Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Doł±czył: 21 Lut 2013

   

Wysłany: 2016-10-30, 20:44   

Fowo napisał/a:

No właśnie, za parę lat. Jednak po co mam sobie w jakiś sposób psuć ten czas?


ale w jaki sposob sobie zepsujesz ten czas? ze bedzie troche wiecej ploteczek? a niech beda, raz o tobie, pozniej o kims innym. nie ma to zadnego znaczenia.

Fowo napisał/a:

Bo co po 'dla zasady i sprawiedliwości' psuć sobie atmosferę na kolejny długi okres czasu?


no wlasnie w imie zasad powinienes.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Doł±czyła: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wysłany: 2016-11-30, 11:34   

Nie znam nikogo kto poznał swoją miłość na sympatia.pl, ale jeśli ktoś w to wierzy to śmiało :) nie mam nic przeciwko :D
_________________

 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2016-12-05, 22:05   

Mi osobiście się nie udało,a znalazłem swoją kobiete 300 metrów dalej od mojego domu także nigdy nie wiesz...
 

hiphop  

Stały User


Wiek: 25

Doł±czył: 16 Gru 2018

   

Wysłany: 2019-12-19, 20:40   

Miałem przez chwile konta w celu testów na portalach społecznościowych. Sympatia jest płatna, wydaje się że siedzą tam ogarnięci ludzie, ale jak dochodzi do chęci poznania to te osoby z którymi chcemy się zapoznać marnują limity wiadomości jeśli mamy za free. Ilość nieodpisanych wiadomości jest tam ogromna. Badoo jest jako tako bezpłatne ale siedzą zazwyczaj tam dziewczyny które szukają atencji, wymienisz tam 5 zdań bo okazuje się że dziewczyna nie jest interesująca. Podobnym serwisem jest Tinder tylko tam dostać dziewczynę do pisania równa się czekaniu w kolejce do lekarza.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com