Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

maslanka_czoko

User


Doł±czył: 21 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2010-10-21, 17:38   POMAGAM z informatyki

No więc tak, pomagam całkowicie bezpłatnie, całkowicie za darmo z informatyki, jeśli chodzi np. o jakąś stronkę w htmlu, zakoduje spakuje w paczkę wyśle, a kod starannie wytłumaczę! Gimnazjalisto jeśli masz jakieś problemy to wal do mnie śmiało :).
 

Nekes  

Pogromca postĂłw

MNML love



Doł±czył: 14 Lip 2009

   

Wysłany: 2010-10-21, 17:42   

Zapisz się w specjalnym temacie : pomoc forumowa... Nie rób nowego tematu i bałaganu.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

^byku93  

Pogromca postĂłw



Wiek: 30

Doł±czył: 14 Lip 2010

   

Wysłany: 2010-10-21, 17:42   

maslanka_czoko napisał/a:

np. o jakąś stronkę w htmlu, zakoduje spakuje w paczkę wyśle, a kod starannie wytłumaczę!



Jeśli robisz za darmo stronki w html'u jesteś dobry, za to wziąłbym jakieś 100zł. Chcesz wytłumaczyć kod przez GG? Hahaha, weź mnie nie rozśmieszaj. Tego musisz się nauczyć pisząc w tym kodzie, bo inaczej nic nie będziesz wiedział o co chodzi.

Takie porady to Sobie mogę za przeproszeniem w "dupę" wsadzić.
 

maslanka_czoko

User


Doł±czył: 21 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2010-10-21, 17:58   

^byku93 napisał/a:

maslanka_czoko napisał/a:

np. o jakąś stronkę w htmlu, zakoduje spakuje w paczkę wyśle, a kod starannie wytłumaczę!



Jeśli robisz za darmo stronki w html'u jesteś dobry, za to wziąłbym jakieś 100zł. Chcesz wytłumaczyć kod przez GG? Hahaha, weź mnie nie rozśmieszaj. Tego musisz się nauczyć pisząc w tym kodzie, bo inaczej nic nie będziesz wiedział o co chodzi.

Takie porady to Sobie mogę za przeproszeniem w "dupę" wsadzić.


Ty mądry jesteś. Stronki w htmlu na poziomie gimnazjum robi się w kilka minut to raz. Dwa wytłumaczenie takiego kodu stanowi chwile - bynajmniej tak, żeby pytający cię nauczyciel miał pewność, że robisz sam. Trzy, kto mówił, że przez gg?
 

^byku93  

Pogromca postĂłw



Wiek: 30

Doł±czył: 14 Lip 2010

   

Wysłany: 2010-10-21, 18:51   

maslanka_czoko napisał/a:

Ty mądry jesteś. Stronki w htmlu na poziomie gimnazjum robi się w kilka minut to raz. Dwa wytłumaczenie takiego kodu stanowi chwile - bynajmniej tak, żeby pytający cię nauczyciel miał pewność, że robisz sam. Trzy, kto mówił, że przez gg?



Wiem co to jest html i nie raz się tym bawiłem i to nie jest kwestia nauczenia się kilku ciągu linijek i podstawić swój kolor lub tekst, tylko się nie pogubić w całym gotowym kodzie. Co z tego że będę wiedział jak to i to napisać, jak będę źle kodował? Nic, więc kodu potrzeba się uczyć Samemu, przynajmniej takie jest moje zdanie. Na poziomie gimnazjum robi się stronę w ten sposób "Tło, teraz jakiś obrazek, a i jeszcze może jakiś ślaczek." I to wszystko, a spojrzeć w głąb kodu to jest napisane tylko kilka linijek z czego bardzo ubogo.
Ja uczyłem się Sam i nauczyłem się za jakiś czas, z początkbyło ciężko.

To jak chcesz te lekcje dawać? Przez Skype, kamerkę czy może będziesz zapraszał do domu?
 

maslanka_czoko

User


Doł±czył: 21 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2010-10-21, 20:13   

Są ludzie, którzy umieją, a mimo to nie mogą znaleźć czasu, uwierz człowieku i ciesz się, że jest ktoś kto chce pomagać.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Doł±czył: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2010-10-21, 21:18   

^byku93 napisał/a:

Wiem co to jest html i nie raz się tym bawiłem


skoro jesteś taki dobry i mądry to ogłoś się w pomocach forumowych sam Ktoś chce komuś pomóc to chwała mu za to, a nie wybrzydzanie. html nie jest taki skomplikowany, podstawowy język, którego podstawy potrzebne są wszędzie i do wszystkiego.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com