Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Adra

User

Wysłany: 2018-12-23, 12:20   Powiększanie ust

Dziewczyny czy miałyście może powiekszane usta? Jak efekty i czy byłyście zadowolone z rezultatów?

Maniurka  

User

Imię: Magda

Wysłany: 2019-01-02, 18:30   

Ja powiększałam głównie dlatego żeby stały się pełniejsze i żeby skorygować ich asymetrię bo wyglądały tragicznie. Zabieg przeszłam w Care Medica w Gdyni gdzie najpierw odpowiednio została dobrana ilość preparatu do wstrzyknięcia. Fakt pierwsze 3-4 dni usta były spuchnięte i nie wyglądało to ładnie ale jak już wszystko zeszło i się zagoiło to efekt jest wow! Usta wyglądają naturalnie, mają ładny kształt i są pełne i jędrne :)

kornelia  

Wymiatacz

Wysłany: 2019-01-10, 14:11   

Dziewczyny a co ile czasu trzeba powtarzać ten zabieg? Czy jak wchłonie się wypełnienie to usta wracają do poprzedniej wielkości, czy zostają trochę większe na zawsze?

Balenka

User

Wysłany: 2019-05-16, 22:39   

Moja siostra zrobiła sobie usta w Care Medica w Gdyni. Bardzo zadowolona, zarówno z efektu zabiegu jak i z samego wykonania. Robił to lekarz, bo tam tylko takie zabiegi wykonują lekarze.Dzięki czemu nie miała stresu bo wiedziała że jest w dobrych rękach.

ann_00

User

Wysłany: 2019-05-21, 22:32   

ja na szczescie usta mam piekne, pelne i o ladnym kolorze, ale moja mama miala prawie niewidoczna gorna warge.. nieladnie to wygladalo i miala spore kompleksy z tego powodu wiec zglosila sie za poleceniem przyjaciolki do Bienkowscy Clinic w Czestochowie. Tam odpowiednio wymodelowali jej gorna warge i teraz jej buzia wyglada calkowicie inaczej.

isska  

User

Wysłany: 2019-06-07, 21:14   

ja powiekszalam kwasem hialuronowym w klinice Dermed w Krakowie :) jestem bardzo zadowolona z efektow i jedyne czego zaluje, to ze nie zdecydowlam sie wczesniej!

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com