Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Wyniki ankiety

Czy walczyÆ ?

  • nie to bezsÄ™su 22% [ 2 ]
  • tak napewno wam wyjdzie 66% [ 6 ]
  • nie mam zdania 11% [ 1 ]

G³osowañ: 9

Wszystkich G³osów: 9

Autor

Wiadomo¶æ

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-13, 10:10   pomocy

ojj czy moglibyście poradzić ? mam taką trudną sytuacjee . :-( .. Dwa lata temu byłam na koloniach i w moijej grupie poznałam fajnego chłopaka, okazało się że to był kuzyn mojej koleżanki wienc szybko miałam jego numer telefonu. pisaliśmy ze sobą było bardzo fajnie ; ) . potem zaczoł się rok szkolnyn weszłam do nowej szkoły (gimnazjum) i nagle ujżałam jego ! . zauroczyłam sie w nim . pisaliśmy na przerwach w szkole siedzieliśmy razem, prubowalam sie jeszcze bardziej zbliżyć. lecz ciągło się to strasznie długo gdzieś rok. strasznie sie tym męczylam chcialam z nim byc . jednak postanowiłam to zakończyc, poznalam innego kolesia chodziłam z nim lecz to była porażka i jedyny błąd w moim życiu. | strasznie brakuje mi tego co kiedyś .. ;-( ;-( chciałabym być z nim przynajmniej tak blisko jak kiedyś . jak go widze to serce zaczyna szybciej bić . i dziś już wiem że "prawdziwa miłość nigdy nie wygasa" . coo mam zrobić ? - dodam jeszcze ze on jest calkiem innym chlopakiem od innych :hyhy: , i jest również niedostępny dla dziewczyn
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-13, 11:31   

WerÆ`ka, nie rozśmieszaj mnie. Miałaś wtedy 12 lat, jak można w tym wieku na prawdę sie zakochać i przeżyć prawdziwą miłość?

WerÆ`ka napisa³/a:

coo mam zrobić ?


wziąć sie za naukę. Polecam dokładne przestudiowanie słownika ortograficznego.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 13:08   

Na Boga, dziewczyno... Zajęłabyś się ważniejszymi sprawami, a nie uganianiem się za chłopakiem, o którym za rok nie będziesz pamiętać. Dorośnij, to pośmiejemy się z tego razem.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 13:44   

Tak, zauroczenie się w twoim wieku mylić z prawdziwą miłością. Zapewne podoba Ci się z wyglądu i tyle.
jeśli chodzi o tę zytuacje, to nic dziwnego, że jest niedostępny dla dziewczyn bo ma dopiero 14 lat, chłopcy w tym wieku raczej się takimi sprawami nie interesują. W twoim wieku było wiele takich miłostek, to przejdzie.

A tak nawiasem to:

L. napisa³/a:

Wiek: 14


WerÆ`ka napisa³/a:

wienc

WerÆ`ka napisa³/a:

zaczoł

WerÆ`ka napisa³/a:

bezsęsu


:-o :-o Proponuje jak to już poprzedniczki pisały wziąc się za nauke, i to ostro...
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-13, 14:08   

Oooo ku.rwaa nom ostro iks de de .. ciekawee czy wy w mym wieku tak pilnie sie uczyłyście . xdd . | yyy znaciee coś takiego jak dyslekcjaa ? bo chyba nie wienc nie mam co do powiedzenia .

[ Dodano: 2008-12-13, 14:09 ]
i chyba prosze o poradee do zadanego tematu . a nie o jakąś naukee . | a o nauce to chyba nie muszę mówić bo z tego co wiem uczę się doskonale ..
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

milciaa  

User

milciaa



ImiÄ™: M.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 14:19   

Skoro nie zainteresował się Tobą przez tak dłuższy czas, to chyba czas najwyższy dać sobie z nim spokój, co?
I zająć się innymi sprawami. Proste.
_________________
'wybudujemy wieże, wieże, wieże spełnionych marzeń, napiszemy cud'
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 14:27   

WerÆ`ka napisa³/a:

ciekawee czy wy w mym wieku tak pilnie sie uczyłyście .


To nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Mówimy Ci, że Twój wiek nie wyrokuje o przyszłości, może myślisz, iż to miłość Twojego jakże długiego życia, ale wrzuć pierwszy bieg, zmień priorytety.

WerÆ`ka napisa³/a:

yyy znaciee coÅ› takiego jak dyslekcjaa ?


Wyobraź sobie, że tak. Ale to wcale nie upoważnia Cię do pisania niezrozumiałych, naszpikowanych błędami postów. Ok, jesteś dyskektykiem. Ale chyba masz w domu różnego rodzaju słowniki, prawda? One nie są tylko po to, by wyglądać na półce.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-13, 14:56   

L. napisa³/a:

WerÆ`ka napisał/a:
yyy znaciee coÅ› takiego jak dyslekcjaa ?

Wyobraź sobie, że tak. Ale to wcale nie upoważnia Cię do pisania niezrozumiałych, naszpikowanych błędami postów. Ok, jesteś dyskektykiem. Ale chyba masz w domu różnego rodzaju słowniki, prawda? One nie są tylko po to, by wyglądać na półce.



Nie koniecznie te na półce.

Firefox, opera ... mają moduły sprawdzające pisownie. Wystarczy trochę chęci.


A co do tematu ... to myślę, że wszystko Ci wyjaśniły panie wyżej. i ja nic nowego od siebei nie dodam ...
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-13, 15:44   

chyba nie będę siedzieć przed komputerem w jednej ręce ze słownikiem . to by było żałosne. przyczepiliście się do czegoś co nie ma żadnego związku z tematem !

[ Dodano: 2008-12-13, 15:47 ]
ale nic w sumie są tu właśnie takie osoby które czepiają się byle czego i byle o co . Jeśli was coś nie interesuje po co się wypowiadacie . nie rozumiem . ja omijam takiego typu tematy a wy za wszelką cenę chcecie coś osiągnąć ... i wiecie powiem wam tak mój temat zakończył sie Happy Endem ; ) więc mogę już usunąć ten temat . pozdrawiam x]
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-13, 16:27   

WerÆ`ka napisa³/a:

iekawee czy wy w mym wieku tak pilnie sie uczyłyście . xdd .


nie chce sie chwalić, ale ja akurat nie musiałam, bo byłam zdolnym dzieckiem.

WerÆ`ka napisa³/a:

yyy znaciee coÅ› takiego jak dyslekcjaa ? bo chyba nie wienc nie mam co do powiedzenia .


Znamy. Kilku chłopaków z mojej klasy ma dysleksje, ale są badania, które potwierdziły, że można to 'wyleczyć'. Trzeba tylko chcieć i pracować nad tym.

WerÆ`ka napisa³/a:

chyba nie będę siedzieć przed komputerem w jednej ręce ze słownikiem . to by było żałosne.

Nie byłoby żałosne. Powinnaś tak robić, jeśli zależy Ci, żeby któregoś dnia przestać być dyslektykiem.

WerÆ`ka napisa³/a:

i wiecie powiem wam tak mój temat zakończył sie Happy Endem ; )



zobaczymy na jak długo. heh.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 16:38   

WerÆ`ka napisa³/a:

w jednej ręce ze słownikiem . to by było żałosne.


¯ałosne jest to, że mimo dysleksji nie robisz tego. ¯ałosne są posty jednozdaniowe, gdzie w każdym wyrazie są trzy błędy.

WerÆ`ka napisa³/a:

ale nic w sumie są tu właśnie takie osoby które czepiają się byle czego i byle o co .


Czujesz siÄ™ skrzywdzona? Och, przepraszamy...

WerÆ`ka napisa³/a:

ja omijam takiego typu tematy


Więc przepraszam, że nie potrafię przechodzić obojętnie obok... czegoś takiego.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-13, 17:04   

WerÆ`ka napisa³/a:

Oooo ku.rwaa nom ostro iks de de



Szkoda rze trafkom nie zaczniesh pisać.

14 lat miałam, to gdzie tam myślałam o tym, żeby za chłopakami się uganiać.
Daj spokój. ¯aden Cię nie będzie chciał, jak nie będziesz umiała się nawet wypowiadać.
Chyba, że do podymania ;p
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-13, 17:12   

WerÆ`ka, co prawda powiem to co każdy, lecz moi przedmówcy rację. Takie są realia, bo nie umiejąc się wysławiać jesteś nikim. Polska ortografia co prawda jest dla niektórych trudna, aczkolwiek powinniśmy ją znać. Może jesteś dyslektyczką, lecz powinnaś uważać na błędy, a nie mówić, że jesteś 'dys' i możesz je robić. Tym bardziej, że jesteś dyslektykiem powinnaś uważać na pisownie, a jak już wspomniał vialink, Mozilla i opera sprawdzają pisownie i podkreślają na czerwono. :-P
WracajÄ…c do tematu...
Mianowicie nie napisałaś ile, i co między Wami było... Jeżeli tylko rozmowy przez SMS'y to nie jest żadna rozmowa. A poza tym wiesz może, czy ten chłopak do Ciebie coś czuje? Może po prostu traktuje Cię jak dobrą przyjaciółkę
 

5476  

User



ImiÄ™: Krystian

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Gru 2008

Sk±d: Swarzêdz

   

Wys³any: 2008-12-13, 18:22   

Emeklash napisa³/a:

14 lat miałam, to gdzie tam myślałam o tym, żeby za chłopakami się uganiać.

omg to co ty robiłaś, po za tym kiedy miałem 12 lat to można się zakochać, bo wtedy chyba przeżyłem swoją pierwszą miłość, więc nie mówcie że nie można, bo macie 18 lat i już nie pamiętacie co robiłyście 6 lat temu. A mówią że dziewczyny dojrzewają szybciej... omg
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-13, 18:34   

5476 napisa³/a:

omg to co ty robiłaś


Uczyłam się, jak się pisze "poza tym" i bawiłam się w chowanego.
Pasuje? :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com