Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marekkuc  

User


Do³±czy³: 11 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-12, 00:13   

jak dla mnie dobry pomysł :)
_________________
hej
 

Johny987  

User


Do³±czy³: 21 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-11-15, 14:35   

a sympatia a spotkajmy sie, a we dwoje? wystarczy poszukać :)
 

weronikaweronika

User


Do³±czy³: 20 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-20, 16:13   

portale randkowe to fajna sprawa, sama korzystałam z sympatii, wedwoje czy buziak. Nie wiem który lepszy, pewnie dla każdego inny, bo każdy znajduje swoją drugą połówkę gdzieś indziej. Mnie najbardziej przypadł do gustu http://buziak.pl/ , tu poznałam super faceta i spotykamy się do dziś :-D
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-02-08, 16:44   

Portale randkowe same w sobie nie są złe. To, że ludzie często wykorzystują je jako pośrednika w kłamstwie też nie czyni ich złymi.
Do rzeczy... uważam, że tak jak wspomniano powyżej, to normalny sposób na poznanie ludzi. O ile relacja on-line nie trwa zbyt długo i nie pozwala na zbudowanie fałszywego wyobrażenia o drugiej osobie jest ok.
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-08, 17:27   

Musiałabym nie być sobą, żeby dopuścić się takie czynu. Albo być równie nudną, co JF.
Te dwie przyczyny
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-02-08, 17:42   

DeSade, na szczęście jesteś tak interesującą osobą, że wszyscy cię uwielbiają, mężczyźni stają w kolejce do ciebie i rozpaczasz nad faktem, że ten jeden jedyny cię nie chce.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-08, 17:48   

Jimmy FoX, czemu do mnie kierujesz tÄ™ smutnÄ… mowÄ™?
Na myśli nie miałam ciebie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-09, 13:46   

Nie korzystałam nigdy. Na podstawie tego co słyszałam od znajomych, którzy zakładali tam konta wytworzył mi się w głowie stereotyp, że ludzie którzy tam szukają drugich połówek są: dziwni, nienormalni, zdesperowani, psychiczni i tak mogę dalej wymieniać. Zawsze wyobrażałam sobie tych wszystkich ludzi mających tam konta, którzy powinni być albo odizolowani od społeczeństwa albo gwiazdami filmów o masturbacji. :wstyd:
Ależ oczywiście stereotypom mówię NIE więc uważam, że może to być dobry sposób na poznanie kogoś. Jeśli tylko ktoś ma na to ochotę to czemu by nie. Wiadomo, że nie wrzucam do worka wszystkich tych użytkowników portali. Zapewne są tam również wartościowe osoby.
 

entorek

User


Do³±czy³: 21 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-21, 20:00   

Portal badoo jest fajny do poznawania nowych osób.
_________________
likwidacja kretów
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-02-21, 21:03   

Od jakiegoś czasu myślę o takim portalu.

Nie jestem w stanie znaleźć sobie normalnej dziewczyny, dlatego opcja np. badoo jest ostatnią deską ratunku.
Skoro ja znajduję zawsze pomyłki, to może gdzieś obok również jest taka osoba i której się spodobam ?...

[ Dodano: 2015-02-21, 21:32 ]
Założyłem konto na badoo.
Komunikat: wstaw swoją fotkę!. Noo dobra.

Uczesany, bródka podstrzyżona, ubrany.
40 fotek.

Na każdej wyglądam na niesamowicie przybitego gościa :).
Tak też się czuję, ale nie wiedziałem, że to aż tak bardzo widać ;D

[ Dodano: 2015-02-22, 10:50 ]
Wrzuciłem jednak fotkę, na której wyglądam na co najmniej kur*** ;) .

Po całym wieczorze pustych lasek, które prawdopodobnie urwały się z burdelu, napisała do mnie ciekawa dziewczyna z podobnymi upodobaniami.

Także... Jeśli czujesz się samotny i nie masz z kim pogadać o np. kompozycji muzyki metalowej oraz harmonii dźwięków... to polecam tego typu serwis.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

mariolka23

User


Do³±czy³: 03 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-03-03, 11:38   Portal randkowy

Sama mialam problem z odnalezieniem chłopaka, zawsze się czerwieniłam i zapominałam najprostszych słów, kiedyś koleżanka podsunęła mi pomysł, żebym spróbowała na jakimś portalu randkowym. Na początku ją wyśmiałam ale z czasem uswiadomiłam sobie ze to wcale nie jest taki głupi pomysł. Odnalazłam portal ezeo.pl, zdziwiło mnie to, jak wiele osób w moim wieku mam tam konto :) udało mi się nawet odnaleźć kumpla z dawnej szkoły który mi sie podobał, jednak długo opierałam się przez rozpoczęciem rozmowy. Z czasem się przełamałam i co najlepsze, do dnia dzisiejszego jesteśmy parą :)
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-03-10, 18:06   

Nie mam nic przeciwko takim portalom, sam kiedyś miałem konto na Sympatii, aczkolwiek na dzień dzisiejszy nie korzystam i nie zamierzam. Dziewczynę wolę poznać w realu, do tych z Internetu rzadko coś czuję i w ogóle takie szukanie drugiej połówki przez neta wydaje mi się prymitywne :-P
_________________

 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-06-15, 22:31   

No i staÅ‚o siÄ™ - chodzÄ™ z dziewczyna poznanÄ… na GG :-P Ale przyznam też, że teraz mam znacznie inne zdanie na temat poznawania ludzi przez Internet. Teraz myÅ›lÄ™, że to nie jest nic aż tak zÅ‚ego czy „prymitywnego”. PrzyczyniÅ‚ siÄ™ do tego chyba głównie film „Planeta Singli”, na którym byÅ‚em z niÄ… w kinie na naszej drugiej randce :oczami:
Co do portali randkowych to teraz popularna jest aplikacja Tinder, co o niej myślicie?
_________________

 

fenek  

Stały User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-23, 12:15   

Nic nie mam do portali randkowych, ale myślę, że czułbym presję pisząc na takim. Bo przecież one są po to, by kojarzyć ludzi w pary - masz więc na to większy nacisk niż w realu, gdy poznajesz ludzi.
 

adamiin  

User


ImiÄ™: Ada

Wiek: 39

Do³±czy³a: 01 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-01, 02:42   

Ja szukałam portalu randkowego jakiś czas temu i na początku myslałam ze nie da się nikogo tak poznać ale po prostu błędnie wybierałam portale randkowe. Poczytałam troszkę na http://portalerandkowe.com.pl ( po prostu opisane są tutaj portale randkowe ) i wybrałam odpowiedni dla mnie ( był to portal badoo ) i bez problemu poznałam kilka fajnych osób aż trafiłam na interesującego faceta. Więc tak naprawdę najważniejszy jest wybór portalu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com