Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Betelgeuse-1981  

User


Wiek: 42

Do³±czy³: 14 Sty 2010

Sk±d: Ausland

   

Wys³any: 2010-03-14, 19:27   

A ja uwazam, ze taka osoba ma swego rodzaju problem. To chyba tak samo, jak u kobiet - naturalnie, ze wiekszosc chcialaby miec piekne i duze piersi, zgrabny brzuch, smukle nogi, etc... Rzeczywistosc bywa jednak czesto odwrotna...

Tak naprawde wszystko to, co widzi sie w necie/gazetach z modelami/modelkami, aktorkami, etc - jest grubo przesadzone. Wiecie, dlaczego ludzie sie sobä po jakims czasie rozczarowuja, patrzac na to z perspektywy seksualnej...? Bo oczekuja od partnera/partnerki tego, co widzieli gdzies na jakims filmie/czasopismie erotycznym. A wiec piersi jak u P. Anderson, penis najlepiej 22 cm, etc. A to sä w zdecydowanej wiekszosci przypadköw ludzie po ilus tam operacjach plastycznych, wystylizowani, nafaszerowani chemia i Bög wie czym jeszcze. Dlatego - kiedy potem widzi sie u partnerki/partnera normalne, przecietne piersi/przecietnego penisa 15-16 cm - przezywa sie to rozczarowanie - on/ona nie jest taka, jak tamci/tamte w gazetach...

Nie möwie, ze patrzenie w gazety jest czyms totalnie skandalicznym i zlym (to sprawa sumienia kazdego z nas, co sobie ogläda w internecie, stanowisko Kosciola na ten temat kazdy dobrze zna), nie bede tu nikogo wychowywac i pouczac, bo zaraz uslysze, ze "profesor od etyki sie znalazl" - ale oby to potem nie zawazylo na normalnym zyciu - kiedy twoj chlopak/dziewczyna nie okaze sie tym/tä super sexy gwiazda z okladek.

A a propos wielkosci penisa - tez proponuje sie nie zamartwiac za wczesnie. Przeciez kazdy wie - ze chlopak dojrzewa +/- 2-3 lata pözniej niz dziewczyna. A zatem to, co dziewczyna ma juz w wieku 14-15 lat, u chlopaka moze nastäpic odpowiednio pözniej... Pewnie, ze fajnie jest miec wiecej (czy to piersi, czy rozmiar penisa) - ale znam przypadki, ze faceci z malym czlonkiem mieli nawet duzo wiecej satysfakcji niz ci z prawie 20-centymetrowym.

Znam tez i inne przypadki - jedni faceci wstydza sie futra na klacie i brzuchu, depiluja sie - a inni daliby duzo za to, aby wlasnie wyglädac jak goryle. Ok, kwestia gustu... :oczami:

Pozdrawiam. :-)
 

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 19 Mar 2010

Sk±d: Koñskie

   

Wys³any: 2010-03-19, 22:24   

nie przejmuj siÄ™ ;)
w tej kwestii raczej nie pomogę ale chyba jeśli się z tym pogodzisz będzie to najlepszym wyjściem a może właśnie w między czasie natura Cię obdaruje czymś większym. A po za tym jego wielkość nie ma żadnego znaczenia dla kobiet ;)
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-19, 22:33   

no-algebra napisa³/a:

A po za tym jego wielkość nie ma żadnego znaczenia dla kobiet ;)



I po co go oszukujesz?
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-19, 22:37   

em's napisa³/a:

no-algebra napisa³/a:

A po za tym jego wielkość nie ma żadnego znaczenia dla kobiet ;)



I po co go oszukujesz?


A na co komu gigantyczny penis? :-P Kobiety nie są jak mężczyźni. Zresztą nawet mężczyźni nie lubią za dużych piersi.

Betelgeuse-1981 napisa³/a:

. To chyba tak samo, jak u kobiet - naturalnie, ze wiekszosc chcialaby miec piekne i duze piersi


Bzdura. Chciałabym mieć małe piersi. Niestety, nigdy nie jest tak, ze się ma co się chce. ;p
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Ostatnio zmieniony przez Anne 2010-03-19, 22:39, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 19 Mar 2010

Sk±d: Koñskie

   

Wys³any: 2010-03-19, 22:37   

jakie oszukujesz?
_________________
www.no-algebra.blog.onet.pl
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-19, 22:57   

Normalnie...jeszcze nie poznałem dziewczyny którą takie coś by zadowoliło
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 19 Mar 2010

Sk±d: Koñskie

   

Wys³any: 2010-03-19, 23:01   

no to masz, Kinga- miło mi ;D
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-03-19, 23:47   

em's, No to czas poznać w końcu jakąś dziewczynę.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-20, 00:09   

Czarodziejek, najwyższy czas nauczyć się czytać, ewentualnie skończyć wypluwać z siebie losowe myśli.
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-20, 00:24   

też leje ze stwierdzenia rozmiar niema znaczenia :D a jak deliwkent sciaga spodnie a tam c8 zamiast c====8 to jest ups :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-03-20, 09:48   

Gary, Widać jesteś doświadczony, może w twoich oczach jest ups. Zresztą koniec tematu.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-20, 13:36   

Czarodziejek, to ty ulegasz populistycznym twierdzeniom że rozmiar niema znaczenia fakt może i niema różnicy czy ma 15 czy 20 ale jest roznica miedzy 15 a 5
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 19 Mar 2010

Sk±d: Koñskie

   

Wys³any: 2010-03-20, 13:45   

nie no ale przecież wszystko ulega zmianie, czyż nie?
_________________
www.no-algebra.blog.onet.pl
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-03-20, 15:18   

Anne napisa³/a:

A na co komu gigantyczny penis? :-P Kobiety nie są jak mężczyźni. Zresztą nawet mężczyźni nie lubią za dużych piersi.



Płaskich też nie ;)
_________________
 

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 19 Mar 2010

Sk±d: Koñskie

   

Wys³any: 2010-03-20, 15:26   

no właśnie, bo tu przede wszystkim chodzi o umiar ;P
_________________
www.no-algebra.blog.onet.pl
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com