszych miast. No, może nie brzydszych, ale po prostu szarych, zwyczajnych, nieciekawych. Sztokholm zdecydowanie bije Oslo na głowę. A z norweskich miast do zwiedzania poleciłabym Trondheim, Tromsø, Bergen, Stavanger i Ålesund. Chociaż, jeżeli chodzi o Norwegię, to prawda jest taka, że najpiękniejsza jest tam przyroda, szczególnie cudowne są Lofoty. Warto też zobaczyć stavkirke, czyli kościoły klepkowe, które są po prostu przepiękne. O edukacji w Norwegii się nie wypowiadam, bo nie wiem gdzie są najlepsze uniwersytety w tym kraju, ale z punktu widzenia turysty Oslo jest rozczarowaniem.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com