Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶ć

Kama  

User



ImiÄ™: Kama

Wiek: 31

Doł±czyła: 21 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-21, 23:39   

no to poproś ją o pomoc np. co możesz kupic na jakąś impreze czy tez uroczystośc. ;D przy czym wspomnij że nie masz z kim isc... i... chyba wiesz co dalej. :)
_________________
chodzÄ™ ponad chodnikami. ^^
 

meery  

User



ImiÄ™: Mery

Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Sty 2009

Sk±d: Jamajka

   

Wysłany: 2009-01-30, 02:30   

tu zaczynają sie schody.. w odzieżowym raczej nic nie stłuczesz.. ;D
a jak bys codziennie cos kupowal to bys zbankrutowal ;D
ja osobiscie nienawidze tandety ;D takze trza czyms oryginalnym błysnąć jak dla mnie ^^
taka historia z ĹĽycia:
kumpel zrobił 'ulotki' "zostan konsultantka" i jakies tam pier**** zrobione w takim smiechowym klimacie ( byl tam oczywiscie jego tel ) i ogolnie w ten sam dzien dziewczyna napisala mu smsa jak zostac ta konsultantka on napisal ze musi umowic sie na rozmowe wstepna i.. sa rezem juz pol roku ^^ ;DD xD
 

marti  

User

mojo



ImiÄ™: Martyna

Wiek: 32

Doł±czyła: 30 Sty 2009

Sk±d: okolice Warszawy

   

Wysłany: 2009-01-31, 18:45   

Ależ to proste kolego... robiąc zakupy wybierz towar który niema ceny i zapytaj o nią jak ci odpowie powiedź ze ... wiem ze pani numer jest bezcenny ale jest pani tak śliczna ze muszę spytać czy mogę dostać kontakt ponieważ chciał bym nawiązać kontakt i bardzo mi na tym zależy ... możesz jeszcze popatrzeć na nią lekko smutnym wzrokiem żeby ja poruszyć . jest wiele pomysłów wybierz ten który ci najlepiej odpowiada nie wiem czy jesteś otwarty czy nie śmiały pokaz mimika ciała ze ci zależy i to coś więcej niż jeden wieczór.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com