Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-30, 05:50   Policjant też czÅ‚owiek

eszcze wczoraj miałem z nimi ciekawą skończoną hepi endem przygodę :dance:

Idę ja i dwóch moich kumpli ze mną. Kolega obronił tytuł Inżyniera i postawił standardowo wódkę. Do domu mieliśmy 10 kilometrów byliśmy w innym mieście, szliśmy z buta. Jadą kurna panowie. Jeden z nich do nas chodźcie tutaj. Myslę sobie jak nic kur... izba będzie ten bania tamten rzyga gdzieś po parku no ja pier... przesrane. Pierwsze pytanie czy mam telefon ja taki uchachany nie wiem z czego jasne, że mam kur... plus fon xpres music (ch.. ze takiego nie ma :lol: ) no to daj mówi gościu. Ja myślę chwilę, ale kupiłem go na allegro i co jak był kradziony? Wy mi weźmiecie sim i wj... mi karę pytam się. Policjant, że jego to wali czy kradziony czy nie. Będzie dmuchanko mówi policjant. Nadmuchałem im tam równe 2 promile. No to panowie pójdą z nami. Ja się wystraszyłem jak jasny ch.. ale co! Znam pępka taki kolo zna wszystkich policjantów. I mówię tym kolesiom w mundurach, że pępka znam to mój kumpel. A gościu no to trzeba było tak od razu gadać 8) już całkiem inna gadka była. Skąd jesteście chłopacy. No z Libiąża odpowiadamy im. To co tu robicie do ch.. pana. No do ch... pana idziemy do domu :lol: wyskakuję nagle z pytaniem do nich. Wiecie co panowie mamy kawał drogi do domu wiem, że nie mozecie wjeżdżać na tamten rewir ale pod sam znak Libiąż nas podwieźcie. Nie mogli niestety. I dalej ich przekonuję. Ale jak nas złapią inni i pójdziemy na izbę? nie ugięci. No sprzydała by się wam izba panowie, ale idźcie jesteście wolni.
Idioci mieli samochód łup taki, że lepszy na złomie znajdę zostawili włączony silnik na światłach jeszcze radio im szło, a mieli w ch.. słaby akumulator. Próbują odpalić. Ja tam ide i pytam się. Popchać was panowie? Na co pies. Nie, wypi.... już :dance:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-30, 18:00   

rzeczywiście niezła przygoda :mrgreen:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com