Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

betwee  

Stały User


Wiek: 41

Do³±czy³: 10 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-11, 19:37   

1. Wiek: 18
2. Numer GG: 23633107
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: tak, bym mogla troche pospac
4. O sobie: lubie sluchac, ludzi, pomagac, a czasem obcemu latwiej sie wyzalic
5. Problemy w których mogę pomóc: kazdy temat jaki tylko lezy Ci na duszy
6. Inne: nie ma sie czego wstydzic
_________________
'czasami to, czego chcesz, nie jest tym, czego potrzebujesz,
czasami to czego chcesz, wcale nie jest dobre'
 

zozol91  

Wymiatacz

2,5 l na G



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-09-11, 19:46   

1. Wiek: 20 (od października 21)
2. Numer GG: 12238990
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: wieczorem w tygodniu w weekendy cały czas. (na nw, pisać jak coś)
4. O sobie: niepoprawny optymista, który potrafi poprawić humor każdemu
5. Problemy w których mogę pomóc: szkolne (matematyka,informatyka), życiowe (miłosne, rodzinne, etc), lub po prostu mogę pomóc w samotności na gg ^^
6. Inne: nie zastanawiaj siÄ™, tylko pisz :mrgreen:
_________________
Wyobraź sobie, że umarłeś i leżysz martwy.
A teraz spójrz na swoje problemy z tej perspektywy.
Czyż wszystko nie ulega zmianie?
 

Melodyczna  

User


ImiÄ™: Magdalena.

Do³±czy³a: 27 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-10-09, 21:46   

Wiek: 15.
Numer GG: 25351266
Godziny, w których można liczyć na pomoc: Jestem dostępna dosyć często, można pisać nawet, kiedy jestem niedostępna - odpiszę później.
O sobie: Zwykła dziewczyna, która uwielbia marzyć <3
Problemy, w których mogę pomóc: Sprawy szkolne, sercowe i w miarę możliwości pozostałe.
Inne: Pisz śmiało, jeśli masz jakiś problem lub jeśli po prostu czujesz się samotny i chcesz z kimś porozmawiać. :-)
 

fitnes1  

User


Do³±czy³: 27 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-10-10, 11:54   

1.Wiek : 20 lat
2.NR GG : 1669282
3.Godziny w których można liczyć na pomoc : Godziny wieczorne... Od 19 - 23 jak nie będę dostępny to pisz jak będę odpowiem :)
O Sobie : Właśnie skończyłem szkołę zawodową aktualnie szukam pracy... Jestem dobry w doradzaniu i w poradach więc piszcie ... Pomagałem już w ten sposób dawno temu :)
4. Problemy w których mogę pomóc : Praktycznie na wszystkie ... :)
5. Inne : Jestem spokojny można ze mną spokojnie popisać ...

Odświeżam :)
 

EuforiaSmutku  

User

wredna jak ...



ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-10, 13:51   

Wiek: bez znaczenia.
Nr GG : 42453441
Godziny w których można liczyć na pomoc : konkretnych nie ma, ale łatwo mnie trafić :)
O sobie: Lubię rozmawiać z ludźmi i staram się pomagać w ich problemach.
Problemy, w których mogę pomóc : hmm... Spróbuje coś poradzić na każdy.
Inne: zadania szkolne - nie wszystkie, rozmowy dla zabicia nudy
_________________
" Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi... Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da, by zapomnieć. "
 

biala megi  

User


Wiek: 41

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2012

Sk±d: lodz.pabianice

   

Wys³any: 2012-10-18, 13:25   

witajcie wiek 30
GG6608291
jestem caly czas pod kompoterem, chyba ze cos mi wypadnie.
jestem bardzo mila, wrazliwa, pomocna osoba, lubie rozmawiac, muzyke, i pomagac innym jak tylko moge. a przeszlam w zyciu sporo, i moge innym pomodz.
w wielu sprawach zalezy kto ma jakie problemy staram sie pomodz je rozwiazac.
siedze calymi dnami w domu wiec chcetnie popisze z kazdym kto bedzie chcial ;)
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-19, 15:32   

Wiek: Obecnie 17, ale niestety czas nie stoi w miejscu i starzeć się będę dalej :P
Numer GG: 11802325
Godziny w których można liczyć na pomoc: Pon-Czw 15-18, Pt 15-1 (czasami nawet dłużej), Sob 12/13-1 (czasami dłużej)
O sobie: Jestem dosyć pozytywnie zakręconym, niepoważnym na potęgę człowiekiem. Lubię gadać na różne tematy (w szczególności o grach komputerowych) i pożartować, jednak o poważniejszych rzeczach też umiem rozmawiać, jeśli trzeba.
Problemy w których mogę pomóc: język angielski, odrobinę z komputerami tudzież softem, rekomendacje gier komputerowych, albo jak ktoś chce, to mogę pogadać o pierdołach ew. zawrzeć internetową pseudo-znajomość, jak ktoś potrzebuje e-kumpla.
Inne:
-Dla mnie statusy na GG coś jednak znaczą, więc jeśli mam status "Zaraz wracam", oznacza to, że mnie po prostu nie ma przy komputerze. Nie pisz też do mnie, gdy mam status "Nie przeszkadzać", bo wtedy na 99.9% nie odpowiem, bądź cię spławię.
-Gdy zdecydujesz się do mnie napisać, przedstaw się i określ skąd masz mój numer (w tym przypadku forum e-młodzi).
-Mam dosyć specyficzny styl pisania oraz jeszcze bardziej specyficzne poczucie humoru. Na początku więc mogę wydać ci się dziwny, ale gwarantuję, że przywykniesz.
-Nie pomagam w sprawach sercowych. Nie jestem też "naprawiaczem cudzych żyć", więc niestety, ale na mnie nie masz co liczyć, gdy masz jakiś poważniejszy problem w rodzinie lub gronie przyjacielskim. Nie mam po prostu doświadczenia i mógłbym ci bardziej zaszkodzić niż pomóc.
 

xXx19NoWy20xXx  

User

always together



Imię: £ukassz

Wiek: 27

Do³±czy³: 01 Lut 2011

Sk±d: Chorzów

   

Wys³any: 2012-11-19, 22:08   

1. Wiek: 16
2. Numer GG: 8646266
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: w tygodniu od 20,weekendy od 21
4. O sobie: hmmm ... próbuje wszystkiego,staram się mieć jakieś pojecie o każdym temacie,rapuje,ćwiczyłem parkour,tworzyłem filmy na youtube.
5. Problemy w których mogę pomóc: generalnie we wszystkim oprócz co mam zrobić gdy rzucił mnie partner/podoba mi sie on/ona,mogę pisać nawet gdy ktoś nie ma problemu,ale szuka znajomego
6. Inne: czekam na was :]
 

L3mon  

User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 19 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-20, 14:51   

1. Wiek: 23
2. Numer GG: 41691273
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Pisać zawsze jak tylko będę odpisze od razu.
4. O sobie: Student matematyki
5. Problemy w których mogę pomóc: Matma oraz ogólnie można pisać zawsze postaram się pomóc
6. Inne: Zawsze się lubiłem się interesować psychologią, bardzo lubię pomagać innym wysłucham każdego i się postaram pomóc
 

darka03d  

User

Darkaness


ImiÄ™: Daria

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Sty 2013

Sk±d: ze ¶wiata

   

Wys³any: 2013-01-06, 15:24   

1.Wiek: 18 lat.
2. Numer GG: 45471420. :-D
3. Godziny w których możesz liczyć na pomoc: wieczorne, popołudniowe. Bardzo często siedzę na gg.
4. O sobie: lubię pomagać innym. Bardzo chętnie to robię. Mogę rozmawiać o wszystkim i o niczym, tylko musisz się przełamać i napisać ;)
5. Problemy w których pomogę: wszystkie. Od problemów z rodzicami, poprzez brak akceptacji przez samego siebie, jak i otoczenie, :-P przez problemy sercowe, z uzależnieniami, poprzez te związane z seksem itp .rzeczami .
6. Inne: Nie bój się napisać. Sama też potrzebowałam kiedyś pomocy i ją dostałam, więc teraz chcę pomóc innym osobom :-)
 

tomtom  

User


ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Sty 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-01-28, 22:00   

1 - Wiek: 21 lat
2 - Numer GG: 38924986
3 - Godziny w których możesz mnie złapać: Różnie.. Ciężko określić. Napisz, odpisze jak wejdę na gadu. ;)
4 - W czym mogę Ci pomóc: W zasadzie jestem w stanie podjąć się pomocy związanej z każdą dziedziną życia.. Nie obiecuję, że efektywnie, ale będę się starał. Możesz mi się wygadać ze wszystkiego lubię słuchać. Nie będę się śmiał, szydził z Twoich problemów ani nic takiego..
 

Kar98K  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Sty 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-01-29, 00:38   

1. Wiek: 15
2. Numer GG: 45527763
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Nie ma określonego terminu, zawsze na niewidocznym.
4. O sobie: Cyniczny żartowniś który zna się na wszystkim.
5. Problemy w których mogę pomóc: wszystkie (emo mile widziane)
6. Inne: Może to zabrzmieć dość szowinistycznie ale lubię placki. Nie wiem co tu pisać ale chciałem :-x
 

Maniekk  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-07, 11:34   

1. Wiek: 20
2. Numer GG: 46229274
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Właściwie to kwestia bardzo płynna, jednak postaram się pisać w opisach o której można mnie napotkać. Jeśli mnie nie ma, to i tak możesz napisać, odpowiem.
4. O sobie: Jestem człowiekiem, który miał swoje upadki, ale również wzloty. W sumie to każdy tak miał. Moją misją jest pomoc ludziom, tak więc zawsze daje z siebie 100% gdy pomagam.
5. Problemy w których mogę pomóc: W praktycznie wszystkich, czyli np. nauka, matematyka, problemy osobiste, problemy z relacjami. Ogólnie niezależnie z czym przyjdziesz do mnie, postaram się dać właśnie 100% by Tobie pomóc.
6. Inne: Jak chcesz po prostu pogadać pisz.
 

Takjestzawsze

User



Do³±czy³: 27 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-27, 16:10   

1 Wiek 17
2 Numer GG 37986604
3 Godziny w których można liczyć na pomoc: 19-24
4 O sobie Bardzo dużo przeżyłem szczególnie na jak tak młody wiek wyszedłem z nerwicy lękowej oraz innych zaburzeń mogę porozmawiać o wszystkim
5 Problemy w których mogę pomóc Kiepski dzień czy walące się życie zawsze dobrze jest z kimś pogadać
6 Inne Po prostu pisz jak masz problem :)
 

Exchaust  

User

Angel?



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 06 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-06, 01:26   

1. Wiek:19
2. Numer GG:33679718
3. Godziny w których można liczyć na pomoc:różnie to bywa,pisać nawet jak mnie nie ma odpowiem najszybciej jak mi czas na to pozwoli
4. O sobie:dużo przeżyłem,jeszcze więcej widziałem,nic mnie już na tym świecie nie zdziwi więc śmiało piszcie
5. Problemy w których mogę pomóc:Wszystko
6. Inne:nie jest ważne ile razy upadasz a ile razy wstaniesz :evil: pisać bez skrępowania
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com