Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je
Najnowsze tematy:
kursy (4)

Zamknięty przez: vialink | 2010-01-03, 19:45

Autor

Wiadomość

Straho  

Pogromca postówImię: Jacław

Wiek: 31

Dołączył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-01-03, 11:13   Podsumuję

Na sam początek apel: nie zamykajcie tego tematu, także nie kasujcie. Dajcie możliwość wypowiedzenia się tutaj wszystkim użytkownikom mimo wprowadzonego ostatnio ograniczenia, oczywiście z zachowaniem zasad kultury.

Nazwiecie to nie wiem, fanaberiami, idiotyzmem może i nawet błazenadą. W sumie po co tracę czas na wymienianie określeń, z których sobie nic nie robię. Poruszany był już tutaj nie raz nie dwa i kolejny raz zostanie poruszony wątek aroganckiego zachowania, które nie powinno mieć miejsca. Przyznam, że był okres czasu (po moim ostatnim podobnym wygłoszeniu), który obfitował w spokój, ład i porządek. Czas ten odszedł w raz z tym kiedy to mizantrop upatrzył sobie mnie jak nazwę to "osobę do leczenia swoich kompleksów". Nie wiem czym sobie zasłużyłem na takie traktowanie (zwłaszcza, że jest moderatorem), możliwe, że spowodowane jest to moim udanym życiem, z którym się nie kryję na nieszczęście innych i piszę o nim tutaj dosyć często - domyslam się, że mizantrop skomentuje to w typowy dla niego sposób, reszta forum także mnie nie oszczędzi.
mizantrop dopuścił się nawet obrazy w stosunku do mnie

Cytat:

Tyle ode mnie.

ps. podtrzymuje, że mózgu nie masz.


Cytat zaczerpnięty stąd : http://www.e-mlodzi.com/p...anie-vt8806.htm

Administrator obiecał przedyskutować to z mizantropem, czego raczej nie zrobił bo jak widać mizantrop nadal poczuwa mnie za "osobę do leczenia swoich kompleksów". Często a raczej zawsze robi to w SB, uważa, że tam zniknie to co napisał i nikt do tego nie wróci, ja jednak zapisałem sobie to, oto poszczególne cytaty mizantropa:

Cytat:

[Dzisiaj 11:27] Mizantrop: to dobrze, natomiast u Ciebie widać, że brakuje Ci czegoś, ważnego narządu.


Cytat:

[Dzisiaj 11:29] Mizantrop: tego na pewno Panie Wszechwładzco alkoholu i trawy. Ale mówiłem o innym, widzę, że nie orientuje się to Ci pomogę - mózgu.


Cytat:

[Dzisiaj 22:22] Mizantrop: bo jak się jest 'słoniem' to szybkości nie ma, to logiczne.Administratorzy na czele ze swoimi towarzyszami przymykają na to oko, albo dosłownie mówiąc leja na to. Słowa te potwierdził sam vialink w pewnej rozmowie ze mna na GG, nie mam już archiwum z tej rozmowy a szkoda, ale pamiętam, że pisał "tak, mam to gdzieś". Brawo, na prawdę brawo.
Skarg na mizantropa złożyłem wiele, myślę, że nawet kilkanaście, zawsze kończyło sie to słowami "rozważymy to", zepsuła się wam waga? Bo nie rozważyliście tego do dzisiaj. Ja wiem, że to nie jest kółko wzajemnej adoracji, ale pewną granicę przyzwoitości należy zachować nie prawda?
Użytkownik, predzej użytkowniczka Martina stwierdziła:

Cytat:

Straho, wrzuć na luz, bawi cię zakładanie takich durnych tematów? Admini i tak mają cię w nosie jakbyś nie zauważył..I tutaj zrobiła się pewna nieścisłość. Administrator jak i jego towarzysze moderatorzy powinni iśc w myśl pewnej filozofii prawniczej (prawniczej - bo jak sami twierdzą oni tutaj ustanowi prawo, sa prawodawcami, a każde prawo rządzi się tymi samymi zasadami), która mówi, że należy odrzucić zjawisko społeczne i zająć się prawem z jego formalnej strony. W skrócie dla osób mało pojętnych chodzi o to, że administracja nie powinna brać stron, powinni być obiektywni.
Przypomnę wam sytuację z opisem mizantropa gdzie napisał to tak:Administrator się tym nie zajął, sprawę załatwiałem sam na własną rękę, a dlaczego? Odpowiedź jest prosta, obrał stronę mizantropa, i mataczył całość, a jako administrator miał obowiązek się tego pozbyć. Cóż można jednak wymagac od osoby nie pełnoletniej, która jeszcze nie dojrzała do pewnych spraw. Cóż za rozkosz wytykać mi ich błędy.
Dokonano zmiany nieprzestrzeganego regulaminu, po to aby jeszcze bardziej go nie przestrzegać?
Administrator pokazał, że nie nadaje się na swoja funkcję w tym temacie ---> http://www.e-mlodzi.com/zmiana-nicku-vt10162.htm
Ostatnio także mocno przybrałem na wadze czego nie ukrywam, mizantrop wykorzystał to oczywiście nazywajac mnie słoniem, sugerując mi także udział w reklamie McDonalda. Przykro mi bo nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ja go nawet nie obrażam, nawet śmiercią nie grożę jak to miało miejsce:

Cytat:


[Dzisiaj 11:16] Straho: ooo mizantrop mi życzem nie złożył, tak mi przykro bu hu hu :(
[Dzisiaj 11:16] Mizantrop: i ich się nie doczekasz.
[Dzisiaj 11:17] Straho: =(
[Dzisiaj 11:20] Mizantrop: co najwyżej mogę ci życzyć , niech ci ziemia lekką będzie.


Jest to cytat z dnia 12 Grudnia 2009r. dokładnie były to moje 21 urodziny.

Teraz porusze kwestię użytkowników tego forum. Jeżeli ktos sie nie zgadza z ich zdanie ktoś jest "be", wiele razy przez to sugerowano mi debilizm, głupotę idiotyzm, przez to - czyli przez nie przytakiwanie im. Przypominam, że tutaj jest Polska nie ZSRR po II wojnie swiatowej gdzie w 1947r. zakazali swobodnego wyrażania się.
Pewnie w tym "przemówieniu" administracja, na czele ze swoimi lizuskowatymi użytkownikami będa doszukiwać się buntowania użytkowników przeciw administracji.
Administrator nie dopuszcza obrazy innych, prowokacji także, ja jednak pamiętam jak w SB eM nie raz nie dwa, dokonywał prowokacji, nie rzadko obrazy w stosunku do mnie. Administrator myśli, że jego funkcja zwalnia go z regulaminu, nad nim jeszcze jest konstytucja RP. Powtórzę się, jest mi przykro i nie kryję swoje zażenowania z tego faktu, że jestem tutaj szykanowany ze względu na moje życie, w którym mi się powiodło, bardzo powiodło. Ktos napisze po co tutaj siędzę, otóż po to bo my razem tworzymy to forum. Ja tymi skargami zabiegam aby było lepiej, żeby administracja rzuciła okiem na pewne fakty, które mają miejsce tutaj na forum. Nigdy nie będzie dobrze tak jak by sobie można to wyobrażać, ale zachowajcie resztki honoru, bo wiem, że macie honor i przyczyńcie się do tego, aby sytuacja tutaj się polepszyła, żeby obyło się bez tych nie potrzebnych ekscesów. Nie zywię do was nienawiści jak wy do mnie, ale uraze owszem.
Mam nadzieję, ze ustosunkujecie się do tego w nalezyty sposób, tak aby obyło sie bez kolejnych powodów do kłótni.

Z poszanowaniem Straho
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.Imię: Lesław

Dołączył: 05 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-01-03, 11:22   

Te wszystkie ostrzeżenia słowne to ściema. Wypisywane są z uśmieszkiem , widać że ich autorzy mają głęboko gdzieś problem skarżących się. Użytkownikom wlepiają ostrzeżenia za byle co , choćby niesprecyzowanie nazwy tematu , a sami często bywają chamscy i robią offtopy.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Piracy  

Pogromca postów

MakaveliImię: M.

Wiek: 28

Dołączył: 12 Wrz 2009

   

Wysłany: 2010-01-03, 11:24   

Za to chętnie bym wpakował warna, dla zasady nawet.
 

Straho  

Pogromca postówImię: Jacław

Wiek: 31

Dołączył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-01-03, 11:44   

Piracy napisał/a:

Za to chętnie bym wpakował warna, dla zasady nawet.


Spodziewam się tego po administracji, są zdolni do wszystkiego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Czarodziejek  

Hiper wymiataczDołączył: 13 Gru 2009

Skąd: Wroc?aw

   

Wysłany: 2010-01-03, 11:56   

Straho , jeżeli jesteś taki dojrzały i w ogóle to nie lepiej sobie odpuścić? Wyjść z tego forum, poprosić o usunięcie konta i będziesz miał +30 minut do życia zamiast pisanie takich postów. To jest jak by wszystkie twoje skargi w jednym a to nic nie zmieni.
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.Dołączyła: 29 Kwi 2009

   

Wysłany: 2010-01-03, 11:58   

Napisz mi, po co wyciągasz te wszystkie brudy? Ludzi wkurza twój wieczny lans, dogryzania, więc odpłacają ci się tym samym, nie ma co ukrywać, jesteś tu raczej nielubiany i to tylko wina twojego charakteru i sposobu bycia. Wiadomo, że administratorzy przymykają oko, może z prywatnych powodów, ale to jednak jest ich forum, czepiasz się o tą zmianę nicków, a chciałeś zmienić? Ach! I nie doszukuj się wszędzie jakiejś zaczepki, jesteś niemiły - inni też będą. Dobrze wiesz, że to się nie skończy, sam na to nie pozwalasz. Załóż swoje forum, tam będziesz mógł sobie rządzić.
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

Straho  

Pogromca postówImię: Jacław

Wiek: 31

Dołączył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:01   

myownway napisał/a:

Ludzi wkurza twój wieczny lans


I to jest powód aby mnie szykanować?

myownway napisał/a:

ale to jednak jest ich forum


Które jest na terenie RP, jeżeli łamie się tutaj prócz regulaminu kodeks ogólnie przyjęty, służby porządkowe mogą się zajać wszystkim.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.Dołączyła: 29 Kwi 2009

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:06   

Straho napisał/a:

I to jest powód aby mnie szykanować?Dogryzasz wszystkim, że jesteś lepszy, a więc wszyscy będą cię uświadamiać, że nie jesteś, ot, proste.

Gdyby służby porządkowe miały się zająć każdym wyzwiskiem 'idiota' czy coś takiego, to by nie mieli czasu na nic innego, oo. Na pewno ktoś 'w realu' cię wyzwał i? Jak się domyślam, używałeś siły. Tutaj nie możesz i co? Ośmieszasz się skargami i 'dzwonieniem na policję'.
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

pryzmat  

Pogromca postówWiek: 28

Dołączył: 26 Cze 2009

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:07   

wczoraj obserwowałem rozmowę w ShoutBoxie i rzeczywiście oburzyło mnie to że do prowokowania i obrażania Straho dołączył eM.. Rozumiem że to jego forum ale jakby nie było nie powinien się tak zachowywać..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent ForumWiek: 10

Dołączył: 12 Sty 2009

Skąd: California

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:09   

Straho napisał/a:

I to jest powód aby mnie szykanować?


jeszcze do tego Twój debilizm,głupota itd.

Straho napisał/a:

Przykro mi bo nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ja go nawet nie obrażam, nawet śmiercią nie grożę


a policja dla Mizantropa ? :niepewny:

miałęm dla Ciebie coś dłuższego,ale mi się skasowało :-( może jeszcze później postaram się coś dla Ciebie wykluć.

Radzę się hamować. //motyl
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Straho  

Pogromca postówImię: Jacław

Wiek: 31

Dołączył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:09   

myownway napisał/a:

się zająć każdym wyzwiskiem 'idiota' czy coś takiego


Nie wiesz o co chodzi. To co wy uskuteczniacie to mobbing, co podchodzi pod kodeks, nie pamiętam juz który paragraf, ale są za to wysokie kary.

Jak już napisałem

Cytat:

Mam nadzieję, ze ustosunkujecie się do tego w nalezyty sposób, tak aby obyło sie bez kolejnych powodów do kłótni.

_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

motyl  

Moderator

gryzę.Wiek: 30

Dołączyła: 13 Cze 2009

Skąd: Wielkopolska

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:11   

Mam pomysł. Zmieńcie moderatorów i adminów. Wtedy wszystko będzie dobrze.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopataDołączył: 31 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:12   

Nie rozumiem. To, że ktoś się dziwnie zachowuje i komuś się to może nie podobać, to jedno. Ale jeśli oskarża naginanie regulaminu przez moderację / administrację itp. to jest to wystarczający powód, żeby owa administracja się ustosunkowała.

Zbywanie problemu tekstem "ale przecież ty jesteś głupi" jest gdzieś pomiędzy poziomiem przedszkola a wczesnej podstawówki.
 

agusiek  

Pogromca postówWiek: 26

Dołączyła: 07 Lip 2009

Skąd: Rzeszów

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:17   

Cytat:

kółko wzajemnej adoracji


wypad od mojego tekstu !

Może i Straho ma troche racji. Ale sam prowokuje ludzi i robi z siebie kogoś kim nie jest.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.Imię: Lesław

Dołączył: 05 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-01-03, 12:20   

Niektórzy dostają ostrzeżenia słowne , a niektórzy bez gadania dostają bana. Jak to jest ? Moderatorzy wiele zasłużyli sobie na ostrzeżenia, było to nawet przyznawane przez adminów, a jednak u nikogo z nich nie zaobserwowałem czerwonej kreski. Widać że są zwykli userzy i ci lepsi.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com