Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Wyniki ankiety

Czy walczyÆ ?

  • nie to bezsÄ™su 22% [ 2 ]
  • tak napewno wam wyjdzie 66% [ 6 ]
  • nie mam zdania 11% [ 1 ]

G³osowañ: 9

Wszystkich G³osów: 9

Autor

Wiadomo¶æ

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-14, 15:21   

Cytat:

Och, bo tak wiele wiesz... Nam nie chodzi o to, by koniecznie pokazać, że my byłyśmy niewiadomo jakie mutanty z samymi szóstkami, a Ty taka nie jesteś, lecz dążymy do tego, by uświadomić Ci i Tobie podobnym, że w wieku 12-14 lat priorytetem nie jest prawdziwa miłość na zabój i na zawsze.



Ja Cię wg nie znam nie osądzam, tylko piszesz mi abym się lepiej uczyła, ale jakoś z tym nie mam problemów. Potrafię pogodzić naukę z innymi sprawami. Oj tak owszem wiem możliwe, tylko widzisz skąd możesz wiedzieć czy to nie będzie ten jedyny na to odpowiedzi nie zna nikt . !

L. napisa³/a:

Nie sprowadzaj seksu i miłości do tego samego poziomu. Wiem, że niektóre latawice tak uważają, ale seks to NIE JEST dowód miłości.



Nie sprowadzam, ale każdy na innym etapie coś przeżywa. Oczywiście dla mnie sex w tym wieku także jest śmieszny. Ale milość hmm . chyba nie . - i oczywiście nie mówię tutaj że to jest miłość wielka i że nigdy nie pokocham kogoś innego, możliwe tego nie wykluczam aczkolwiek on może byc moją pierwszą i jedyną miłością .

Amaya napisa³/a:

Weeź przestań. Zauroczyłaś się w jednym typku który jak widac nie jest zainteresowany.



yy . ach chyba mnie nie znasz i jeszcze lepiej nie znasz jego. !

Cytat:

Jak sie nie interesują, jak u mnie w szkole każdy ma gdzieś nauke i tylko zarywają dziewczyny, szkoła ma uczniów od 13-15 roku życia.
I to jest ten etap ,,zarywów'' więc nie mów że chłopcy w wieku 14 lat się tym nie intersują, bo ja nie znam nikogo takiego ;P


Tak, tak u mnie w szkole jest tak samo, tylko że chłopcy tacy jak w mojej szkole stawiają na sex ;/ i to jest głupie ! . | jakby to powiedzieć mało jest prawiczków w mojej szkole w wieku 15 lat ;/
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-14, 15:32   

Hmmm, poruszono tutaj ważny temat, nie wiem kto go poruszył bo znalazłem w cytacie werki

Cytat:

lecz dążymy do tego, by uświadomić Ci i Tobie podobnym, że w wieku 12-14 lat priorytetem nie jest prawdziwa miłość na zabój i na zawsze.



Hmm, to jakiÅ› skonczony idiota pisaÅ‚... Czy dla Was kur... chęć przeżycia "kilku miÅ‚ych chwil", z osobÄ… która siÄ™ kocha[a tego że na miesiÄ…c nie kwestionuje juz, ale jednak jakoÅ› siÄ™ "kocha"] jest czymÅ› zÅ‚ym? Chyba lepiej do dziewczyny niż np. wpier*** komuÅ› dać, okraść i siÄ™ potem jeb***‡... Bo takie oto jest Wasze myÅ›lenie, że jak siÄ™ ma za maÅ‚o latek to siÄ™ nie ma prawa do niczego miÅ‚ego z kimÅ› innym... ehhh rÄ™ce opadajÄ….. nogi i gÅ‚owa zresztÄ… też...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-14, 15:41   

oj widzisz zgadzam się z Tobą oni po prostu nie rozumieją że każdy ma inny świat !
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-14, 18:30   

mhm. kilka miłych chwil to nie "prawdziwa miłość na zabój i na zawsze".
chyba za bardzo dążycie, by pokazać swoje racje.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-14, 19:50   

sheilven napisa³/a:

mhm. kilka miłych chwil to nie "prawdziwa miłość na zabój i na zawsze".
chyba za bardzo dążycie, by pokazać swoje racje.

tylko ktoś tu sądzi że ludzie w wieku 15 lat mają nadzieje na "prawdziwą miłość do grobowej deski"

[ Dodano: 2008-12-14, 19:51 ]

sheilven napisa³/a:

mhm. kilka miłych chwil to nie "prawdziwa miłość na zabój i na zawsze".
chyba za bardzo dążycie, by pokazać swoje racje.

tylko ktoś tu sądzi że ludzie w wieku 15 lat mają nadzieje na "prawdziwą miłość do grobowej deski"
_________________
JakbyNikt LoVV
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-14, 20:18   

dadexix napisa³/a:

Hmm, to jakiś skonczony idiota pisał... Czy dla Was kur... chęć przeżycia "kilku miłych chwil", z osobą która się kocha[a tego że na miesiąc nie kwestionuje juz, ale jednak jakoś się "kocha"] jest czymś złym? Chyba lepiej do dziewczyny niż np. wpier*** komuś dać, okraść i się potem jeb***... Bo takie oto jest Wasze myślenie, że jak się ma za mało latek to się nie ma prawa do niczego miłego z kimś innym... ehhh ręce opadają.. nogi i głowa zresztą też...


Chodzi mi o to, najmądrzejszy człowieku na świecie i tym forum,że w Waszym wieku nie odróżnia się zauroczenia od miłości! Starsi ludzie też czasem tego nie potrafią, ale przynajmniej mamy trochę większe doświadczenie! I nikt tu nie mówi, że ktoś nie ma prawa do uczucia, bo każdy ma. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM się kłania.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-14, 20:30   

miłość a zauroczenie to dwie różne rzeczy. Widzisz na każdego miłość czeka w różnych czasach, w innych miejscach czasami przychodzi sama lecz często sami jej szukamy .
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-14, 21:13   

Też miałam kiedyś ( w sumie to może nawet niedawno) 14 lat i wiem jak to jest. Dziewczynka wmawia sobie, że to ten jedyny a co do czego się okaże że tych ,,jednych " to bedzie wielu. Więkosz osób co tutaj piszę nie tak jakbyś Ty tego chciała, nie robi tego , aby Cię krytykować, poniżać tylko po abyś zrozumiała, że w życiu tak młodego człowieka wszystko wydaje się takie jasne. Nie raz jeszcze będziesz płakała i nie koniecznie przez tego chłopaka co aktualnie.
Dlaczego sądzisz, że tylko Ty masz racje? Dlaczego nie posłuchasz rad starszyych kolegów/koleżanek którzy trochę więcej wiedzą o życiu. Wiem, wiem można Ci gadać , a Ty i tak będziesz przy swoim - miłośc aż po życia kres.. Napewno. Jestem raczej realistką, co nie oznacza, że podchodzę do ludzi i świata pesymistycZnie. Chciałabym wiedzieć jak szybko się skończy Twoja młodzieńcza miłość.
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-15, 15:05   

zagubiona91 napisa³/a:

Chciałabym wiedzieć jak szybko się skończy Twoja młodzieńcza miłość.



Napewno napiszę aby Cię poinformować . lol2

zagubiona91 napisa³/a:

Dlaczego nie posłuchasz rad starszyych kolegów/koleżanek którzy trochę więcej wiedzą o życiu. Wiem, wiem można Ci gadać , a Ty i tak będziesz przy swoim - miłośc aż po życia kres..



ja nie mówię że oni nie mają racji każdy ma prawo do innego punktu na świat czy nie prawda ?
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-15, 21:30   

Nie no spoko. Czekam ,bo bardzo mnie ciekawi co powiesz na to za 2, 3 lata :p będziesz się z tego śmiać :]
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com