Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ciefacetki

User


Do³±czy³: 09 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-09, 02:39   Potwierdza sie że kobieta nie jest czÅ‚owiekiem

czytając jedno z for i potwierdzajac sobie po raz chyba setny, że panujace tam zasady ustala grupa chuciowych kobiet, które moderują całą treść forum na sposób przywilejowania siebie, utrwaliłem sobie, że kobieta to zlepek faszystowsko chciwej despotycznej tempej obłudnej prymitywnej osobowości.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-12-09, 07:49   

Nie wrzucaj kobiet do jednego wora to raz. Po dwa, facet, który wszystkie kobiety obraża chyba ich nie rozumie, ma problemy z komunikacją i kompleksy. Dziękuje, do widzenia. :-D
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-12-09, 10:47   

Przyszedłeś zatem obrażać kobiety z tego forum, które są niczemu winne?

Bulwersuj się nad podręcznikami, a nie w internetach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

ciefacetki

User


Do³±czy³: 09 Gru 2017

   

Wys³any: 2017-12-09, 23:11   

przyszedłem poczytać książke od kobiet, jak bardzo jestem głupi, tylko przecineczka nie zapomnijcie gdzieś wstawić :)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2017-12-10, 14:20   

Jednym słowem feminazistki?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-12-12, 20:49   

"Being nazi is hard"
 

Usewhaa  

User


Do³±czy³: 24 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-12-14, 10:27   

Co za bezsens. :)
 

Jakub00

User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-01-03, 11:41   

Nonsens jakich mało :P
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-08, 19:21   Re: Potwierdza sie że kobieta nie jest czÅ‚owiekiem

ciefacetki napisa³/a:

czytając jedno z for i potwierdzajac sobie po raz chyba setny, że panujace tam zasady ustala grupa chuciowych kobiet, które moderują całą treść forum na sposób przywilejowania siebie, utrwaliłem sobie, że kobieta to zlepek faszystowsko chciwej despotycznej tempej obłudnej prymitywnej osobowości.


Przepraszam, ale czytając ten wpis nie mogłem milczeć. Nazywanie kobiet "faszystami" jest wielce krzywdzące. Osobiście uważam, że kobiety są nieodzownymi i wspaniałymi częściami naszego społeczeństwa. Bez nich nie powstałoby wiele dzieł sztuki,nie powstało by wiele dzieł literatury. Wielu mężczyzn nic nie osiągnęłoby, gdyby nie kobieta u boku. Sam miałem nieraz do czynienia z obojętnymi kobietami. Ale przez to nie przestałem uważać je za godne szacunku osoby. Staram się być dla nich uczynny i pomocny. Dla tego staję w obronie każdej urażonej przez ten wpis kobiety, które potrafią również same wspaniale się bronić, co widać po powyższych wpisach. Przepraszam każdą urażoną osobę płci pięknej. To nie z kobietami jest problem, lecz z Tobą.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com