Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

What The Fuck_  

User

In the air.



Do³±czy³a: 22 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 21:58   

1. Wiek: Prawie 15.
2. Numer GG: 32400978
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Można pisać zawsze, kiedy jestem dostępna.
4. O sobie: Na prawdę lubię pomagać. Jestem osobą przyjacielską i myślę, że można mi zaufać. Lubię nawiązywać nowe znajomości. ; )
5. Problemy w których mogę pomóc: Wszystko, szczególnie uwielbiam pomagać w sprawach na tle psychologicznym, ale w zdrowotnych i miłosnych także pomogę. Na sprawach technicznych się nie znam, więc nie pomogę w grach i td. xd
6. Inne: Zapraszam do pisania, śmiało. ; ) Zawsze odpiszę, można liczyć na moją pomoc, bądź po prostu ze mną pogadać.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-12-27, 22:04   

1. Wiek: 19
2. Numer GG: 11870242
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: pisac jak jestem dostępny.
4. O sobie: Niepoprawny optymista z nutkÄ… realizmu.
5. Problemy w których mogę pomóc: Relacje damsko-męskie a raczej męsko-damskie.
6. Inne: Nie pozjadałem wszystkich rozumów , mogę jedynie dac wskazówki, żadnych gotowych scenariuszy.
_________________
___________________________
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 22:21   

1. Wiek: 19
2. Numer GG: 5924423
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: możesz pisać o każdej porze, odpiszę najszybciej jak będę mogła (i miała ochotę).
4. O sobie: bezpośrednia, szczera, dociekliwa, perfekcyjna, empatyczna, tolerancyjna, dyskretna, wszechstronna, jeżeli o czymś mówię muszę być pewna swoich racji, bywam chamska i mściwa - zależy od nastroju, nie znoszę głupoty i prostactwa.
5. Problemy w których mogę pomóc: natury egzystencjalnej, problemy damsko-męskie, język polski, filozoficzne dyrdymały.
6. Inne: jeżeli nie odpisuję oznacza to awarię mojego komunikatora lub brak chęci na odpisanie (sugeruje to, ze jestem w złej kondycji lub nie chce mi się tracić czasu na Twój problem). Jednak zazwyczaj staram się pomóc. I robię to na poważnie, nie dla frajdy czy odstresowania się.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-12-28, 03:44   

1. Wiek: 16
2. Numer GG: 11099776
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: około 19 i prawie zawsze w nocy
4. O sobie: Kłamię, jestem nieszczery, zły i nie potrafię dotrzymać tajemnic. Dodatkowo wiele osób stwierdziło, że jestem nienormalny. Ponoć pozytywnie nakręcam samobójców, nadal nie wiem o co chodzi.
5. Problemy w których mogę pomóc: Sercowe (Preferuję takie ambitniejsze niż " Chłopak mnie rzucił. Czu mam mu dalej lizać dupę?"), Nauka do liceum, głównie Matma, Fizyka, Chemia, Biologia. Jakieś tam psychologiczne zabawy też, ale ostrzegam na te tematy nie rozmawiam z Emo i ludzmi poniżej 15 roku życia.

6. Inne: Jak ktoś się czuje źle, ma ochotę skoczyć z mostu albo coś takiego, albo poprostu porozmawiać - też możecie pisać.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Klauudia  

Wymiatacz


ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 13:02   

1. Wiek: 15
2. Numer GG: 7107099
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Nie mam wynaczynionego schematu wejść. Raczej częściej niż rzadziej.
4. O sobie: Raczej nie jestem ciekawą osobą. Powiedziałabym wręcz że nudną. Ale rozumiem że mam tu wypisać same zalety aby zachęcić. Hmm no więc jestem otwarta, można napisać bez żadnego wstydu czy czegoś. Jak nie będę mogła pomóc to po prostu powiem.
5. Problemy w których mogę pomóc: Zwykłe rozmowy gdy komuś doskwiera samotność. Ewentualnie gdy ktoś chce się komuś wyżalić ale nie ma komu. Z nauki to raczej ogólnie bym pomogła ale wolałabym nie. ;)

6. Inne: Gdyby ktoś potrzebował rozmowy to czemu nie spróbować napisać? Sama często również nie mam z kim pokonwersować ; >
 

dianadiana  

Stały User

paranoid



ImiÄ™: Diana

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Sty 2011

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2011-01-06, 16:28   

1. Wiek: niemalże 15
2. Numer GG: 1990660
3. Godziny, w których można liczyć na pomoc: Tu jest mały problem, bo rzadko bywam na gg, ale śmiało - piszcie nawet gdy jestem niedostępna (może się też okazać, że tylko niewidoczna), gdy wejdę, odpiszę. Możemy także umawiać się na konkretne godziny, wtedy na pewno będę ;)
4. O sobie: Optymistka. Uwielbiam ciężkie granie, rockowe brzmienia. Książki to jedna z moich pasji. Jestem perfekcjonistką tylko w sprawach, w których chcę nią być, co do pozostałych - jestem niestety z natury trochę leniwa ;) Nie wiem, nie potrafię pisać o sobie, jeśli jeszcze jakaś rzecz Cię ciekawi lub masz jakieś kryteria co do osoby, która ma Ci pomagać, po prostu napisz :>
5. Problemy, w których mogę pomóc: Postaram się pomóc w każdym, ale nie gwarantuję, że na wszystkie pytania będę znała odpowiedź ;) Napisz też, jeśli czujesz się samotnie, nie masz komu się wyżalić albo po prostu, gdy Ci nudno :]
_________________
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not..."
Kurt Cobain.
 

Seba0606  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Lis 2010

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2011-01-09, 21:43   

1.Wiek: 16
2.Numer GG: 7385146
3.Godziny, w których można liczyć na pomoc: Popołudnia i wieczory, może nie codziennie, ale dość często.
4.O sobie: Na co dzień realista, choć lubię też spędzać czas w swoim świecie, świecie marzeń i uczuć. Jestem też otwarty na rozmowy z ludźmi, szczególnie o książkach, filmach czy o sporcie. Patrzę też na świat z nieco przymrużonym okiem. Więcej nie potrafię napisać, może dlatego, że nie umiem pisać o sobie.
5.Problemy, w których mogę pomóc: sercowe, filozoficzne, a także wszystkie inne. Mogę też pomóc w nauce, jeśli ktoś ma problem z jakimś zagadnieniem albo zadaniem.
6.Inne: Wiem, że pisanie do kompletnie obcej osoby po przeczytaniu kilku zdań o niej może być krępujące, ale mimo wszystko zachęcam wszystkich, bo chciałbym pomóc - aczkolwiek też nie zawsze mi się to udaje, ale spróbować nie zaszkodzi. :)
 

dorek116  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2011-01-19, 20:12   

1. Wiek:16 zaraz 17
2. Numer GG:13811474
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: w sumie gg mam włączone praktycznie zawsze ale nie zawsze jestem więc trzeba mnie że tak powiem łapać ;P na pewno odpisze jak dostane wiadomość!
4. O sobie: chodzę do lo na profil biochem. jestem wegetarianką więc mogę pomóc w tym zagadnieniu. lubię ludzi i nie ocenia ani nie osądzam nikogo! zawsze daję ludziom szanse lecz w miarę zdrowego rozsądku. jestem wielkim realistą.
5. Problemy w których mogę pomóc: praktycznie wszystkie. od sercowych do jakiejś błahej sprawy która nie daje Ci spokoju!
6. Inne: wiem że pisanie do obcego jest trudne ale spokojnie nie bd oceniać i postaram się pomóc jak najlepiej umiem! piszcie śmiało!
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-01-22, 22:44   

1. Wiek: 18
2. Numer GG: 6960153
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Jak jestem dostępny.
4. O sobie:
W życiu spotyka mnie wiele rzeczy smutnych czasem zdarzają się i jakieś pozytywy. Jednak mimo wielu zmartwień potrafię się cieszyć i mam zawsze zacieczoną psychikę.
5. Problemy w których mogę pomóc: Co kolwiek chcesz pogadać pisz.
6. Inne: Pisz a jak nie chcesz to pisz.
 

Sheepea  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-22, 23:06   

1. Wiek:17
2. Numer GG: 33125269
3. Godziny, w których można liczyć na pomoc: prawie zawsze. Jak nie jestem przy komputrze, to korzystam z GG na telefonie. Oczywiście w trakcie lekcji odpisywać nie będę, ale gdy tylko wejdę na gg, to postaram się odpisać. ;)
4. O sobie: nie oceniam innych. Z każdym pogadam z uśmiechem.
5. Problemy w których mogę pomóc: cokolwiek chcesz (może niekoniecznie jakieś urządzenia czy cuś :))). Nawet jeśli chcesz tylko pogadać, powygłupiać się, potrąbić o wszystkim i o niczym, to możesz pisać śmiało, bo sama to uwielbiam! :D
6. Inne: Nie bój się napisać.
 

gabs  

User



Do³±czy³a: 10 Lut 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-02-11, 18:06   

1. Wiek:14
2. Numer GG: 19928938
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Piszcie o dowolnej godzinie, kiedy przeczytam - odpiszę
4. O sobie: Właściwie, to jestem osobą bardzo sceptycznie nastawioną do otaczającego świata, jednak, mimo to, uwielbiam pomagać ludziom, bo mam cichą nadzieję, że to właśnie bezinteresowna pomoc jest jedynym ratunkiem w takiej rzeczywistości
5. Problemy w których mogę pomóc: Jeśli będę w stanie, to we wszystkich.
6. Inne: To zrozumiałe, że czasami ma się ochotę porozmawiać z kimś obcym o rzeczach bardzo osobistych - taka osoba nie będzie cię oceniać, krytykować czy wyśmiewać.
_________________
"Oto nadchodzi Magik! Z języczkiem uwagi, robię Ci kiełbie we łbie-nie gorzej niż dragi"
 

zuza666  

Stały User

Zakręcona zawsze :D



ImiÄ™: zuzia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 05 Mar 2010

   

Wys³any: 2011-02-13, 13:38   

1. Wiek: 16 w maju
2. Numer GG: 13454677
3. Godziny w których możesz liczyć na pomoc: 15:00 - 21:00
4. O sobie: Mam na imię Zuzia. Lubie bardzo pomagac w problemach nawet w tych co myslimy ze nie ma juz zadnego wyjscia a jednak ;) . Mozna mi zaufać. Jestem bardzo bardzo szczera az do bólu, niektorzy mowia ze az za bardzo, ale ja w sobie to lubie i cenie. Lubie mowic od razu jak cos mi ie pasuje. Takze kocham adrenaline i jestem zakrecona jak sloiczek :-D . To tak w skrócie o mnie. Lubie muzyke ale taka ktora ma cos w sobie "prawde zycia"... Duzo przeszlam w swoim zyciu na swoj wiek duzo razy sie spazylam.
5. Probemy w których mogę pomóc: WSZYSTKIE!!!
6. Inne: Pisz smialo wiem ze wiele bedziemy mieli wspolnego jestem otwarta. Nawet jesli chcesz ze soba skonczyc pisz do mnie tez cos o tym wiem :-/ Zawsze odpiszę, można liczyć na moją pomoc. Obcej osobie najlatwiej sie wygadac :-)
 

ChipsMan  

User


Do³±czy³: 08 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-08, 19:14   

1. Wiek: 13 lat
2. Numer GG: 10877407
3. Godziny w których można liczyć na pomoc:
W tygodniu: 15-21
Wolne: 9-23 (czasami siedzÄ™ do 2 w nocy, ale to rzadkie przypadki).
Weekendy: 9-22
4. O sobie: No, znam się na programowaniu, tworzeniu stron, mogę pomóc jeśli kogoś rodzice się rozwodzą, sam przez to przechodziłem, pomogę ogólnie we wszystkim, nawet w tematach religijnych, czy coś tam.
5. Problemy w których mogę pomóc: Tematy różnorakie, właściwie to wszystko, od programowania do uczenia się, nauki robienia kupy, chodzenia, biegania, diety - mogę pomóc we wszystkim i w niczym, jak człowiek - też mam czasami ochotę do popisania z kimś, więc uderzajcie do mnie z każdym problemem. :luka:
6. Inne: Nie ma. :przestraszony:
 

dawid0093  

User

informatyk


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2011-03-25, 20:48   

Wiek: 17
Numer GG: 34803845
Godziny w których można liczyć na pomoc: Prawdę mówiąc jestem na gg dostępny praktycznie cały dzień, jestem często na niewidocznym a w razie gdyby mnie nie było staram się odpowiadać jak najszybciej. Więc śmiało piszcie ;)
O sobie: Zajmuje się informatyką, naprawą komputerów, instalacją sieci itp.
Problemy w których mogę pomóc: Jeśli masz jakiś problem z komputerem, potrzebujesz pomocy przy instalacji programów czy tego typu rzeczach, chętnie pomogę;) Mogę krok po kroku opisywać kroki które należy wykonać :)
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-04-13, 17:07   

1. Wiek: 17 z ułamkiem
2. Numer GG: 17484309
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: najczęściej popołudniami, od 13 do 18 z wyjątkami, ale odpiszę zawsze
(nie sugerować się kolorem słoneczka - lubię niewidok)
4. O sobie: Eliza, lat 17, uczennica LO. Interesuję się językami obcymi, czasami coś tworzę, rysuję. Uwielbiam muzykę.
Cieszę się, gdy mogę komuś pomóc - mam dużo wolnego czasu, mogę się więc komuś przydać ^^
Jestem pogodną osobą, lubię żyć w układzie JSS (jeść-spać-słuchać muzyki = moje 3 największe przyjemności życiowe).
5. Problemy w których mogę pomóc: teoretycznie każde, szkolne, stosunki ze znajomymi, z rodzicami,
problemy miłosne, mogę też pomóc w zadaniach z j. niemieckiego, postaram się nie zawieść :)
6. Inne: jak nie masz problemów, a chcesz po prostu pogadać to jako rozmówczyni też się prawdopodobnie nadam. "Staramy się, byle do przodu!"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com