Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

deathcherry  

User

Imię: artur

Wysłany: 2018-05-02, 11:59   

Riio napisał/a:

Huterp napisał/a:

No to prawda, bo jednak paliwo kosztuje a cały wyjazdowy fundusz wydać na paliwo to żadna frajda. A masz moze jakiś godny polecenia i ekonomiczny motocykl ?

zależy co dla Ciebie znaczy ekonomiczny. Dla mnie ekonomiczny to do 5 l dla innych może być większe spalanie

podobno dobrze jak są trzy świece zapłonowe - jakoś to niby wpływa na spalanie

Huterp napisał/a:

Masz rację, ale z drugiej trony jak dokładnie oddamy maszynę do przeglądu u mechanika i bedzie sprawna to raczej droga wolna i można jechać i sprzętem który za nowy nie uchodzi :D O jakich wyjątkach mówisz ??

bajaj dominar 400 - nówkę kupisz za 15k

Riio

User

Wysłany: 2018-05-07, 16:38   

deathcherry napisał/a:

a masz jakieś przykłądy takich motorów ?

deathcherry napisał/a:

ciekawi mnie jaką będzie miał cenę z drugiej ręki za jakiś czas ;p

deathcherry  

User

Imię: artur

Wysłany: 2018-05-08, 10:58   

Riio napisał/a:

deathcherry napisał/a:

a masz jakieś przykłądy takich motorów ?

no przecież ten najtańszy dominar o którym cały czas dyskutujemy ma taką świecę

Riio napisał/a:

deathcherry napisał/a:

ciekawi mnie jaką będzie miał cenę z drugiej ręki za jakiś czas ;p

pewnie przynajmniej o 1/3 niższą :) Ciekawe tylko czy do tej pory nadal większość opinii na jego temat to będą dobre opinie

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2018-07-30, 14:03   

Większość z nas lubi. Podróże rozwijają. Nie można jednak zapomnieć o tym, by się do nich właściwie przygotować. Jak? Z pewnością wykupując dodatkowe ubezpieczenie. Ważne jest też to, by przed wyjazdem w tropikalne miejsce się zaszczepić. Tutaj: http://podamto.pl/szczepi...zdem-za-granice znajdziecie informacje na ten temat.

gossipgirl17

User

Wysłany: 2018-10-23, 09:27   

Ja też uwielbiam podróżować. Szukam zawsze okazji, dobrych połączeń żeby nie wydawać na to milionów. Zanim zacznę wojaże zagraniczne chcę dobrze poznać Polskę. W wielu miejscach jeszcze nie byłam! Mam swoją listę do zobaczenia. Wybieram transport autokarem, tutaj czuję się bezpieczniej niż w pociągu. Bilety kupuję na stronie https://dworzeconline.pl/ To mój wybór za tanie i dobre połączenia. Nocleg przeważnie na Airbnb. Ważne, żeby rezerwować te miejsce, które mają pozytywne komentarze.

Ester

User

Wysłany: 2018-12-04, 13:01   

Ja również kocham podróżować po Polsce, uwielbiam zwiedzać zwłaszcza małe, klimatyczne miejscowości, w których mogę podziwiać naturę i dziką przyrodę. Doskonale czuję się zwłaszcza nad wodą, dlatego też często wypoczywam nad jeziorami. Koleżanka poleciła mi ostatnio piękne Jezioro Powidzkie, które na żywo prezentuje się naprawdę imponująco. Planuję więc w niedalekiej przyszłości je odwiedzić, znalazłam już nawet świetny pensjonat oferujący tanie pokoje 3 osobowe o wysokim standardzie. Z pewnością wybiorę się tam niebawem z moją rodzinką.

alicja35  

User

Blogerka

Imię: Alicja

Wysłany: 2018-12-12, 18:40   

Chyba jak każdy tutaj, również uwielbiam podróżować. Ostatnio miałam okazjępodróżować miesiąc po USA. Niesamowita przygoda, zwłaszcza, że była to typowa objazdówka. Polecam każdemu! :-)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com