Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Fenix123

User


Doł±czył: 12 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-06-23, 15:24   Pomoc w decyzji

Witam wszystkich;)
Od kilku tygodni mam 18 lat no i jak wiemy są wakacje. Pod koniec roku zauroczylem się w jednej koleżance z równoległej klasy. Nie mieliśmy razem lekcji oprócz wf raz w tygodniu więc nie dałem rady zawiązać bliższej znajomości :( Teraz myślę o niej chciałbym się spotkać tylko nie wiem jak.. Mieszka ode mnie 10km ale nie wiem gdzie dokładnie. Głupio chyba tak na fb napisać bo nawet nie wiem czy do końca mnie ona kojarzy.. Poradzicie coś bo nie chce czekać do września?
 

Nastowa  

User

Panna z charakterem



Wiek: 22

Doł±czyła: 09 Cze 2018

   

Wysłany: 2018-06-23, 18:05   

Hej :-D Dobrze, że nie wiesz gdzie dokładnie mieszka i do niej nie pojedziesz, bo jeszcze by się przestraszyła, jakby Cię przed drzwiami zobaczyła. Ale co do napisania wiadomości na facebooku to uważam, że jest to dobry pomysł. Napisz zwykłe ,,hej,, a dalej co ma być to będzie. :-)
 

Fenix123

User


Doł±czył: 12 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-06-23, 21:26   

No właśnie że ja wolę kontakt osobisty ale chyba nie mam co na niego liczyć w wakacje:/ napiszę i boję się że mnie nawet nie skojarzył albo oleje nie wiem co robić
 

Nastowa  

User

Panna z charakterem



Wiek: 22

Doł±czyła: 09 Cze 2018

   

Wysłany: 2018-06-23, 21:33   

Jak oleje to będzie jej strata :-) Ale skoro mieliście razem wf to myślę, że będzie Cię kojarzyć :-D Jak nie napiszesz to się nie dowiesz
 

Fenix123

User


Doł±czył: 12 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-06-23, 22:04   

Okej przekonałas mnie to napisze;) Tylko co po tym hej napisać? Sugerować jakieś spotkanie czy coś bo sam nie wiem? Żebym na nahalnego nie wyszedł czy coś
 

Nastowa  

User

Panna z charakterem



Wiek: 22

Doł±czyła: 09 Cze 2018

   

Wysłany: 2018-06-23, 22:12   

Od czegoś trzeba zacząć, przywitaj się. Zobaczysz jak potoczy się rozmowa... Tylko nie proś od razu o spotkanie, bo ją przestraszysz :-D Mniej myśl, więcej działaj :-D
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-06-24, 11:18   Re: Pomoc w decyzji

Fenix123 napisał/a:

Witam wszystkich;)
Od kilku tygodni mam 18 lat no i jak wiemy są wakacje. Pod koniec roku zauroczylem się w jednej koleżance z równoległej klasy. Nie mieliśmy razem lekcji oprócz wf raz w tygodniu więc nie dałem rady zawiązać bliższej znajomości :( Teraz myślę o niej chciałbym się spotkać tylko nie wiem jak.. Mieszka ode mnie 10km ale nie wiem gdzie dokładnie. Głupio chyba tak na fb napisać bo nawet nie wiem czy do końca mnie ona kojarzy.. Poradzicie coś bo nie chce czekać do września?



Uważam,że jednak Fb jest najlepszym sposobem do nawiązania bliższej znajomości,jestem też przekonana,że kojarzy Ciebie ze Szkoły,a że do odważnych świat należy więc pokaż,żę jesteś tym odważnym i przypomnij się jej na fejsie. będzie dobrze.Powodzenia.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Doł±czyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-06-25, 07:20   

Też sądzę, że napisać warto. Lepiej tak zdecydowanie, niż stanąć pod jej drzwiami, mogłaby się przestraszyć ;)
A zwykłą, neutralna rozmowa przez FB da Ci już pewien obraz, czy ona chciałabym tę znajomość kontynuować, czy nie. Kojarzyć Cię zapewne kojarzy, więc próbuj :)
 

Fenix123

User


Doł±czył: 12 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-06-25, 21:34   

a co napisać po hej? np jak lecą wakacje czy jak bo w sumie nie wiem czym ona się interesuje bo prawie nie gadalismy
 

renatamierzejewska  

User



Wiek: 29

Doł±czyła: 23 Sty 2019

   

Wysłany: 2019-01-23, 15:14   

W pisaniu nie ma nic złego ;)
_________________
green barley plus jak stosować
member xxl skład
diet lite gdzie kupić
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com