Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-12-08, 09:11   Postanowienia noworoczne - macie, jakie?

Nowy rok tuż, tuż, czy macie już jakieś postanowienia noworoczne? Co będziecie robić bądź czego będziecie unikać przez następny rok?

Moim pierwszym jest zapuszczenie włosów, aby następnie je ładnie przyciąć i ułożyć. Może to być trudne, bo uczucie opadających włosów na uszy jest nieco irytujący, ale zaprę się, a efekt końcowy będzie mega ;) Potrzebuje aż 12cm - dla mnie to sporo, bo przy 5 przycinałem włosy.

Drugie to zaprzestanę jeść słodycze - w każdej formie, od ciastka po małego cukierka.

może dojdą takie jak całkowita abstynencja, ale z tym może być ciężko, bo nie rzadko jakiś kumpel zaprasza na piwo, a piwo - nawet jedno to jednak złamanie tej abstynencji.

Jeśli chodzi o sport to sobie nic nie obiecuję, bo ciężko mi pogodzić z pracą, jedynie rekreacyjnie w weekendy
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-12-08, 09:44   

Mam zamiar zbierać kasę w 3 słoiki, każdy będzie miał inne przeznaczenie. Zakrętki poprzyklejam na kropelkę.
A kasę będę odkładać z odmówionych sobie przyjemności, tj. słodycze, chipsy czy cydry.
Szkoda mi kasy na rzeczy, o których marzę od dawna. W ten sposób mam nadzieję uzbierać sobie bez wyrzutów sumienia o jednorazowy większy wydatek.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

nihilistka  

User



Doczya: 04 Gru 2015

   

Wysany: 2015-12-08, 11:27   

Nigdy nie robię postanowień noworocznych. Wolę jak wszystkie moje ważne decyzje zapadają w ciągu całego roku, a nie tuż przed sylwestrem.
_________________
Człowiek jest czymś, co pokonanym być powinno.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-12-08, 11:29   

nihilistka napisa/a:

Nigdy nie robię postanowień noworocznych. Wolę jak wszystkie moje ważne decyzje zapadają w ciągu całego roku, a nie tuż przed sylwestrem.



Jednak zawsze można jakieś postanowienie w życie wprowadzić - jako pewna motywacja i się tego trzymać :-D ?
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-12-08, 11:31   

Muszę się tylko ogarnąć.
Postanowień nie wypisuję, ostatnio to poczyniłam i proszę ktoś to przeczytał, a tam były osobliwe wyznania:
Nie kochać się z S. Na przykład.
Wolę o tym nie wspominać jednak... Bo to dla mnie jest wstydliwe.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-12-08, 11:34   

DeSade napisa/a:

Muszę się tylko ogarnąć.
Postanowień nie wypisuję, ostatnio to poczyniłam i proszę ktoś to przeczytał, a tam były osobliwe wyznania:
Nie kochać się z S. Na przykład.
Wolę o tym nie wspominać jednak... Bo to dla mnie jest wstydliwe.



A palisz papierosy?
 

nihilistka  

User



Doczya: 04 Gru 2015

   

Wysany: 2015-12-08, 11:43   

Different napisa/a:

Jednak zawsze można jakieś postanowienie w życie wprowadzić - jako pewna motywacja i się tego trzymać ?


Oczywiście, mogę to zrobić nawet jutro. Nowy rok traktuję, jak każdy inny dzień, więc mnie to nie robi różnicy. Tak jak napisałam, jestem ambitna, i jak coś postanowię to się tego trzymam ;)
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



Imię: Agnieszka

Wiek: 29

Doczya: 01 Lis 2014

   

Wysany: 2015-12-08, 12:27   

Również nie tworzę sobie postanowień. Jestem zbyt spontaniczna i leniwa więc albo nie chce mi się trzymać planu albo podejmuje decyzję, które całkiem kolidują z postanowieniami noworocznymi.
 

shel5

User


Doczy: 01 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-12-08, 12:44   

Jak coś postanawiać to tu i teraz, nie trzeba czekac do sylwestra.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2015-12-08, 14:10   

To będzie temat rzeka.
Ostatnio przyglądam się co w tym temacie "dzieje" się na fejsie, i dochodzę do wniosku, ze to jakaś totalna farsa. Ale co kto lubi. Jak przyjdą mi do głowy jakieś głębsze przemyślenia to napiszę więcej. teraz byłoby na tyle.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

lexie  

Hiper wymiatacz



Imię: Ola

Wiek: 31

Doczya: 28 Sty 2012

   

Wysany: 2016-02-17, 13:43   

Ja nic konkretnego sobie nie postanowiłam. Ale na pewno chcę w tym roku znaleźć fajną pracę. To ważny rok w moim życiu, bez wątpienia. Dużo mi powie ;)
 

hiphop  

Stały User


Wiek: 25

Doczy: 16 Gru 2018

   

Wysany: 2019-12-21, 20:44   Re: Postanowienia noworoczne - macie, jakie?

Different napisa/a:

Nowy rok tuż, tuż, czy macie już jakieś postanowienia noworoczne? Co będziecie robić bądź czego będziecie unikać przez następny rok?

Moim pierwszym jest zapuszczenie włosów, aby następnie je ładnie przyciąć i ułożyć. Może to być trudne, bo uczucie opadających włosów na uszy jest nieco irytujący, ale zaprę się, a efekt końcowy będzie mega ;) Potrzebuje aż 12cm - dla mnie to sporo, bo przy 5 przycinałem włosy.

Drugie to zaprzestanę jeść słodycze - w każdej formie, od ciastka po małego cukierka.

może dojdą takie jak całkowita abstynencja, ale z tym może być ciężko, bo nie rzadko jakiś kumpel zaprasza na piwo, a piwo - nawet jedno to jednak złamanie tej abstynencji.

Jeśli chodzi o sport to sobie nic nie obiecuję, bo ciężko mi pogodzić z pracą, jedynie rekreacyjnie w weekendy



Ja bym chciał programować w języku JAVA. Chciałem w tym klepać cztery lata temu ale wtedy totalnie dałem ciała w materiałach do nauki i dopiero niedawno wróciłem do tematu kupując sobie kurs :-)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2019-12-25, 14:13   

hiphop napisa/a:

Ja bym chciał programować w języku JAVA. Chciałem w tym klepać cztery lata temu ale wtedy totalnie dałem ciała w materiałach do nauki i dopiero niedawno wróciłem do tematu kupując sobie kurs :-)


Kurs spoko, ale jak chcesz coś wiedzieć, to poszukaj sensownej książki ;) Najlepiej po angielsku (o ile na tyle go pojmujesz), żeby nie przeklinać tłumacza na siedem pokoleń wstecz po każdym przeczytanym akapicie.

Moim postanowieniem jest utrzymanie tego, co robiłem do tej pory, tj. rozwój zawodowy oraz utrzymanie regularności treningów. Gdzieś z tyłu głowy chodzi mi też zapisanie się na pole dance (nie wiem, czy znajdę ofertę dla facetów w Krakowie), ale to taki luźny pomysł ;-)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2020-01-04, 17:06   

Cytat:

Nie kochać się z S. Na przykład.


O jakie to do bólu aktualne.
Po pięciu latach nadal sobie obiecuję, że to ten ostatni raz z tą konkretną osobą.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com