Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Lady Virgin | 2020-05-26, 13:42

Autor

Wiadomo¶æ

ja91fajny

Stały User


Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2017-03-13, 19:53   powiekszanie penisa

hej wszystkim ,mam problem taki i zastnawiam sie czy nie tylko ja::) otoz czy tez macie problem z za malym penisem? i czy da sie jakos te przypadlosc wyleczyc , slyszalem cos o talbetkach penixen3d , ktos je juz stosowal albo ma w planach? podzielcie sie swoimi wrazeniemi:) ;)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-14, 15:31   

Też słyszałem o jakiś tabletkach.Najlepiej idź z tym do lekarza ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-15, 00:04   

zależy co mówi lekarz. Technicznie rzecz biorąc kiedy byłem u urologa dowiedziałem się że średnia w Polsce to 10cm. Osobiście zawsze wydawało mi się, patrząc po 'wynikach' swoim i kolegów oraz po znalezionym gdzieś w internecie badaniu że średnia to 13 cm. No cóż.

Anyway, jeżeli masz penisa powyżej 8 cm to mimo że furory na imprezie studenckiej nie zrobisz to partnerce powinien starczyć, gorzej jeżeli jest mniejszy, o ile się orientuję terminu mikropenis używa się medycznie w sytuacjach w których długość nie przekracza 7 cm.

Jeżeli nie należysz do wyżej opisanego przypadku i masz w gatkach więcej, radzę po prostu to zaakceptować i zamiast tego postawić sobie za cel wyszkolenie lepszej techniki. Samemu miałem dawniej podobne rozmyślania, raczej to jednak zaakceptowałem, a nawet jeszcze bardziej mnie bawiło kiedy rzucałem przy znajomych żart o moim malutkim rozmiarze a była to prawda :mrgreen:

PS. Jeżeli nie przekroczyłeś wieku 21 lat, penis wciąż może urosnąć. I tak, mówię to na swoim przykładzie gdzie po paru latach 'stagnacji' nagle wydłużyłem się o jakieś 2cm.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

ja91fajny

Stały User


Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2017-03-15, 15:18   ;)

poczytajcie sobie tutaj : http://penixenpoland.pl/ i wyprobujcie sami to sie przekonacie, kto nie ryzykuje ten nie ma wiekszego;D! ja mam teraz niesamowite doznania i orgazmy
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-15, 17:31   

Proszę ciebie, od razu widać że płatna reklama.
Jako że każdy ma na penisie taką samą ilość receptorów powiększenie go w praktyce nawet trochę pogarsza odczucia.

No i oczywiście jedyne tabletki jakie działają mogą umocnić nakrwienie, które poprawi rozciągliwość ciała jamistego o jakieś max 2 cm.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

mlodziak18

User


Do³±czy³: 15 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-15, 18:10   powiekszenie penisa

ja tez bralem ten penixen3d i moze niewielka byla roznica bo jakies 2 cm ale jednak wiec cos wtym jednak jest;) na pewno masturebacja jest o niebo przyjemniejszqaxD
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-03-17, 22:05   

admini chyba dostajÄ… kasÄ™ za te kryptoreklamy
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-17, 23:27   

może wolą zostawić bo jednak rzeczywiście chłopak tak się ucieszył większym ch*jem że założył konto tylko żeby pochwalić ten środek ;]
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

abby.pl

User


Do³±czy³: 05 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-18, 19:24   

Te wszystkie środki do wielka ściema
_________________
Skuteczny sposób na Helicobacter pylori: Pyloxim
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-18, 21:11   

abby.pl napisa³/a:

Te wszystkie środki do wielka ściema



Tak się składa że minimalnie można rzeczywiście powiększyć penisa za pomocą odpowiednich środków, nie będzie to jednak dużo. No i zamiast szukać odpowiedzi w internecie należy przejść się po lekarzach.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

mlodziak18

User


Do³±czy³: 15 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-21, 23:12   sami sprawdzcie

Fowo napisa³/a:

abby.pl napisa³/a:

Te wszystkie środki do wielka ściema



Tak się składa że minimalnie można rzeczywiście powiększyć penisa za pomocą odpowiednich środków, nie będzie to jednak dużo. No i zamiast szukać odpowiedzi w internecie należy przejść się po lekarzach.



masz racje ale nawet 2-3 cm to dla wielu chlopakow bardzo duzo i moze zrobic roznice jednak mimo wszystko ,mojej dziewczynie i mnie osobiscie zrobila:)
 

wilczurek

User



Do³±czy³: 24 Lis 2016

   

Wys³any: 2017-03-22, 14:22   

kup sobie pompkÄ™ hehe
 

mlodziak18

User


Do³±czy³: 15 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-22, 22:23   ;)

pompki nie daja takiego efektu jak tabsy .....sa krotkotrwale i za duzo energii sie traci a z penixenem3d jest latwo,szybko i przyjemnie;)
 

coala

User



Do³±czy³: 30 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-23, 13:14   

tajlandia i operacyjnie hahahhaahh tam zrobiÄ… Ci wszystko
 

mlodziak18

User


Do³±czy³: 15 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-26, 22:35   ;/

juz nie pamietam dokladnie ile trwala moja przygoda z penixem 3d ,ale jakies 2-3 miesiace i 5-6 cm w portkach wiecej:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com