Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

2002natkaw

User


Doczy: 31 Maj 2018

   

Wysany: 2018-05-31, 11:01   Potrzebuję kogoś do rozmowy

Cześć. Jest ktoś chętny porozmawiać, wysłuchać, zwierzyć się? Szukam kogoś, z kim będę mogła podzielić się swoimi problemami. Osoby z choć odrobiną empatii, najlepiej w przedziale wiekowym 15-18 (żebyśmy wzajemnie potrafili się zrozumieć). Fajnie by było, gdyby to był katolik/katoliczka lub ogólnie osoba wierząca. Ja też oczywiście wysłucham Twoich problemów. Nie będę oceniać.
Najlepiej by było, gdybyśmy póki co mogli rozmawiać na Gadu - Gadu. Mój numer gg: 65696666
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-31, 11:20   

A dlaczego katolik czy osoba wierząca są dla ciebie ważne :niepewny: ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2018-05-31, 20:24   

DeVaneio bo to dobre ludzie są
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-05-31, 21:29   

Lady Virgin, ale nie tylko oni. Czy katolicy i teisci są jedynymi dobrymi :niepewny: ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Doczya: 13 Kwi 2018

Skd: Kraków

   

Wysany: 2018-06-01, 13:10   

Nie jestem katoliczką, więc wynika z tego że się nie nadam. Przykre że ludzie widzą ludzi w tylko wierzących osobach.
_________________
LonelyQueen042811
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-06-01, 16:54   Re: Potrzebuję kogoś do rozmowy

2002natkaw napisa/a:

Cześć. Jest ktoś chętny porozmawiać, wysłuchać, zwierzyć się? Szukam kogoś, z kim będę mogła podzielić się swoimi problemami. Osoby z choć odrobiną empatii, najlepiej w przedziale wiekowym 15-18 (żebyśmy wzajemnie potrafili się zrozumieć). Fajnie by było, gdyby to był katolik/katoliczka lub ogólnie osoba wierząca. Ja też oczywiście wysłucham Twoich problemów. Nie będę oceniać.
Najlepiej by było, gdybyśmy póki co mogli rozmawiać na Gadu - Gadu. Mój numer gg: 65696666



Jestem i katolikiem i wierzącym i praktykującym,pisz na priv,jeśli masz problemy,chętnie z Tobą podyskutuję.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-06-01, 18:24   

Cytat:

Nie jestem katoliczką, więc wynika z tego że się nie nadam. Przykre że ludzie widzą ludzi w tylko wierzących osobach.


Właśnie. To nie fair... :zalamany:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2018-06-01, 20:31   

DeVaneio napisa/a:

Właśnie. To nie fair...


Wydaje mi się, że nie chodzi tu o to, że dziewczyna uważa katolików za fajniejszych, tylko jej problemy w pewien sposób mogą dotykać tematów wiary. Łatwiej wtedy rozmawiać z osobą, która wie o co chodzi, jest w temacie i może miała podobne przeżycia. Niż tłumaczyć od początku czemu myśli tak, a nie inaczej, czemu wierzy w to, a nie tamto, tym bardziej jeśli naczytała się wcześniej postów DeVaneio, że większość katolików to kretyni i ignoranci.

I oczywiście nie mówię, że o wierze można rozmawiać tylko z wierzącym, bo są osoby takie jak np. nasz Szej-Hulud, nie będący katolikiem, posiadający wiedzę dużo większą niż przeciętny katolik i jednocześnie mający zrozumienie dla ludzi, którzy nimi są (w przeciwieństwie do niektórych moderatorów).
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-06-01, 20:59   

Cytat:

tym bardziej jeśli naczytała się wcześniej postów DeVaneio, że większość katolików to kretyni i ignoranci.


A czyż to kłamstwo?
Ja napisałem że "większość", nie "wszyscy".
Tak samo mogę powiedzieć że większość ludzi to debile czyli jednocześnie według obrażam dzieci, kobiety, mężczyzn i seniorów.
Ale tak jest i już. Trawa jest zielona :-D

Ale ja nie napisałem że Szej-Hulud jest głupi.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2018-06-01, 21:39   

DeVaneio napisa/a:

Ale ja nie napisałem że Szej-Hulud jest głupi.


a ja nigdzie tak nie twierdze
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-06-01, 21:42   

Cytat:

a ja nigdzie tak nie twierdze


To wyszedłem na idiote. Znowu :]
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com