Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶ć

morpheus  

User


Wiek: 32

Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 12:53   POMĂ“ÂŻCIE!!! :(:(:(:(

Jestem z dziewczyna juz pół roku... Od jakis 2 miesięcy jej mama zabronila sie jej ze mna spotykac, ponieważ uważa ze jest dla niej teraz wazna szkola a nie chlopak(wcześniej nie zabraniala i nie miała nic przeciwko, raz nawet mnie zaprosiła. Wydaje mi sie ze myslała ze my jestesmy przyjaciółmi i dlatego.. a jak zobaczyla ze sie kochamy to zabroniła:( ). Cały czas moja dziewczyna próbuje ją przekonac ale sie nie daje niestety:( próbowaliśmy juz chyba wszystkiego ale nic nie chce jej przekonac... tym bardziej ze nie podaje ona żadnych sensowych argumentów dlaczego nie, mowi poprostu ze nie i tyle.. I wogole nie mozemy sie spotykac:( prosze pomożcie, co moglibyśmy jeszcze zrobic;(
 

misia93  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 19 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 12:58   

hmm dziwne ze wczesniej wam pozwolila a teraz nagle zmienila
zdanie odkÄ…d dowiedziala sie ze sie kochacie .. ale przecierz nie musicie spotykac sie
u niej a naprzyklad u ciebie ;) .. i tez czasem na miescie .. przecierz jej dom to nie jedyne miejsce do spotkań a jej mama narazie nie musi nic wiedziec
ona przecierz moze jej powiedziec ze idzie do kolezanki .. ja wiem ze nie ladnie klamac jeszcze rodzica ;p ale nie macie wyboru chyba nie chcecie sie wogule nie spotykac
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 13:05   

no ja tez sie własnie dziwie ze na poczatku pozwalała a teraz nie...;/ nie mozemy sie wogole spotykac.. u niej ani u mnie ani na miescie...;/ ona mieszka 3 km od mojego miasta i na miescie nie za bardzo w zime;/ a mamy nie chce kłamać:( a spotykac to sie chcemy i to bardzo;(
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 Gru 2008

Sk±d: ciepÂłe kraje ;-)

   

Wysłany: 2008-12-28, 13:37   

Skoro Jej mama na początku Waszej znajomości nie miała nic przeciwko spotkaniom to dlaczego teraz tak się zachowuje?Naprawdę dziwne to :-/ Może niech Twoja dziewczyna porozmawia jeszcze raz ze swoją rodzicielką: opowie Jej o Tobie w jak najlepszy sposób, przedstawi Twoje zalety czy obieca odpowiedzialność wobec swoich obowiązków szkolnych i domowych. Niech utwierdzi Ją w przekonaniu, że myśli już jako dorosły człowiek, a nie 5-letnie dziecko. Uważam, że okłamywanie rodziców nie jest dobrym pomysłem, ponieważ gdy prawda wyjdzie na jaw będzie jeszcze gorzej: stracą zaufanie do dziecka i będą nakładać kary :-(
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 14:20   

Rozmawiała juz wiele razy i mowiła chyba wszystko co mozliwe i nic;( nawet pokazała jej list ktory do mnie napisała.. było w nim o uczuciach i o tym jak mnie kocha, tez to nic nie dało bo jej mama swoje...
 

misia93  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 19 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 15:20   

osz kurde to powiem ze macie niezly problem
bo jesli rozmowa nie dała rady to ja nie wiem co tu moze pomóc ..
hmm moze z czasem jej mama zda sobie sprawe ze popełniła błąd
a ona nie moze powiedziec mamie ze chce i bedzie sie z tobÄ… spotykac ..
a szkoły nie zawali .. i bedzie tak jak wczesniej
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 15:24   

no własnie i nie wiem co zrobic:( moze ja powinienem pogadac z jej mama i wyjasnic jej wszystko? Jej mama pewnie mysli ze jest jeszcze małą dziewczynka i nie chce zeby miala jakiegos chlopaka juz..
 

misia93  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 19 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 15:34   

jeśli mama bedzie chciała z tobą porozmawiac
czemu nie ale jesli nie to odpusc na jakis czas ..
lepiej sie nie narzucac
 

though  

Pogromca postĂłw


Wiek: 30

Doł±czyła: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 15:35   

niektóre matki sa nadopiekuńcze albo ostro walniete, Ty trafiłes na taką walnięta
współczuje, ale możecie się spotykać poza jej domem
pamiętam, ze jak mialam chłopaka to moja matka oczywiscie sie rzucała
pozniej jednak on okazal sie nienormalny(dosłownie) i z nim zerwałam moze jej matka uwarza ze chcesz ja skrzywdzic, mozesz sprobowac udowodnic tej wiedzmie ze chcesz sie o jej córke troszczyć
ĹĽycze powodzenia
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 15:55   

spotykamy sie tylko po szkole jak czeka na autobus ale to krotko i nie zawsze:( bede musiał chyba z nią porozmawiac ale watpie ze uda sie ja przekonac:(
 

misia93  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 19 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 16:37   

zawsze warto ;] a moze jednak sie uda

though napisał/a:

Ty trafiłes na taką walnięta



skąd wiesz moze nadopiekuńczą .. mogła sie jej mama naoglądać w TV
ile było morderstw .. z powodu miłości np . ze chłopak zabił bo laska z nim zerwała
i jej mama sie teraz boi .. " nie oceniaj kogos jesli go nie znasz "
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 17:25   

no jej mama własnie do tego doprowadza.. bo rozdziela nas i ma gdzies to ze sie kochamy;(
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 Gru 2008

Sk±d: ciepÂłe kraje ;-)

   

Wysłany: 2008-12-28, 17:44   

To jest najgorsze, jak nie może się być blisko kogoś kto dla Nas jest wszystkim :(
Nie poddawaj się i walcz o swoją miłość! Rozmawiajcie często,a może wtedy Jej mama zrozumie, że się kochacie, a nie jest to tylko "szczeniackie" zauroczenie.
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-28, 17:53   

rozmawiamy czesto i wszystko ale jej mama mowi ze w tym wieku to nie moze byc miłość:( i gadać z taką:(
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 Gru 2008

Sk±d: ciepÂłe kraje ;-)

   

Wysłany: 2008-12-28, 18:22   

Masz 17 lat i to jest według Niej mało?? Za niedługo będziesz pełnoletni, a Ona uważa Cię za dziecko??
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com