Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 13:48   

Ubieraj się w różnych sklepach, tych zwykłych jak i firmowych, czasem też zdarzają się świetne ubrania w second hand'ach. I nie patrz na to co inni powiedzą, tylko ubieraj się w to w czym wyglądasz dobrze i Tobie się podoba.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Fenix  

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 13:49   

Paulinka_15 napisa³/a:

Co wy robicie zeby być orginalnym i wyrozniac sie??



nic, ubieram się normalnie i nie chce się wyróżniać z tłumu. Mój styl ubierania się jak najbardziej mi odpowiada ;]
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 15:29   

Fenix napisa³/a:

Co wy robicie zeby być orginalnym i wyrozniac sie??



Chcesz się wyróżnić ? Wyjdź nago z majtkami na głowie, ciężko będzie Cię nie zauważyć ;)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-18, 15:53   

Cytat:

Chcesz się wyróżnić ? Wyjdź nago z majtkami na głowie, ciężko będzie Cię nie zauważyć


Otóż to.

Nic nie robię by byc oryginalną. Po co? Najważniejsze żebym się w czymś dobrze czuła, żeby jako tako wyglądała i by ubranie tuszowało moje niedoskonałości, nie obchodzi mnie, że mijam kogoś na ulicy w takiej samej koszulce.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Grzesiek  

Stały User

że wafelek.



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 11 Sie 2009

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2009-08-18, 16:24   

Sadzę, że oryginalność polega na tym, żeby odnaleźć swój ''klimat''. W tym przypadku w ubiorze. ¯eby polubić to, co się nosi i po prostu kreować siebie.
Osobiście - nadal nie wiem, co lubię. Taka niezdecydowana...
_________________
w pogoni za oryginalnością przestajesz być sobą.
 

Roxi12  

User



Do³±czy³a: 17 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 16:38   

Ja tam siÄ™ w Croppie nie ubieram :P
Tylko w Caymanie :mrgreen:
Oryginalna.. hm.. ja się tam trochę wyróżniam.
Umiem się ubrać. Bynajmniej na pewno lepiej niż te dziewuchy co w koszach z PCK grzebią, i jak znajdą stare gumacze w kwiatki to chodzą w nich cały rok, czy zima czy lato, kościół czy gnój :mrgreen:
:wstyd:
 

ziom144  

Stały User

;DD



Imię: duśka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 17 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 16:39   

mloda2345 napisa³/a:

Ubieraj się w różnych sklepach, tych zwykłych jak i firmowych, czasem też zdarzają się świetne ubrania w second hand'ach. I nie patrz na to co inni powiedzą, tylko ubieraj się w to w czym wyglądasz dobrze i Tobie się podoba.



młoda2345 ma racje raz wybrałam się z moją mamą do second handu i znalazłam wyczesane 2 bluzki i fajne oldschoolowe rybaczki
nie ma co czasami wydawać kasy na nike lub croopa warto czasami iść do innego sklepu lub nawet na bazar ;DD

trzeba być orginalnym :mrgreen:
_________________
Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała. A w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał.

;/
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 23:20   

Kupuje ubrania w różnych sklepach , najczęściej w fan&soul . Widziałam już parę osób które mają te same rzeczy co ja. Ale co w tym dziwnego - znany sklep , ciuchy fajne. Są niektóre dziewczyny które celowo się ubierają identycznie. :hyhy: Mi osobiście to nieprzeszkadza , czy ktoś ma coś takiego samego jak ja. Ma do tego prawo. Ja ubieram sę w te ciuchy co mi się podobają i są wygodne. Nie jestem taka że jak koleżanka ma coś to ja od razu muszę takie mieć żeby być ` na czasie ` :mrgreen: To już jest głupie .

ziom144 napisa³/a:

na bazar ;DD

mam stamtąd parę rzeczy , konkretniej 2 bluzy bardzo je lubię. Na takich bazarach jest większy wybór niż w nie jednym fajnym , firmowym sklepie a urania i tak nowe. ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

pelson17  

User

Hg na prosto


Do³±czy³: 17 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-18, 23:31   

Jak zawsze odwiedzam Hausa i Sklep Hemp Gru po po prostu lubie rzeczy zwiazane z Hp
_________________
Urodzony by przegrać, żyje by wygrać
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-19, 01:57   

!CROOP Najgorsze gów** jakie może być według mnie nie ubieram się i nie mam zamiaru nigdy!!!!

mój sklep Allegro.pl wszystko tak kupuje bez wyjątków Dobra marka i nie "Made in China"

jeszcze nikogo nie trafiłem żeby miał coś takiego Samego jak ja
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-21, 12:47   

ciuchy z szafy mojej mamy, słodkie lata '80, to jest to ;d
 

Bad

User


Do³±czy³: 23 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 22:07   

Polecam Ci H&M, sam siÄ™ w nim ubieram.
 

Ostatnio zmieniony przez Bad 2009-08-23, 22:09, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

xtouchxmexhoney

User

=***



ImiÄ™: Patii

Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Sie 2009

Sk±d: Wielkop.

   

Wys³any: 2009-08-24, 11:31   

osobiście... hmmm.... mam swój styl... ale ubiór zależy od humoru:) np. gdy mam zły humor ubieram się najlepiej jak mogę, wtedy czuje ze nie jest najgorzej ;] i poprawia mi to samopoczucie ;] a co do sklepów, kupuje wszędzie, mam w szafie trochę firmowych obrań ale lubię tez buszować po secondhandach, tylko zajmuje mi to sporo czasu, jeżeli chce znaleźć coś fajnego ;] ostatnio wygrzebałam nowe jeansy za 20 zł z big stara, wiec chyba się opłaca;]

powodzenia w poszukiwaniu ubrań ;] :]
_________________
Diabeł wcielony. Tzn. co złego to nie ja ;]
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-08-24, 19:21   

Bad, co z tego że w hamie się pół miasta ubiera. oryginalność w czystej postaci no.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 19:59   

Zasadnicze pytanie tego tematu brzmi co robić, żeby być oryginalnym? W kontekście mody jest to pytanie nad wyraz głupie, chociażby dlatego, że do każdego człowieka pasuje inny styl i "inna oryginalność", że sobie pozwolę użyć takiego wyrażenia. Nie da się podać recepty na przemyślane wyróżnianie się z tłumu.
Jeśli człowiek sam nie potrafi wpaść na pomysł, jak pokierować własnym stylem, to znaczy, że bycie oryginalnym nie jest mu dane. Nikt za ciebie tego nie wymyśli. Co z tego, że powiem ci, w jakich sklepach się ubieram albo jakie spodnie lubię? Ty możesz wyglądać w tym samym, jak kretyn i, owszem, będziesz przyciągać uwagę, ale tą, której towarzyszą złośliwe komentarze i salwy śmiechu za plecami.
Dlatego nie warto kopiować żadnego stylu, ani usilnie kreować się na gwiazdę oryginalności, bo można sobie zaszkodzić. Człowiek powinien ubierać się w to, w czym jest mu wygodnie [lub co to mu się podoba, czy to co lubi], a nie w to, co przyciąga uwagę. Zawsze wierzyłem w to, że prawdziwie cennym materiałem eksportowym każdego z nas jest wnętrze, a nie wygląd, który niejednokrotnie doprowadza do mylnych wniosków.

Sam nic nie robię, żeby się wyróżniać wyglądem. A i tak każdy wie, że ja to ja. Ktoś niepowtarzalny, nawet jeśli ubrany w koszulkę, którą ma 145960 innych osób.

Oj, znowu się rozpisałem. Mam dzisiaj iście kaznodziejski dzień ;)
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com