Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: martucha1231 | 2010-08-17, 15:40

Autor

Wiadomo¶æ

lila  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 18:48   Powitanie

Jak na dorastającą nastolatką powinnam zionąć ogniem, lecz tak nie jest... zbyt często.
Bywa, że jestem pogodna. Właściwie to jestem raczej pogodna, niżeli ogniście zła.
Mój ogród przypomina teren archeologiczny. Są tu skarby z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Sama się sobie dziwi Lilka w jaki sposób osiągnęła taki pozytywny stan mimo wszystkich problemów i problemików, które nazywam urozmaiceniem życiowym.
W moim ogrodowisku zamieszkują czworonogi w liczbie... 2. Dodać jeszcze ptactwo, robactwo ogrodowe i bakteria, to okazuje się, że stan inwentarza żywego przekracza ludzkie pojęcie.

Lilka pokłony składa delikatne, coby nikt nie ucierpiał i postara się w sieciowej krainie znaleźć Pokrewne Dusze.
Macham Radośnie.

Lilka. ;*
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-09-18, 18:52   

Fajne oryginalne przywitanko ;) Witamy!
_________________

 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:04   

Witaj! ;-)
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:04   

Witaj! ;-)
 

lila  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:20   

Ha, powitanko jak najbardziej oryginalne. Jak zawsze z resztą. Tylko sssstrasznie mi głupio, że błąd zrobiłam w jednym wyrazie. No szkoda. Nie będę się tym przejmować, przecie nie na tym nasza egzystencja polega.
Czemu ja zawsze mam taki entuzjastyczny humor? A, bo trzeba być pozytywnie nastawionym do świata, wtedy i świat będzie nadążał za mną. Jak nie potrafi tak szybko biegać, to ma wieeeeelki problem. A ja.... spokojnie, bez zakłóceń sercowych (w każdym tego słowa znaczeniu), podążam daaaaleko. Mam sssstraszliwą nadzieję, że moje listkowanie na tym forum, przyprawi i Was o mój pozytywizm. xD.
_________________
¯ycie kwiatów jest trudne, zwłaszcza gdy nie mogą mówić. Dobrze, że wymyślono pismo i klawiature ;) . Jak zwykle zawiewam pozytywizmem.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:32   

Witam tak baaardzo serdecznie Justynko xDD
oj! ty optymistko...jak ja takich ludzi lubie. A co tam że problemy , a co tam że nie wychodzi i tak jest supeer ;)
Oby tak dalej Lilka ;-)

A może coś o sobie więcej ?? (z zresztą mam nadzieje że cie poznamy)
ps. JA też jestem nowa... i kompletnie zielona (nie chodzi o moderatorów oczywiście)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

cropcka

User

.zamieniona.



Do³±czy³: 13 Wrz 2008

Sk±d: Ty wiesz?

   

Wys³any: 2008-09-18, 19:52   

yy... lubie mowic o sobie w 3 os. i lubie gdy ktos tak mowi xd
a wiec masz plus ;p

a tak poza tym to dla mnie jakos tak dziwne pte przywitanie, takie poetyckie jakies.. ;p
jestes romantyczkÄ… ? ;>
_________________
Krok po kroku traciła własne punkty odniesienia...Kochała.
 

lila  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-09-18, 21:44   

Beczka piwa dla cropcka za plusa ;P.
Hm, sso więcej o sobie? Jakie mam zainteresowania? Jaką średnią ocen? Jakie lubię książki?
Hm, interesuję się aktorstwem, malarstwem, wierszopisarstwem i takimi różnymi. O ossenach wolę nie wspominać a zwłaszcza na początku roku. Książki to kiedyś lubiłam "Kubusia Puchatka" teraz jednak zmieniłam swoje poglądy i mą nejlepsiejszą księgą jest "Dojrzewać do miłości" i różne takie podobne.
O, a z tv to lubię: "Pierwszą miłość", "Lost" i takie przeróżniaste głupoty z niskim poziomem inteligencji. W końcu tv powstało po to, żeby człowiek mógł się odstresować ;P. No jeszcze pogoda jest ciekawa.
_________________
¯ycie kwiatów jest trudne, zwłaszcza gdy nie mogą mówić. Dobrze, że wymyślono pismo i klawiature ;) . Jak zwykle zawiewam pozytywizmem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com