Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

deathcherry  

User

Imię: artur

Wysłany: 2018-05-02, 11:59   

Riio napisał/a:

Huterp napisał/a:

No to prawda, bo jednak paliwo kosztuje a cały wyjazdowy fundusz wydać na paliwo to żadna frajda. A masz moze jakiś godny polecenia i ekonomiczny motocykl ?

zależy co dla Ciebie znaczy ekonomiczny. Dla mnie ekonomiczny to do 5 l dla innych może być większe spalanie

podobno dobrze jak są trzy świece zapłonowe - jakoś to niby wpływa na spalanie

Huterp napisał/a:

Masz rację, ale z drugiej trony jak dokładnie oddamy maszynę do przeglądu u mechanika i bedzie sprawna to raczej droga wolna i można jechać i sprzętem który za nowy nie uchodzi :D O jakich wyjątkach mówisz ??

bajaj dominar 400 - nówkę kupisz za 15k

Riio

User

Wysłany: 2018-05-07, 16:38   

deathcherry napisał/a:

a masz jakieś przykłądy takich motorów ?

deathcherry napisał/a:

ciekawi mnie jaką będzie miał cenę z drugiej ręki za jakiś czas ;p

deathcherry  

User

Imię: artur

Wysłany: 2018-05-08, 10:58   

Riio napisał/a:

deathcherry napisał/a:

a masz jakieś przykłądy takich motorów ?

no przecież ten najtańszy dominar o którym cały czas dyskutujemy ma taką świecę

Riio napisał/a:

deathcherry napisał/a:

ciekawi mnie jaką będzie miał cenę z drugiej ręki za jakiś czas ;p

pewnie przynajmniej o 1/3 niższą :) Ciekawe tylko czy do tej pory nadal większość opinii na jego temat to będą dobre opinie

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2018-07-30, 14:03   

Większość z nas lubi. Podróże rozwijają. Nie można jednak zapomnieć o tym, by się do nich właściwie przygotować. Jak? Z pewnością wykupując dodatkowe ubezpieczenie. Ważne jest też to, by przed wyjazdem w tropikalne miejsce się zaszczepić. Tutaj: http://podamto.pl/szczepi...zdem-za-granice znajdziecie informacje na ten temat.

Ester

User

Wysłany: 2018-12-04, 13:01   

Ja również kocham podróżować po Polsce, uwielbiam zwiedzać zwłaszcza małe, klimatyczne miejscowości, w których mogę podziwiać naturę i dziką przyrodę. Doskonale czuję się zwłaszcza nad wodą, dlatego też często wypoczywam nad jeziorami. Koleżanka poleciła mi ostatnio piękne Jezioro Powidzkie, które na żywo prezentuje się naprawdę imponująco. Planuję więc w niedalekiej przyszłości je odwiedzić, znalazłam już nawet świetny pensjonat oferujący tanie pokoje 3 osobowe o wysokim standardzie. Z pewnością wybiorę się tam niebawem z moją rodzinką.

alicja35  

User

Blogerka

Imię: Alicja

Wysłany: 2018-12-12, 18:40   

Chyba jak każdy tutaj, również uwielbiam podróżować. Ostatnio miałam okazjępodróżować miesiąc po USA. Niesamowita przygoda, zwłaszcza, że była to typowa objazdówka. Polecam każdemu! :-)

podróżnik223

User

Wysłany: 2019-01-02, 08:18   

Moim marzeniem zawsze było zwiedzić Grecję. W tym roku miałam okazję, ponieważ mój szef podjął się organizacji wycieczki dla firm, którymi zarządza. Jako grono pracowników za niewielką dopłatą mogliśmy zabrać ze sobą swoje rodziny, dzięki czemu nie tylko się integrowaliśmy ale spędzaliśmy czas wszyscy razem. Taka wycieczka to super pomysł i mam nadzieję, że za rok wybierzemy się w inne miejsce :-D

Adra

Stały User

Wysłany: 2019-02-17, 11:49   

A czy wykupujecie jakieś ubezpieczenie podczas wyjazdów zagranicznych?

glotka

User

Wysłany: 2019-03-14, 10:51   

Mnie zawsze interesowały dalekie rejsy. Chorwacja jest pięknym krajem i to właśnie tam pierwszy raz postanowiłam wynająć jacht i spędzić kilka dni na morzu. Oczywiście nie sama, tylko z paczką znajomych i skipperem, który pilnował trasy. Warunki na jachcie były niesamowite, do tego cudowne widoki. To była pierwsza podróż, ale już planuję kolejną :D

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com