Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

PannaAndzia

User


Doczy: 27 Cze 2016

   

Wysany: 2016-07-02, 23:40   Nic na siłę 😆

Mojego chłopaka wujek poznał właśnie na wspomnianym wcześniej badoo dziewczynę, to było ok 4 lata temu i tak do tej pory sa razem szczęśliwi 😊moim zdaniem portale w których sa kojarzone pary też sa dobre Ale lepiej chyba zaufać własnej intuicjiprzede wszystkim NIC NA SIŁĘ , a nuż spotkamy jakąś osobę z okolicy i coś zaiskrzy nagle :) A Tobie życzę powodzenia 😊☺
 

fenek  

Stały User


Doczy: 01 Cze 2016

   

Wysany: 2016-08-24, 08:49   

Mój kuzyn na takim portalu znalazł sobie żonę (to znaczy ślub biorą w tym roku, więc mówię trochę z wyprzedzeniem). Da się? Ano widocznie się da.
Ale mnie osobiście taki sposób poznawania ludzi trochę zniechęca, bo to takie poznawanie, przy którym w zamyśle od razu jest związek.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2016-08-24, 10:38   

Mam raczej negatywne doświadczenia.
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że w ciągu ostatniego tygodnia wyrwałem więcej dziewczyn niż przez rok na fotce. No cóż, wszystko sprowadza się do dobrych zdjęć i ewentualnie ciekawych "otwieraczy". O ile drugi warunek spełniałem, to zdjęć nie miałem jakiś super i kończyłem ze średnią niewiele powyżej 6,5. Tak więc, jeżeli człowiek zapatruje się na ładniejsze dziewczyny to na tym portalu będzie musiał mieć ładną twarzyczkę.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

fenek  

Stały User


Doczy: 01 Cze 2016

   

Wysany: 2016-10-27, 11:54   

Mój brat jest od kilku lat na takim portalu i też narzeka, że nic się nie dzieje. więc chyba fotki to faktycznie klucz do sukcesu. A przecież, póki się nie spotkacie, nikt nawet nie może mieć stuprocentowej pewności, że to naprawdę twoja fotka.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-10-27, 18:24   

fenek napisa/a:

nikt nawet nie może mieć stuprocentowej pewności, że to naprawdę twoja fotka.


Można.
Często jestem podejrzewana o kradzież zdjęć.
Dlatego proszą mnie o wykonanie określonych z czymś, przy czymś.
To zawsze jakoś weryfikuje.
Można również porozmawiać na skype.

Mam na jednym, ale raczej ze względu na preferencje seksualne.
Bo na ulicy nie rozpoznaje się kto jest kim.
_________________
W miękkim futrze kota
 

tbogo

User



Doczy: 27 Pa 2016

   

Wysany: 2016-10-30, 12:03   

Moim zdaniem nie warto z nich korzystać...
_________________
konta bankowe porównanie
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2013

   

Wysany: 2016-10-30, 14:12   

Fowo, fenek, a wy brzydkim dupeczkom na tinderze dajecie serduszka czy odrazu odrzucacie? jak masz brzydka morde to nie ugrasz za wiele. zreszta tak samo jak w realu. ladna buzka pomaga w zapoznawaniu dziewczyn. tak bylo, jest i bedzie.
a co do ciekawych otwieraczy to wystarczy sie nie wydurnic. zwykle pytanie czy studiuje/pracuje i tyle. jak sie jej spodobasz to pozniej pojdzie.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2016-10-30, 19:28   

Alternatywny napisa/a:

Fowo, fenek, a wy brzydkim dupeczkom na tinderze dajecie serduszka czy odrazu odrzucacie? jak masz brzydka morde to nie ugrasz za wiele. zreszta tak samo jak w realu. ladna buzka pomaga w zapoznawaniu dziewczyn. tak bylo, jest i bedzie.
a co do ciekawych otwieraczy to wystarczy sie nie wydurnic. zwykle pytanie czy studiuje/pracuje i tyle. jak sie jej spodobasz to pozniej pojdzie.



Otóż właśnie inaczej to wygląda w trochę młodszym przedziale. Nie twierdzę że jestem supermodelem, ale do specjalnych brzydali też nie należę. Póki co używałem jedynie fotki, na której średnia waha mi się koło 7-8. Jestem zadbany, na zdjęciach widać że jestem w miarę wysportowany oaz mam inne hobby niż tylko siedzenie p rzed kompem. Mimo to na te najlepsze dziewczyny i tak to nie zadziała, bo na takim portalu patrzą głównie na facjatę i jeżeli nie spełnia ich wymogu 9/10 to odpadasz.

Otwieracze to dla mnie rzecz prosta - cokolwiek poza zupełnie standardowymi tekstami w stylu hej śliczna i jest git.

Mimo to, przynajmniej w przedziale wiekowym poniżej 19 lat - nie jest 'łatwo', dlatego też coraz rzadziej sprawdzam co się dzieje na portalu, szkoda mi czasu
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2013

   

Wysany: 2016-10-30, 19:47   

W troche mlodszym przedziale masz mnostwo mozliwosci na podryw w szkole. liceum/technikum/gimnazjum - wszedzie masz pelno dziewczyn, z ktorymi mozesz poflirtowac w zaleznosci od twojego wieku. po co ci apki typu tinder skoro mozesz poznawac dziewczyny w swojej szkole, serio. ja gdy chodzilem do liceum to przede wszystkim spotykalem sie z laskami ode mnie ze szkoly. z kazdym rokiem przychodza nowe laski, wiec na luzaku, zawsze przynajmniej kilka da sie wybrac, zeby przez caly rok sie nie nudzic :)
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2016-10-30, 19:50   

W pierwszym moim poście do którego się odniosłeś napisałem jasno że nie mam problemu z podrywem :P używałem w celu zwiększenia efektywności, co niestety dawało marne rezultaty. Co do szkoły miałem już parę sytuacji z laskami które zepsuły mi lekko reputację, nie chcę ryzykować powtórki i wolę załatwiać te sprawy w innych kręgach
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Doczy: 21 Lut 2013

   

Wysany: 2016-10-30, 20:07   

jakiej reputacji, zaraz idziesz na studia albo do pracy, nikt tego nie bedzie pamietal za 2, max 3 lata, przestan
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-30, 20:18   

a nie lepie na cmetarz iśc i wykopac co nie co?. do lodówki nie jedena wlezie

[ Dodano: 2016-10-30, 20:21 ]
a jak zgnij to nowy towar znajdzie siw w mig tylko nakopac sie trzeba :-o
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2016-10-30, 20:24   

Alternatywny napisa/a:

jakiej reputacji, zaraz idziesz na studia albo do pracy, nikt tego nie bedzie pamietal za 2, max 3 lata, przestan



No właśnie, za parę lat. Jednak po co mam sobie w jakiś sposób psuć ten czas?
Ostatnio miałem jedną ciekawą sytuację w szkole, w której musiałem wybierać siedzenie cicho na korzyść kolegów z klasy czy lojalność wobec przyjaciela. Jeden z tych pierwszych po całej sprawie, mimo że miał z nią najmniej wspólnego zaczął za moimi plecami wyzywać mnie mnie od fałszywych kurew itd. Traktuję go tak samo jak wcześniej (żarty żarciki ale zero zaufania). Bo co po 'dla zasady i sprawiedliwości' psuć sobie atmosferę na kolejny długi okres czasu?
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2016-10-30, 20:30   

chodzenie z dziewczyna to pedalstwo... a umawianie sie na portalach to totalne zpedalenie

[ Dodano: 2016-10-30, 20:31 ]
a na cmetarzu nie jest zle
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2016-10-30, 20:36   

Biały diabeł napisa/a:

chodzenie z dziewczyna to pedalstwo... a umawianie sie na portalach to totalne zpedalenie

[ Dodano: 2016-10-30, 20:31 ]
a na cmetarzu nie jest zle



Czasem mam wrażenie że administracja powinna w końcu ruszyć tyłek i zbanować niektórych trolli.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com