Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vakuti  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-09-12, 22:28   

Polecam mydło siarkowe, i krem siarkowa moc jeśli chodzi o kosmetyki. Ogólnie jestem w trakcie zażywania izoteku. Po 3 miesiącach no widać poprawy, jak się przejedzie to już nie czuć prawie nic. Aczkolwiek nadal jest zaczerwienione.
 

malamadzia

User


Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 11:13   Siarka jest the best!

Szukam po forach wiadomości dotyczących skuteczności siarki w walce z trądzikiem, od dłuższego czasu stosuje wewnętrznie Sufrin ale chciałabym także bezpośrednio na skórę wprowadzić kosmetyki siarkowe. Jeśli macie doświadczenia czekam na info!
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-06-21, 13:34   

używałam kiedyś mydła siarkowego, wypaliło mi skórę tak, że kolejne dwa miesiące musiałam ją ciągle nawilżać. a wyglądałam, jakbym twarzą przejechała po asfalcie.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

malamadzia

User


Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-26, 09:47   

apocalypse napisa³/a:

używałam kiedyś mydła siarkowego, wypaliło mi skórę tak, że kolejne dwa miesiące musiałam ją ciągle nawilżać. a wyglądałam, jakbym twarzą przejechała po asfalcie.




Ojej! To nie zachęca do użycia mydła.. Mydełko o właściwościach tak mocno złuszczających?
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-06-26, 18:00   

mydło wysusza skórę, przez co ona się broni i wytwarza jeszcze więcej łoju...
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-06-26, 19:35   

Mydło wysusza skórę... Ale trzeba zaznaczyć że to mydło drogeryjne. Naturalne skóry nie wysuszają, wręcz nawilżają, a oczyszczają też bardzo dobrze. Np mydło węglowe z mydlarni Tuli albo z Lawendowej Farmy. W ogóle drogeryjne kosmetyki często zamiast pomagać, szkodzą.
 

waritsu

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2012-06-29, 17:36   

Mnie żadne tabletki nie pomogły, trądzik wyleczyłem stosując epiduo, od tamtej pory minęła kupa czasu i nie mam żadnych problemów z cerą
 

malamadzia

User


Do³±czy³: 21 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-07-24, 10:16   

A słyszeliście o siarce dawkowanej w tabletkach? która wspomaga organizm od środka? :hyhy:
 

Karlozo

User


Do³±czy³: 19 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-19, 19:48   

Może troszkę odkopię temat, ale to dla przestrogi. Radzę nie zażywać tego typu specyfików jak Vizaxinum i innych tabletek na trądzik. Zniszczyłem sobie przez nie żołądek i przełyk.
 

Haloo

User


Do³±czy³: 17 Cze 2011

   

Wys³any: 2012-09-23, 18:15   

Ech, no bo stosując wszelkie leki najlepiej robić to pod mniejszą lub większą kontrolą lekarza - w tym wypadku dermatologa. Ja korzystałem z epiduo wedle zaleceń lekarza i było okej!
 

magdaz1  

User


Do³±czy³a: 11 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-11, 16:44   

Od tabletek wolÄ™ jednak kremy na trÄ…dzik takie jak np. tutaj :) pozdrawiam
 

Liliana25

User


Do³±czy³: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 11:02   

Mnie najbardziej pomogła Belissa Cera: http://av.pl/2777,belissa-cera-50-tabletek.html . Jestem już po trzecim opakowaniu i widoczne są efekty. Przede wszystkim nie mam już wysypu nieestetycznych pryszczy i krostek, cera jest widocznie wygładzona i wygląda świeżo. Dodatkowo stosuję też specjalny żel i krem do tłustej cery z tendencją trądzikową. Jestem tak zauroczona działaniem Belissy na cerę, że w poniedziałek zamówię sobie kolejne dwa opakowania. Cena jest bardzo przystępna - tam, gdzie ja zamawiam http://av.pl/ to właśnie 3 grudnia będzie darmowa dostawa wszystkich zamówień. Uważam, że warto ;)
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-11-30, 15:12   

Nie słyszałem o tabletkach na trądzik. Znam typa ,który był zmuszony pozbyć się tego za pomocą lasera.
Całą twarz miał tym pokrytą (sic!)
Teraz za to ma blizny , które widać,może nie tak mocno,ale...
A ja mam z tym minimalny problem,ale używam czegoś do twarzy firmy Clerasil .
Nie wiem,nie znam się ,dziewczyna mi kupiła :-o
_________________
You know who i am
 

Malvina33

User


Do³±czy³: 22 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-12-02, 09:39   

Ja z TR¡DZIKIEM walcze od 5 lat stosowałam maści różnego rodzaju nawet wizyty u dermatologa czy przeróżne mydełka maseczki nic nie pomogły . Natomiast zaczełam stosować tabletki ziołowe z bratka (można kupic równiez herbatkę z bratka tylko ze większośc ludzi narzeka na jej smak parzy się ja pięc minut i wypija do 3-ech dziennie :) ) Tabletki te kosztuja do 9zł. kupuje sie je oczywiście w aptece :D i zażywa 3 dziennie . Ja zaczynając od bratka piłam herbatki po miesiącu widać efekty właściwie to wgl. ich nie było czasem tylko jakieś punktowe, teraz jestem na tabletkach. Trzeba je tak kupować by ich nie zabrakło bo podczas przerwy znowu wyskakują
_________________
Jestem przerażony, myślę za dużo,
Staje się emocjonalny, gdy pije za dużo ..
Malvina33
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2012-12-05, 19:36   

Ja, odkąd stosuję antykoncepcję hormonalną, mam idealną cerę, a miałam paskudną. Ale teraz jest boska. :evil:
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com