Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-06, 18:21   

stubarwny napisa³/a:

Pisać brednie to zawsze można. Jeszcze chwila i pojawią się artykuły co robić, gdy zaatakuje nas kawor lub kosodrzewina...



<vialink miał odpisać, ale umiera ze śmiechu pod krzesłem>

Ale zgadzam siÄ™ z stubarwnym, skÄ…d to wszystko wiesz? JakiÅ› wizje czy jak ?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 18:31   

stubarwny napisa³/a:

brednie


A skąd ty wiesz, że są to brednie. Tak prowadziłem badania na ten temat. Pisałem z wieloma osobami, które były porwane przez kosmitów. Wiem to od nich, i od innego wiarygodnego źródła informacyjnego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 18:41   

Jakoś nigdy nie słyszałem, by prowadzono badania jak uciekać przed kosmitą, jak z nim walczyć i co robić ze statkiem kosmicznym, a czego nie wolno pod żadnym pozorem. Teraz dzięki temu artykułowi będę wiedział jak skutecznie uciekać przed kosmitami i co robić, gdy przypadkowo w szufladzie znajdę owego lub jego statek kosmiczny.

Cytat:

Tak prowadziłem badania na ten temat


A dlaczego w TV nie pokazywali takiej instrukcji, w radiu nie puszczali, a na szkoleniach BHP w zakładach pracy nic nie wspominali? Przecież to szalenie ważne w dzisiejszych niepewnych czasach...
 

Ostatnio zmieniony przez stubarwny 2008-12-06, 18:45, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 18:44   

Widzisz, nawet tobie do czegoś się przyda mój poradnik, może ktoś chociaż podziękuje za tak cenne informacje, które w pewnym stopniu mogą wam życie uratować, w niektórych sytuacjach ;-)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 18:50   

A mam prośbę. Rozmawiałem kiedyś z kilkoma osobami, które zostały brutalnie zaatakowane przez blaty kuchenne i pianę z mydła. Mógłbyś mi sformułowac jakiś skuteczny poradnik co z tym problemem zrobić? Może to komuś życie w pewnym stopniu uratuje ;-)
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 19:28   

Straho, jak na razie nie znam nikogo zaatakowanego, w prasie nic o tym nie słyszałam w TV też nie. Poza tym myśle że takich ludzi jest niewiele jeśli w ogóle są.
Poza tym twoje wypowiedzi są sprzeczne, gdyz raz piszesz że Kosmici jak na razie nas tylko obserwują aby kiedyś zaatakować z cała swoją siłą...a le to nie wszystko mają zaatakować nas jakimiś super technologicznymi maszynami.
A więc mam się obawiać pojedynczych przypadków konfrontacji z nimi??

Poza tym nawet ja mogłabym wymyśleć sobie taką teorię na temat obcych. Nawet nie idąc na łatwizne jak ty, który opisujesz ich podobnie jak w wielu filmach o tej tematyce.

Jeśli chcesz aby ktokolwiek się przekonał nie pisz ciągle "wiarygodne źródło" tylko konkret.

Straho napisa³/a:

Pisałem z wieloma osobami, które były porwane przez kosmitów


Nazwiska? Zdjęcia?

Straho napisa³/a:

Tak prowadziłem badania na ten temat


Pokaż nam efekty badań, a nie tylko słowa.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-08, 17:37   

Wielu osobą przydał się ten poradnik. Kilka nieznajomych osób na GG mi napisało, że poradnik bardzo im pomógł :hyhy: nie ukrywam, ze bardzo się z tego cieszę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com