Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2010-01-03, 19:45

Autor

Wiadomo¶æ

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:22   

A zastanowiłeś się dlaczego to akurat Ciebie wszyscy 'prowokują'? Np. jak ja się zarejestrowałam, to od razu miałeś do mnie jakieś 'ale'. Co napisałam w sb, od razu Ty się odzywałeś z głupimi odzywkami. Gdybym chciała, mogłabym napisać co najmniej 10 skarg, ale w przeciwieństwie do Ciebie 'mam jaja'. Nie wiem, mi by było wstyd w tym momencie, gdybym była facetem. No, ale masz rację, ja się nie znam, bo 'jestem brzydka i brakuje mi seksu' jak to Ty kiedyś napisałeś.

Straszysz nas policją? Tylko sam się wkopiesz, ale jeżeli chcesz, to proszę bardzo.




I jak myślisz? Kto wygra? 21 letni Jacek z Libiąża, który zachowuje się jak dziecko czy duża grupa użytkowników? Bo ja myślę, że nas wyśmieją, ale pośmiać się mogę, znam drogę do komistariatu jakby co ;] Ale oszczędź śmiechy wszystkim.


Więc powiem jeszcze raz, ludzie zachowują się adekwatnie do Ciebie, jeżeli chcesz być szanowany, szanuj nas. To jest mimowolny odruch ludzkości. Forum byłoby fajne, gdyby nie te ciągłe wojny z Tobą,więc ja proponuję: Ty nie prowokujesz, nie zaczepiasz, nie robisz z siebie błazna, my siedzimy cicho.
 

Ostatnio zmieniony przez Li. 2010-01-03, 12:25, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:24   

Li. napisa³/a:

znam drogÄ™ do komistariatu jakby co ;]


W takim razie idź tam ;)

[ Dodano: 2010-01-03, 12:26 ]
Dodam jedno, nie mam zamiaru zmienić swojego charakteru bo wam to przeszkadza, bo wam nie przytakuję.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:27   

Straho napisa³/a:

W takim razie idź tam



Ja nie chcÄ™, ale sam siÄ™ o to prosisz. Tylko powiedz po co to wszystko?
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.



Do³±czy³a: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:27   

Straho napisa³/a:

To co wy uskuteczniacie to mobbing

No błagam cię. Sam prowokujesz i do tego doprowadzasz, święty nie jesteś.

agusiek napisa³/a:

robi z siebie kogoÅ› kim nie jest.


O, to. Kilka razy widziałam jak ktoś pisze, że prywatnie jesteś całkowicie inny, fajny. To po co tu zgrywasz kogoś kim nie jesteś? Może właśnie to ty leczysz swoje kompleksy i próbujesz się dowartościować?
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:28   

Aaa, no jak nie masz zamiaru zmieniać, to nie oczekuj, że my się zmienimy, bo nikt nie będzie siedział cicho, jak prawisz mu głupie odzywki czy obrażasz ;] To nie ma sensu dyskutować nawet.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:33   

Jeżeli skończyłaś to bardzo sie cieszę. Piszesz, że prowokuję w fotoalbumie, wyrażam sowja opinię jedynie, agusiek nazwała mnie żulem w fotoalbumie, admin powiedział, że wolno jej było bo to jej opinia, ja działam wedle jego zasad.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:42   

Straho napisa³/a:

Piszesz, że prowokuję w fotoalbumie, wyrażam sowja opinię jedynie, agusiek nazwała mnie żulem w fotoalbumie,



Ty napiszesz jej, że jest brzydka. Ona Ci odpisze, że jesteś brzydki. Ty znów napiszesz jej coś mało pochlebnego. Oszczerstwa ciągną za sobą kolejne. Niech każda strona trzyma palce na wodzy i nie będzie takich tematów.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:13   

Cytat:

agusiek nazwała mnie żulem w fotoalbumie,


mam Ci tutaj wymieniać co o mnie pisałeś ? w sumie nie ma potrzeby,bo sam wiesz...

Przestań już leczyć swoje kompleksy poprzez popisy na forum. Wiem,że potrafisz być inny... ale który to Ty na prawde to sama nie wiem. . .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:13   

Cytat:

I jak myślisz? Kto wygra? 21 letni Jacek z Libiąża, który zachowuje się jak dziecko czy duża grupa użytkowników? Bo ja myślę, że nas wyśmieją, ale pośmiać się mogę, znam drogę do komistariatu jakby co ;] Ale oszczędź śmiechy wszystkim.



Wiem, że miałem osatnio Bana ale jestem tu długo i jak sprawa sądowa albo wezwania na policje będą w godzinach 8-16 to poprosze mnie wpisac jako świadka :hyhy: :evil:


Poza tymweźcie na uwagę - to jest forum młodzieżowe.
Czyli takie gdzie siedzą, hot13tki, sweet15tki, oraz najzajebistrzsi mistrzowie płci męskiej.
Dlatego też, takie fora nie traktuje się na poważnie - bo tu jest burdel, a w burdelu nie doszukuje się prawa i porządku.

Mizi-Pizi Cie obraził ? To mu też powiedz co o nim myślisz, skoro on skusił się na wykroczenie to i ty możesz. Albo pokaż mu wyższość i go olej.

Masz silną osobowość ? To pieprz na to co on czy caa reszte na Ciebie piszę albo o tobie myśli - przez zakładanie takich tematów raczej nikt nie zacznie Cie lubić :P
Dlatego pomyśl - jesteś to by Cie lubiano ? Raczej nie, więc palec im w dupe i rób dalej swoje ;] czyli to po co tu jesteś.


PS
Ktoś Ciebie nazwał, że jesteś żulem, ktoś inny, że nie masz mózgu - i co z tego ?
Wiesz ile rzeczy ja słyszałem już na swój temat ? Społeczność tutaj jest duża, i to natuarlne, że nie będziesz się podobał każdemu - więc ktoś Ci będzie pisać takie syfiaste rzeczy, tak jak w życiu. Przyjmij to jakoś, najlepiej się pobrechtaj jeżeli jest w tym część chociaż prawdy zamiast robić z tego afere ;]


Poza tym, zadaj sobie jedno pytanie i nam na nie odpowiedź
Co chcesz przez te tematy osiągnąć.
Znaczy się, konkretnie - przez założenie tego ?
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:23   

Abaddon napisa³/a:

Co chcesz przez te tematy osiągnąć.
Znaczy się, konkretnie - przez założenie tego ?


W ten sposób mam możliwość wkurzyć innych, wkurzyć czyli na mój język, tok rozumowania inni sie otwierają i piszą jak leci po mnie, o mnie. Ja dzięki temu wiem jak skrupulatnie trafić w ich sedno.
Ten temat miał po prostu na celu zwrócenie uwagi na zachowanie towarzysza mizantropa, aby zapanował wreszcie spokój, ale:

Abaddon napisa³/a:

Wiesz ile rzeczy ja słyszałem już na swój temat ? Społeczność tutaj jest duża, i to natuarlne, że nie będziesz się podobał każdemu



Cytat:

bo tu jest burdel, a w burdelu nie doszukuje siÄ™ prawa i porzÄ…dku.

_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:27   

Już ci kiedyś pisałem 'Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie' - rozkiń to sobie, może zrozumiesz, jeśli nie, twoja sprawa.
Ty strzelasz na domysłach o mnie, a ja o tobie, proste jak budowa cepa.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:30   

Mizantrop napisa³/a:

Już ci kiedyś pisałem 'Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie' - rozkiń to sobie, może zrozumiesz, jeśli nie, twoja sprawa.
Ty strzelasz na domysłach o mnie, a ja o tobie, proste jak budowa cepa.


Jeżeli jest to powodem do łamania regulaminu, to nie wiem już co sądzić o takich ludziach jak ty. Powiedział bym o rozwiązaniu, ale powstrzymam się.
Już dawno przestałem o tobie gadać, ty jednak sam wczoraj zacząłeś.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:33   

Straho napisa³/a:

Już dawno przestałem o tobie gadać, ty jednak sam wczoraj zacząłeś.


I będę dalej ironizował. Dlaczego? ano dlatego, że się ośmieszyłeś, począwszy od samobójstwa jeśli nie odejdę w ciągu 48h (swoją drogą, dawno już to minęło) po strzelanie do mnie tekstami i grożenie Policją, sprawą w sądzie aaaa jeszcze to, że przyjdziesz do Poznania swoim "mercem" i mnie potrącisz na pasach.

[ Dodano: 2010-01-03, 13:36 ]
Aaa i sam na to zapracowałeś, nie wiem czy ciężko, czy nie, to mnie nie obchodzi. Na własne życzenie to masz.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:38   

Mizantrop, ja już dawno skończyłem z tym dogryzaniem tobie, ty też mógłbyś zakończyć tą sagę
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:46   

Czyli piszesz temat o tym, że Cie ktoś obraża po to by innych wkurzyć, czego reakcją będzie wieksza ilość obelg - zatacza się pętla.


Drugi cel, to zwrócenie uwagi na zachowanie towarzysza Miziego.
otóż Tavaris Mizi należy do partii i jest w hierarchii tego forum nieco wyżej.
Nikt nigdy nie powiedział, że jest to twór demokratyczny, wręcz przeciwnie, dla mnie fora internetowe zawsze przypominają ustrojowo, można by powiedzieć hmm monarchie ?
tyle, że różnego rodzaju, oraz tutaj należy się odnieśc nieco do rozwoju monarchii.

[tego czytań NIE musicie ;] ]
Może to być monarchia Despotyczna, w której istnieje admin ma on władzę nieograniczoną oraz dowolnie według własnych wymysłów nadaje prawa swoim podwładnym - Mizi motyl itp.

Może to być też monarchia Feudalna, tutaj już witają czasy średniowiecza, gdzie zachodzą pewne zmiany ponieważ feudalowie mają swe własności do których król może nie mieć dostępu przez co może sytuacja mu się wymknąć spod kontroli gdy wasal urośnie w zbyt dużą siłę - u nas taka sytuacja nie może zaistnieć, gdyż admin w każdej chwili może wywalić każdego.

Później zbliżamy się już (chyba to był) do renesansu. Tutaj na podstawie VI ksiąg o Rzeczpospolitej Jean Bodina, zostaje propagowany ustrój monarchii Absolutnej.
Co tu wiele pisać, przypomina monarchie Despotyczną, tyle, że z zasady jest nieco bardziej cywilizowana. Jej przykłąd do Francja Ludwika XIV, można zwrócić uwagę na Etykietę - tutaj teog nie ma, wiec też raczej odpada. Myślę, ze admin nie ma aż takiego bzika by nadawać modom co mają robić, co pisać oraz jakie mieć avatary i sygnatury :P

potem wszystko się popierzyło i doszlo do przerwotu, powstała Monarchia Konstytucyjna.
Taki ustój moze panować na wielu forach gdzie społecznosć jest na tyle odpowiedzialna i dojrzała by samemu sobie w miare radzić. Szczególnie gdy fora są duże i trzeba je dzielić na wiele kategorii a sam Admin nie ma czasu na rozpatrywanie większości rzeczy. Mod przyjmuje role sędziego lokalnego i jakoś to się toczy.

Oczywiście monarchii parlamentarnej nie ma sensu nawet omawiać.



Więc po to tyle pieprze, by dojść do dość prostego wniosku - na forum panuje Despotyzm.
Jeżeli Ci się nie podoba zwierzchnik, nic z tym nie zrobisz.
O ile realnie była możliwość buntu chłopstwa gdy było ich na praaaawdę wielu - dzięki czemu Pan ziemski mógł zostać ukarany - o tyle tutaj go nie ma.
Więc nic nie zdziałasz. Kropka the end.
Pozostaje albo sie przystosować, albo wyemigrować.
Bo do demokracji to brakuje jakieÅ› 400-600 lat ;]
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com