Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-09-16, 00:44   

To mam podobnie.
Ileż to razy zaczynałam opowiadania, w głowie miałam miliony pomysłów na ciąg dalszy, a w przeciągu pisania pojawiały się zawsze inne, kreśliłam, zaczynałam od nowa, w końcu wena się zbuntowała i nie potrafię jej przekonać do powrotu.
 

coldplay

User


Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 14:56   

Powieści nigdy nie pisałam, nawet nie próbowałam. Ale pisałam opowiadania jak byłam w gimnazjum. Dużo tego tworzyłam, z tego co pamiętam to niewiele nadaje się do czegokolwiek. Ale oddałam jedno z nich polonistce do przeczytania i powiedziała mi, że mam fajny styl i umiem budować napięcie. Jednak potem nie starczyło mi weny. Przerzuciłam się na fotografię.
 

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Do³±czy³a: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-29, 16:31   

Pisałam - i nie raz. Jednak po tygodniu mi się odechciewało, i moje wypociny były dla mnie za nudne i banalne.. :niepewny:
_________________
"Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie."

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-10-02, 16:48   

Nie pisałam i pisać nie będę, brak mi weny na książkę, poza tym znając mój słomiany zapał wiem, że nie dokończyłabym tego.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Tears  

Stały User



Do³±czy³a: 25 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-04, 09:44   

Pisałam "książki", nie powiem. Jednakże zawsze po paru dniach odwidział mi się pomysł i zaczynałam od nowa. W końcu, wkurzona na samą siebie - przestałam pisać.
I od roku nie otwieram nawet tego notatnika. ;x
_________________
UmrÄ™ ci kiedyÅ›.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
smutne, zdziwione,

bardzo otworzysz...
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-10-06, 17:50   

Zaczynałam wiele razy. Ani razu jednak nie skończyłam. Raz napisałam tylko opowiadanie od początku do końca.
Mam pomysł na książkę, dosyć mocno związaną z moją dziwną przygodą miłosną. Ale nie potrafię ubrać tego w słowa, wyrazić to co czułam naprawdę w każdej chwili. Liczę, że kiedyś mi się uda. I mam jeszcze jeden pomysł, to by była czysta fikcja literacka, opowieść pełna akcji, kompletnie zaskakująca. Ale tak, nawet jak masz świetny pomysł, jak napisać świetną książkę? Kiedyś spróbuję, zacznę i skończę, najwyżej będzie beznadziejna.
 

Aiyanna  

User

Hokka hey!


Wiek: 32

Do³±czy³a: 26 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-03, 18:29   

Jakieś dwa lata temu zaczęłyśmy pisać z przyjaciółką powieść, miałyśmy tak szalone pomysły, że szło nam bardzo szybko i kilku osobom bardzo się podobało :-D Zapał przeszedł po tym, kiedy udostępniłyśmy to szerszemu gronu. Niestety nie mieli tego samego rodzaju humoru i nie omieszkali wytknąć błędów. Straciłam jakoś serce do naszego Indianina :niepewny: Mam jednak nadzieję, że wrócimy do pisania.

Oprócz tego pisałam jeszcze fanfiki :] Mój ulubiony o Kubie Wędrowyczu i Belli Swan :-)
_________________
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jeżeli jest i twoja, to
moja jest mojsza niż twojsza, i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja
racja jest najmojsza!" Ewa Białołęcka
 

Portis  

Stały User

Nikt.



ImiÄ™: Matt

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Gru 2010

Sk±d: Znik±d.

   

Wys³any: 2010-12-03, 18:53   

Pisałem kiedyś, piszę i dziś. Trzymana w czeluściach, raz na jakiś czas jest szlifowana.
_________________
Are You still into it?
 

Alouette  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-03, 22:09   

Ostatnio fanfic z pewnego fandomu zaczęłam. Opinie niby zbiera pozytywne, lecz przekonana do końca nie jestem. Pisać lubię, ale bardziej do szuflady.
_________________
"¯yj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz."
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-30, 03:17   

Nie pisałem i być może nigdy nie napiszę. Chyba w ogóle nie pociąga mnie tak długa forma, wolę pisać krótkie formy prozatorskie, opowiadania, w której zawieram cały koncept, pisanie powieści w moim wypadku wiązałoby się ze sztucznym przedłużaniem jakiegoś pomysłu, łączeniem ich. Może kiedyś będę pisał inaczej, nie wiem.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

kejaj  

Stały User

lodołamacz



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Sie 2010

Sk±d: Soko³ów/Siedlce

   

Wys³any: 2011-01-16, 15:06   

weckly napisa³/a:


Jednak do głowy przychodzą mi tylko fragmenty które mogły by się w owej powieści znaleźć.



ot co! Ja tych fragmentów mam z kilkanaście. Chciałabym napisać coś ambitnego i psychologicznego, ale chyba muszę dorosnąć i nabrać cierpliwości. Tak to niczego nie napisałam, oprócz jednego opowiadania. A raczej jakiejś takiej refleksji. ¯eby cokolwiek napisać musi się zdarzyć coś, co mnie do głębi poruszy.
_________________
I've never been so colourfully-see-through-head before.
 

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-01-16, 18:25   

Pewnie, że pisałam. Pomiędzy trzecią klasą podstawówki a pierwszą gimnazjum stworzyłam ich co najmniej pięć. Inna sprawa, że wena opuszczała mnie w okolicach drugiego rozdziału...
Natomiast do dzisiaj w myślach tworzę ze sobą niepowiązane fragmenty jakichś opowiastek. Zazwyczaj "tworzę" tuż przed snem.
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-01-19, 00:12   

Pisałem mniej więcej od połowy sierpnia do początku września. Napisałem 47 stron A5, przyszła nauka, wena padła.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Alexi Foxleaf  

User

Ten, który chce.



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 26

Do³±czy³: 28 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-02, 10:58   

Mam pro pomysł na serię;p Mam też mniej-więcejszowy plan na pierwszą część, ale obecnie wszystko skupiam na czymś innym..
_________________
I invite to my blog. - About all the blog.
 

Omen  

User



ImiÄ™: Olga.

Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-10, 16:52   

Oczywiście. Zaczynałam setki razy, a pierwszą powieść, która miała chyba z 10 rozdziałów po stronie, zaczęłam pisać w wieku 8/9 lat. Nieźle się mogę pośmiać, gdy teraz to czytam. : D
Później wiele razy zaczynałam, i kończyłam po 50 stronach.
W tej chwili jednak piszę powieść (tak naprawde) - od zeszłorocznych wakacji. Fanasy. To pierwszy taka, w której udało mi się wytrwać tyle czasu. Lubię to, ale czasami wydaje mi się tak głupia, że mam ochotę wszystko skaować.
_________________
I'm sitting in my room, with a shotgun in my hand.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com