Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Olivierrr  

User



Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-08-29, 18:24   Popularność

Popularność.
Czy to uczyni Cię szczęśliwym?
Według ostatnich badań naukowych tak, choć nie musimy wszyscy się z tym zgadzać.
W każdym razie osoba popularna łatwiej znajduję pracę i jest to lepsze stanowisko.
Osoba Popularna łatwiej znajduje chłopaka/dziewczynę.
Osoba Popularna ma więcej znajomych.
Osoba Popularna jest częściej zapraszana na imprezy.
Osoba Popularna jest zdrowsza(poprzez częstsze kontakty z ludźmi i większą aktywność fizyczną).
Osoba Popularna jest pewniejsza siebie i bardziej towarzyska.

Prawda, że w świetle tych faktów warto być kimś popularnym.

Chcesz być popularnym?
Jeśli tak to dlaczego?

P.S. Pytam z ciekawości.

Pozdro!
Olivierrr ;)
 

PoÅ‚amany ludzik  

User

Save me in memory



ImiÄ™: J.

Wiek: 27

Do³±czy³: 20 Sie 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-29, 22:16   

Jak to powiedział jeden z cenionych mi muzyków, "Sławę zdobywasz, popularnym się stajesz".
Współczuję ludziom, którzy mają takie ambicje. Jestem ciekawy tych badań naukowych. Nie, popularność nie uczyniła by mnie szczęśliwym, gdyż mam wyższe cele i cenniejsze wartości do wykazywania.
 

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2013-08-29, 22:38   

Popularność to nie coś, do czego trzeba dążyć.

Wszystkim ludziom męski organ płciowy do tego, czy jestem popularny czy nie - ja robię swoje, robię to co kocham i to wszystko, czego w życiu chcę.
 

Brejwiasz  

Stały User

HE HE HE


Do³±czy³a: 17 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-09-03, 20:38   

Olivierrr napisa³/a:

Czy to uczyni Cię szczęśliwym?


Właściwie, to nie. Są tacy ludzie którzy wolą towarzystwo i samotnicy, choć ja osobiście nie uważam się za samotnika. Czasami wpadnę pogadać :-)

Olivierrr napisa³/a:

W każdym razie osoba popularna łatwiej znajduję pracę i jest to lepsze stanowisko.
Osoba Popularna łatwiej znajduje chłopaka/dziewczynę.
Osoba Popularna ma więcej znajomych.
Osoba Popularna jest częściej zapraszana na imprezy.
Osoba Popularna jest zdrowsza(poprzez częstsze kontakty z ludźmi i większą aktywność fizyczną).
Osoba Popularna jest pewniejsza siebie i bardziej towarzyska.


To się rozumie samo przez się. No, choć może z niektórymi punktami nie do końca bym się zgodziła, tak w 100% :oczami:

Olivierrr napisa³/a:

Chcesz być popularnym?


Chyba nie, jakoś specjalnie popularna nie jestem, choć niektórzy lubią mnie wspominać a to z wycieczek, a to z jakichś imprezek :-D :hyhy: Jest dobrze tak jak jest ;)
_________________
I ja Ciebie też!
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-09-03, 20:54   

Olivierrr napisa³/a:

Czy to uczyni Cię szczęśliwym?


Nie jestem popularna i jestem szczęśliwa.

Olivierrr napisa³/a:

W każdym razie osoba popularna łatwiej znajduję pracę i jest to lepsze stanowisko.
Osoba Popularna łatwiej znajduje chłopaka/dziewczynę.
Osoba Popularna ma więcej znajomych.
Osoba Popularna jest częściej zapraszana na imprezy.
Osoba Popularna jest zdrowsza(poprzez częstsze kontakty z ludźmi i większą aktywność fizyczną).
Osoba Popularna jest pewniejsza siebie i bardziej towarzyska.


To się rozumie samo przez się. Osoby popularne zawsze były fajniejsze i miały lepiej.

Olivierrr napisa³/a:

Chcesz być popularnym?


Raczej nie lubię być w centrum zainteresowania.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

czassum  

User

HPPAVVVilione


ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Wrz 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2013-09-11, 07:53   

Nie trzeba dążyć do popularności, to najprostrze. Sama przyjdzie.
 

Faut  

User



Do³±czy³: 09 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-20, 04:33   Re: Popularność

Olivierrr napisa³/a:

Popularność.
Czy to uczyni Cię szczęśliwym?



To zależy od człowieka. Jedni są popularni i są szczęśliwi, a inni nie

Jak dla kogoś priorytet to popularność to nie będzie szczęśliwym.

Osoba popularna ma więcej znajomych, ale ilość przekłada się na jakość. Doba trwa tylko 24 godziny, a rok 365 dni. Albo poświęci się ten czas na budowanie solidnych przyjaźni albo będzie się miało setki znajomych o których nie wiele można powiedzieć.

Albo zaangażuje się człowiek w pracę, w naukę, w mozolne rozwijanie talentów albo w imprezy, wtedy będzie może miał popularność ale wątpię czy tak łatwo zdobędzie dobrą pracę, stworzy własną firmę, czy zostanie znanym na cały świat skrzypkiem.
Alkoholowe znajomości nie zaprocentują w przyszłości. :P

Tak samo z chłopakiem/dziewczyną. Można zaniedbać związek, bo dba się o swoją popularność, by nie zostać zapomnianym w towarzystwie.
Zawsze tak jest, coÅ› za coÅ›.

Co nie znaczy, by przestać chodzić na imprezy czy coś :P po prostu warto znać granice.
Popularność to coś fajnego, jeśli przychodzi sama, a nie na siłę. :oczami:
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-20, 21:03   

Czy ja wiem? Mam swoich przyjaciół, chodzę na wystarczająco dużo spotkań towarzyskich, co do drugiej połówki niby jej nie posiadam, co nie znaczy, że dlatego, bo może nie jestem jakoś popularna, w jakikolwiek tego słowa znaczeniu : D No cóż, to zależy od ludzi, choć dla mnie Ci niby tacy rozchwytywani przez innych nie mają szans na prawdziwą przyjaźń chociażby.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-09-22, 08:44   

Myślę że fajnie jest być popularnym i każdy z nas nieświadomie lub świadomie do tego dąży. Może nie każdy, ale na pewno znaczna większość. Czy chciałbym być popularny? Tak. Czy jestem popularny? Trudno powiedzieć, myślę, że po środku stawki. Czy bycie popularnym sprawiłoby, że byłbym szczęśliwy? Nie sądzę.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-22, 18:38   

Olivierrr napisa³/a:

Popularność.
Czy to uczyni Cię szczęśliwym?


No ba!

Olivierrr napisa³/a:


Chcesz być popularnym?
Jeśli tak to dlaczego?


Bowiem zdobywa się o wiele łatwiej znajomych wśród rówieśników, a także wśród profesorów/pracodawców. O wiele łatwiej zdobyć też dziewczynę, oraz chodzi się na fajne imprezy i do fajnych klubów. Bycie popularnym ma ogrom pozytywnych skutków.
 

Seelenschneider  

User

Die Verschwindende



Do³±czy³a: 09 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-09-22, 21:38   

Popularność popularności nierówna. Zależy, co decyduje o popularności danej osoby, jeżeli popularność miałaby polegać tylko na atrakcyjności fizycznej to nie chciałabym być popularna. Z jednej strony wygodnie jest być niezauważanym, można być samowystarczalnym w swoim gronie zaufanych przyjaciół, ale miło by było wzbudzać zaufanie i szacunek w nowo poznanych osobach, a popularność na pewno w tym pomaga. Nie przesadzałabym jednak z tą popularnością, jakiś umiarkowany jej zakres by mi wystarczył :)
_________________
Najbardziej przerażającą rzeczą jest całkowita akceptacja samego siebie.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-09-22, 23:22   

Pierdzielenie. (Ci co mówią o tym jak to popularność nie jest fajna.)
Założę się, że nie raz zdarza im się fantazjować w klimatach, bo scenka niczym z filmu amerykańskiego - jest tam taki nerd zawsze i on sobie wyobraża jak to idzie przez korytarz, ci goście co to mu wkładają normalnie głowę do kibla dają mu grabę albo się go boją, wszystkie laseczki (a szczególnie ta jedna najładniejsza co to zawsze się nerd główny w niej podkochuje) na niego lecą i patrzą z zafascynowaniem itd.

I nie ma też tu co w sumie zmyślać, popularność pomaga we wszystkim w życiu i na pewno jest cechą pożądaną u każdego człowieka, nawet jest taka piramidka, co to jej uczą na podstawach przedsiębiorczości, i jest u dołu bodajże jedzenie spanie i przeżycie, potem tam cośtam a potem własnie bycie popularnym, na samej górze jest chyba sukces czy coś takiego.

Ale tak jak pisze tutaj koleżanka u góry - popularność można zdobyć na różne sposoby. Można dzięki charyzmie, silnemu charakterowi, oryginalności, albo w jakichś odpowiednio głupich środowiskach można być popularny przez posiadanie odpowiednio głupich cech. Tylko że to popularność u innej grupy ludzi.

Tym bardziej że taka popularność też wiąże się z hejtem, z byciem w centrum uwagi, więc też nie jest zupełnie dla każdego, bo popularni ludzie też robią sobie sporo wrogów.

Nie wiem czy jestem popularny, ale na pewno jestem rozpoznawalny (charakterystyczny?). Myślę że na pewno dużo bardziej mi byciu popularnym, niż niepopularnym. I bliżej byciu niepopularnym niż niezauważalną myszką.

Olivierrr napisa³/a:

Czy to uczyni Cię szczęśliwym?



Samo w sobie na pewno nie.

Olivierrr napisa³/a:

Chcesz być popularnym?
Jeśli tak to dlaczego?



Pewnie. Powody zostały już wymienione w twoim moim i wszystkich postach.
_________________
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-09-23, 16:41   

Ciężko jest mi to sobie wyobrazić jak idę przez szkolny korytarz i wszyscy mówią mi cześć, a ja uśmiecham się do nich i odpowiadam "Hej".

To nie jest moja natura.
Ogólnie, to nie chcę być. Wolałabym umrzeć.
_________________
W miękkim futrze kota
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-09-24, 10:11   

Ja też nie jestem typem osoby, która lubi być w centrum uwagi, więc chyba nie czułabym się najlepiej, gdybym była popularna. Owszem, popularność ma swoje pozytywne strony, ale nie wszyscy mają predyspozycje by takim kimś być.

Zresztą jak patrzę na niektóre "popularne" osoby, to jest mi ich zwyczajnie żal. Szczególnie mówię tu o młodszych grupach wiekowych, czyli tak zwanej gimbazie :)
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-09-24, 10:26   Re: Popularność

Olivierrr napisa³/a:

Popularność.
Czy to uczyni Cię szczęśliwym?
Chcesz być popularnym?
Jeśli tak to dlaczego?



Nie chcę być. Osoba popularna zazwyczaj kojarzy mi się z pozerstwem, udawaniem kogoś aby uszczęśliwić wszystkich lub daną grupę.Jakoś nigdy nie chciałam być sławna,popularna, etc, etc... :->
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com