O i mam nadzieję, że Mistrzostwa ¦wiata też będą złote ;)

ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

Wys³any: 2009-09-14, 18:02

Już pisałam, że oglądałam z zapartym tchem...
Mina tego Amigi - bezcenna. Nie, no mi jak zwykle szkoda było przegranych. Skubańcy walczyli do końca.

No i jeszcze te osobiste nagrody. Dla Zagumnego (fajny gest jak założył tę koszulkę), Gruszki chyba.
A Rouzier z Francji też grał nieźle... ;)
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."

Tak, Francuzom też sie należą gratki.
Pokazali klasÄ™ ale muszÄ… sie pogodzic ze to my bylismy lepsi hehehe.. :)

poem sometimes napisa³/a:

Możesz rozwinąć? Bo zabrzmiało trochę bzdurnie.

Oczywiście , że mogę .

Jeśli grasz w siatkówkę i jesteś na miarę Dawida Murka , bo myślę że go znasz z poprzednich lat i grasz przeciwko innej drużynie i idzie wam zaje..biscie prowadzicie dwa zero i zbliża się trzecia kwarta to odczuwasz wtedy w psychice zwycięstwo , które powoduje dekoncentracje i demobilizację dlatego też jak Francuzi prowadzili w 3 secie 9pkt , trener był zmuszony wymienić kilku zawodników , wrócił min. Kurek na boisko :-D i mimo , że przegraliśmy tego seta w następnym ci zwodnicy wygrali :-)

Gdyby tak było, to nie zdarzałyby się zwycięstwa po 3:0. Osobiście uważam, że nie ma wielkiej różnicy między koncentracją w konkretnych setach, w każdym z nich może pojawić się jej brak.
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."

slow

Moderator

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

Wys³any: 2009-09-15, 17:26

Nie jestem fanką, nie śledziłam mistrzostw chociaż ostatni mecz oglądałam. I cóż przynajmniej w siatce jesteśmy dobrzy , bardzo się chwali.

Wys³any: 2009-09-15, 18:21

Ja tez nie jestem fanką, byłam trochę zmuszona go oglądania, chociaż nie żałuję.
Polacy pokazali klasę, a mecz finałowy oglądała cała rodzina. A po wygranej moja siostra odtańczyła taniec radości przed tv.;DDD Można nie być kibicem, ale duma rozpiera każdego Polaka, gdy rodacy zdobywają złoty medal.;)
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.