Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2014-11-20, 11:22   

Wchodzę na informacje TVN'owskie czytam o korupcji w siatce, wybory ewidentnie sfałszowane a prezydent mówi, że społeczeństwo popadło w odmęty szaleństwa. Na boga, to nie PiS czy SLD tylko ludzie, zwykli ludzie, którzy pragną zmiany. W odmęty szaleństwa popadły nasze władze, zgubiła ich pewność siebie.
I dziwić się, że Polska jest na I miejscu w UE jeżeli chodzi o emigrację wykwalifikowanych specjalistów.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-21, 05:40   

http://wpolityce.pl/polit...adzom-z-budzetu

"Z silnym oskarżeniem polskiej demokracji wystÄ…piÅ‚ prof. PaweÅ‚ ¦piewak, byÅ‚y poseÅ‚ PO. W jego ocenie polska demokracja jest „sklerotyczna”.
Model demokracji, który zostaÅ‚ zbudowany w Polsce, jest coraz bardziej obcy ideaÅ‚om tego systemu, a przy tym nieprzyjemny dla obywateli. Mam poczucie, że u nas fala demokratyzacji, jeÅ›li nie cofa siÄ™, to zostaÅ‚a zatrzymana. Nie dość, że mamy do czynienia z upartyjnieniem życia publicznego, to jeszcze system jest zoligarchizowany i znomenklaturyzowany. Partie dążą do jedynowÅ‚adztwa, co uÅ‚atwiajÄ… im dotacje budżetowe. Coraz wiÄ™kszÄ… rolÄ™ – tak jak w PRL – odgrywa aparat partyjny. Partyjni baronowie zaczynajÄ… być ważniejsi od urzÄ™dników paÅ„stwowych"

Prof. ¦piewak uważa że są różne modele demokracji a nam zainstalowano najgorszy dla nas, dla kogoś ten model musi być najlepszy skoro to sfinansował.
Francuz Louis-Ferdinand Celine w latach trzydziestych ubiegłego wieku pisał:
"demokracja jest zawsze i wszędzie parawanem dla żydowskiej dyktatury"
Finanse naszego państwa są tematem tabu nawet dla posłów, żaden nie wie i się nie interesuje ile, gdzie na ile procent jesteśmy zadłużani. Zlikwidowanie polskiej waluty uniemożliwi nam wyrwanie się z tej finansowej matni.
 

Elpremiero  

Stały User



Do³±czy³: 29 Kwi 2011

   

Wys³any: 2014-11-21, 12:44   

Ranger napisa³/a:

Normalna, a co?




Kilka ciekawych nazwisk ze składu PKW:

- Sta­ni­sław Ko­smal - za­stęp­ca prze­wod­ni­czą­ce­go Pań­stwo­wej Ko­mi­sji Wy­bor­czej, jest sę­dzią Sądu Naj­wyż­sze­go w sta­nie spo­czyn­ku.
Jego człon­ko­stwo w PKW wy­wo­łu­je kon­tro­wer­sje, odkąd kilka lat temu "Nasz Dzien­nik" przy­po­mniał, że major Ko­smal, sę­dzia za­wo­do­wy Sądu Naj­wyż­sze­go Izby Woj­sko­wej, w sta­nie wo­jen­nym ska­zy­wał za roz­po­wszech­nia­nie ulo­tek "mo­gą­cych bu­dzić nie­po­kój spo­łecz­ny".
Dzi­siej­szy wi­ce­prze­wod­ni­czą­cy orze­kaÅ‚ także m.​in. w spra­wach o pro­wa­dze­nie nie­le­gal­nej dzia­łal­no­ści w ra­mach czÅ‚on­ko­stwa w NSZZ "So­li­dar­ność" czy o roz­po­wszech­nia­nie nie­le­gal­nych wy­daw­nictw w 1981 i 1982 roku.
W ofi­cjal­nym pi­śmie z 4 paź­dzier­ni­ka 2011 roku szef PKW Ste­fan Ja­wor­ski za­zna­czył, że w sta­nie wo­jen­nym Ko­smal orze­kał w Izbie Woj­sko­wej Sądu Naj­wyż­sze­go "tylko" w skła­dach od­wo­ław­czych i zo­stał po­zy­tyw­nie zwe­ry­fi­ko­wa­ny w 1990 roku do skła­du Sądu Naj­wyż­sze­go.

- Bogusław Dauter - jemu rów­nież za­rzu­ca­no wy­da­wa­nie wy­ro­ków na dzia­ła­czy opo­zy­cji nie­pod­le­gło­ścio­wej w la­tach 80.

- Ka­zi­mierz Cza­plic­ki - Od lat 70. był za­trud­nio­ny w ad­mi­ni­stra­cji te­ry­to­rial­nej róż­nych szcze­bli. Póź­niej pra­co­wał w Kan­ce­la­rii Rady Pań­stwa PRL, do­cho­dząc do sta­no­wi­ska za­stęp­cy dy­rek­to­ra Biura Rad Na­ro­do­wych.

- An­to­ni Wło­dzi­mierz Ryms - pra­co­wał w są­dow­nic­twie na War­mii i Ma­zu­rach. Od 1981 w De­par­ta­men­cie Pra­wym w Mi­ni­ster­stwie Spra­wie­dli­wo­ści.
W 1985 roku zo­staÅ‚ sę­dziÄ… NSA, dzie­sięć lat póź­niej – jego wi­ce­pre­ze­sem. CzÅ‚on­kiem PKW jest od 2003 roku.

Czyli za Polską demokracje odpowiadają osoby, które 30 lat temu ją zwalczały ? Aaa sorry oni są "czyści" w końcu przeszli "pozytywnie" weryfikacje :mrgreen:
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-11-22, 13:19   

kiedyś okradała nas szlachta, dzisiaj chłopi. A ciemny lud wszystko kupuje

[ Dodano: 2014-11-22, 13:23 ]
rządzą nami komuniści i ich synkowie na ciepłych stołkach. Ta cała demokracja wygląda tak że głosujemy na partie (które 90% Polaków wybiera na podstawie tego czy nazwa fajnie brzmi), po czym prezes wpierdala do sejmu wszystkich swoich kolegów których nikt nie zna, którzy z kolei nierzadko zasłużyli się mordując patriotów walczących o wolność przed 1989, albo kradnąc po 1989, często nie mają wykształcenia, mają za to wyroki na koncie.

Za państwową forsę piją i zwiedzają sobie świat, sikorski jest mistrzem wydając na paliwo i pizze 80 tysięcy, nagminnie opuszczają posiedzenia sejmowe, bo wiedzą że ludzie i tak kładą c***a na to co oni robią, pouśmiechają się troche w programie tomasz lis na żywo a i tak dostaną głosy wyborców. Mimo wszystko to dopiero wierzcholek góry lodowej. Prawdziwa gra idzie o budżet państwa, wszelkie przetargi, odzyskiwanie kamienic itp itd. np. hania z mężem ostatnio sobie odzyskała kamieniczkę

Przeciętny polski wyborca i tak powie że "trzeba do tego podchodzić optymistycznie i głosować na PO żeby nie wygrał kaczyniak z rydzykiem, a drugi że trzeba głosować na PIS żeby nie wygrał tusk z kolesiami z okrągłego stołu". Może stąd takie wielkie poparcie dla psl? Ludziom sie znudziły dwie główne partie a i tak zagłosowali na tą co jest częścią bandy. obecny PSL nie ma nic wspólnego z tym przedwojennym.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 18:42   

@krul umiłowany widzę, że jesteś osłuchany a nie oczytany. Zacznij czytać, naucz się wyciągać wnioski, odrzucaj to co ktoś ci podaje jako bardzo łatwe wytłumaczenie.

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Przeciętny polski wyborca i tak powie że "trzeba do tego podchodzić optymistycznie i głosować na PO żeby nie wygrał kaczyniak z rydzykiem, a drugi że trzeba głosować na PIS żeby nie wygrał tusk z kolesiami z okrągłego stołu".



Przeciętny polski wyborca nie zastanawia się nad tym KTO mu przygotował te 2 alternatywy do wyboru. W dzieciństwie wychowany na bajkach dalej uważa że świat to walka dobra ze złem w której zawsze wygrywa dobro. Stara się stawać po stronie dobra ale gdy dostrzega że coś z tym dobrem jest nie tak to ucieka do drugiej przygotowanej mu alternatywy. Mijają lata, na starość już mądrzeje ale jego wcześniejszą drogą podążają miliony młodych żółtodziobów. Zainstalowana nam metoda nosi nazwę "bundu dobrego i bundu złego", wybory w takim systemie to farsa i finansowa katastrofa, system sam się napędza sterowany rządnymi kasy zdrajcami, którym przygotowano drogę finansowej kariery a propaganda podaje nowomowę do cytowania.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 19:12   

Dajmy spokój, od dawna wiadomo, że za wszystkim stoją ¯ydzi, Jaszczury z Kosmosu i Kościół Katolicki - mało tego, to forum także jest ukartowaną robotą pewnych grup, odciągającą młode osoby od realnych zagrożeń.

Andzrej napisa³/a:

Zacznij czytać, naucz się wyciągać wnioski, odrzucaj to co ktoś ci podaje jako bardzo łatwe wytłumaczenie.


I dojdzie do wniosku tak jak ty parę miesięcy temu, że ¯ydzi chcieli zniszczyć, cyt. "Bogu ducha winnych Japończyków" zrzucając bombę atomową na Hiroszimę? :-D
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 19:47   

To nie był wniosek tylko cytat z wikipedii i nie chodziło o Hiroszimę a o Kioto.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 20:37   

A faktycznie, Kioto.
No, i widzisz, sam na podstawie głupiej Wikipedii, wbiłeś sobie do głowy głupawą historię o nienawiści ¯ydów do Japonii, a teraz piszesz mu: Zacznij czytać, naucz się wyciągać wnioski, odrzucaj to co ktoś ci podaje jako bardzo łatwe wytłumaczenie :-D
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 21:12   

Znowu mieszasz, nie chodzi o ¯ydów a o jednego ¯yda i nic mi się nie wbiło do głowy.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 21:19   

Andzrej napisa³/a:

Znowu mieszasz


Ja? :-D :-D
Masz talent komediowy.
Ja nic od października 2013 roku nie robię innego, tylko prostuję twoje mieszanie i obalam kłamstwa, którymi próbujesz truć głowy młodym ludziom tutaj, szerząc nazistowskie poglądy.
Zresztą, nie ja dostałem za to bana - tylko ty.


Andzrej napisa³/a:

nie chodzi o ¯ydów a o jednego ¯yda


Tak?
Mnie się coś wydaje, że nie do końca tak było.
http://www.e-mlodzi.com/p...vt29226,120.htm - no, to teraz każdy zobaczy, co i jak. :]

Andzrej napisa³/a:

nic mi się nie wbiło do głowy


Polemizowałbym.
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 22:01   

$karbówka napisa³/a:

obalam kłamstwa


Ja szukam prawdy, innych wytłumaczeń zdarzeń, które nam się przedstawia. Młodzi ludzie (nie tylko) powinni mieć możliwość polemizowania w internecie, oceniania i wyciągania wniosków na podstawie obserwacji zachodzących zjawisk w świecie. W polityce nie da się określic co jest prawdą a co kłamstwem tak że można obalać wszystko i o to chodzi. JAk ktoś twierdzi że zna prawdę i ma misję obalania kłamstw to powinien odwiedzić pana w białym fartuchu.

http://www.newsweek.pl/g/...33985326245.jpg

Widzimy jaka jest róznica w ocenie zagrożenia pokoju na świecie w ocenie Polaków i średnia światowa.
Polak na pierwszym miejscu postawił Rosję a światowa średnia zaczyna się od USA i w tej siódemce nie ma Rosji a jest Izrael.
£ącznie Usrael ma 29 % to bardzo dużo. Ministerstwo Propagandy aż tak nas dezinformowało, że nie potrafimy rozpoznać zagrożenia pokoju.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 23:57   

Andzrej napisa³/a:

Ja szukam prawdy, innych wytłumaczeń zdarzeń, które nam się przedstawia


Sam piszÄ…c "poprawnÄ…" historiÄ™?
Opierasz jÄ… na czym?
Nie przedstawiasz żadnych dokumentów, archiwaliów, książek, wspomnień świadków, zdjęć czy filmów - wklejasz zawsze link do jakiejś głupkowatej stronki, gdzie autorem może być każdy cymbał - i to jest poszukiwanie prawdy?
To co ty robisz, to robi i Ziemkiewicz - jesteście tak samo merytoryczni.

Na pewnych forach historycznych, często piszą podobni do ciebie - mój ulubieniec, neo-faszysta pan Luca Cagnani - od paru lat zadaje sobie trud oczerniając Polaków - wkleja różne filmiki, linki, artykuły niby to pisane przez historyków szukających prawdy - ostatnio hitem jest, że Polacy zgwałcili 15 tysięcy Włoszek niedaleko Monte Cassino.
I ludzie w te jego bzdety wierzą, bo cóż może wiedzieć młody Niemiec czy Amerykanin - ważne, że zobaczy "dowody" na necie, gdzie ktoś oczernia Polaków, obojętnie czy coś zrobili czy nie, tak jak ty się uparłeś na tych ¯ydów.

Jego największym sukcesem było spowodowanie parunastu dyskusji i przekonanie sporej liczby osób, że II woje światowa zaczęli Polacy - używając strony "odkrywców prawdy" z USA.
Tutaj link: http://vnnforum.com/showthread.php?t=72468

No i co?
Myślisz, że nie nabiera na te "twarde dowody" ludzi?

I co przeciętny szarak z USA może myśleć jak to przeczyta?
No, Polacy zaczeli wojnÄ™!
Tylko, szkoda, że ten pseudo-artykuł przeinacza sedno krwawej niedzieli ( nie była to masakra cywilów ) i podaje błędną datę ( specjalnie, bo z prawidłową cała teoryjka im by się zawaliła ) - a dwa, próbóje przekonać ludzi, ze w sierpniu 1939 roku w całkowicie kontrolowanym prezz Niemców Gdańsku, Polacy wymordowali 50 000 ich rodaków ( tymczasem w całej kampanii wrześniowej, licząca około 1 miliona ludzi polska armia nie zdołała zabić 20 tys. Niemców! ).

Oczywiście, faktycznie w 1939 roku, w okolicach Gdańska wymordowano 50 tys. ludzi - ale na jesieni i to nie Niemców, a Polaków - w tzw. krwawej jesieni pelplińskiej.

Z tym włoskim cymbałem uporałem się w końcu, bo przytłoczony faktami, z bezsilności zaczął obrażać mnie, a potem moją mamę i wyleciał nie za kłamstwa, a za chamstwo.
Gdyby nie to, kłamał by dalej i robił antypolski PR.

Ty robisz podobnie, wynajdujesz sobie temat, dajesz jakieś forum gdzie jeden kretyn z drugim, coś ględzi i ogłaszasz "odkryłem prawdę, historia jest zakłamana, ¯ydzi tu, ¯ydzi tam...".

Ty nie odkrywasz żadnej prawdy.
Nie - ty po prostu pieprzysz bzdety - i już ci to udowodniłem kilka razy. :-D

Andzrej napisa³/a:

Młodzi ludzie (nie tylko) powinni mieć możliwość polemizowania w internecie, oceniania i wyciągania wniosków na podstawie obserwacji zachodzących zjawisk w świecie


Powinni jak najbardziej - ale to powinno być rzetelne i poparte dowodami, a nie "mnie się wydaje".
Ja w przeciwieństwie do ciebie operuję głownie faktami, za którymi stoją dowody - jak jest wątek, który jest wątpliwy, to go nie przedstawiam jako źródło.
Ty zawsze wiesz, co i jak - i zawsze to są ¯ydzi.

Andzrej napisa³/a:

JAk ktoś twierdzi że zna prawdę i ma misję obalania kłamstw to powinien odwiedzić pana w białym fartuchu.


W przeciwieństwie do twoich oszołomskich tyrad, kieruję się tym co jest oficjalnie podane i zweryfikowane - jest udowodnione, że ZSRR wygrał bitwę pod Stalingradem, to tak było czy będziesz wyszukiwał "prawdę" i przedstawiał, że tak naprawdę wygrali Niemcy a Ruskie nasz oszukały ? :-D

Ty dyskutujesz na tematy, które są jeszcze w toku, a już pozujesz na znającego prawdę ostateczną - jakbyś miał dostęp do każdego archiwum.

Cytat:

JAk ktoś twierdzi że zna prawdę


No właśnie, na podstawie czego klepiesz te swoje rewelacje?
Nie podajesz nic, prócz prywatnych stron i blogów.
Dowodem jest to co sobie wyobrazi pan Zdzich z takiej stronki czy twoje przywidzenia?
Nie wiem stary.
Jak masz jakieś widzenia, to raczej sam odwiedź pana w białym fartuchu, może to się da wyleczyć?
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-11-23, 04:20   

Andzrej napisa³/a:

@krul umiłowany widzę, że jesteś osłuchany a nie oczytany. Zacznij czytać, naucz się wyciągać wnioski, odrzucaj to co ktoś ci podaje jako bardzo łatwe wytłumaczenie.



A tobie bliżej do filozofa niż do politologa. Ja tylko zawarłem w pigułce kilka z moich ważniejszych myśli nt sytuacji w Polsce, jeśli ktoś przeczyta mojego posta i pomyśli: "co on pier****?! Sprawdze to" tzn. że odniosłem skutek.
Poza tym rozumiem że jesteś zwolennikiem podejrzliwosci wobec prawdy podanej na tacy ale ludzie twojego pokroju maja z kolei tendencje do odrzucania tej podejrzliwosci wobec teorii spiskowych, nawet tych bez powaznych podstaw.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-23, 12:55   

To jest taki forumowy Igor Witkowski :-D
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-23, 13:18   

"Ponoć historia to uzgodniony zestaw kłamstw. Ale możemy to przedyskutować.

Cytat z głównej strony tego forum powinien zostać zmieniony na "historia to dwa zestawy kłamstw i o nich możemy podyskutować"
Nie staram się komuś wmawiać. że przedstawiany obraz historii w danej chwili jest inny niż nam wpajano. Nie skupiam się na chwilowych sytuacjach, patrzę wiek wstecz i wiem co nas czeka w przyszłości.
Amatorsko zajmuję się cybernetyką zmian pokoleniowych, mechanizmami, których skutki zwykły śmiertelnik nawet nie dostrzega na co dzień. Jak każdy mechanizm, musiał zostać przez kogoś skonstruowany i potem nadzorowany żeby przyniósł zakładane korzyści. Szukam odpowiedzi na takie pytania jak są sterowane (finansowane) i przez kogo pokoleniowe zmiany naszego charakteru, tradycji, kultury, diety oraz zasobów materialnych.
Tzw III RP to zaserwowana nam zmiana wszystkich podanych wcześniej cech. Czy ta zmiana jest dla nas korzystna ?
Jakie należy podjąć działania aby przetrwać i się móc rozwijać według własnego dobra ?
Czy jesteśmy nieświadomymi niewolnikami wytresowanymi przez mełamedów, którzy są szczęśliwi gdy zarobią na bułkę a cele swojej wegetacji określają przez patrzenie w telewizor ?
Komunizm bardzo sprytnie przeewoluowano w tzw. demokrację, która już się kończy wypalać. Jaki już jest przygotowany wariant po tzw. demokracji ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com