Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2015-12-11, 11:14   

antysocjalista napisał/a:

Ciekawe i tyle w temacie

to nie jest ciekawe, to jest obrzydliwe

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-12-11, 17:28   

Dlaczego obrzydliwe, metal?
Hm, w sumie to mo?e i tak.
Jednak nie by?abym co tego tak skrajnie nastawiona, co do na przyk?ad pissu.
Acz to mnie brzydzi nieco, i przyznam Ci, ?e nigdy nie chcia?am nawet spróbowa?, ale naczyta?am si? doprawdy zadziwiaj?cych historii na ten temat.
I zdj?cia widzia?am, pewnej Dominy, ?e by?am przera?ona co nie miara. Że ona swojemu uleg?emu sika do tego specjalnego nazwijmy to pojemniczka, cho? wygl?da to zdecydowanie bardziej szykownie, i jest porcelanowe, wi?c ona tam sika, a on pije to po ilu? tam dniach.
Co wi?cej ona nawet wtedy kawy nie pije, ?eby tego smaku nie zmienia?.
Wtedy pomy?la?am , ?e jednak sperma mnie nie brzydzi, nie dziwi. Co wi?cej sama przyznam, ?e jestem wielk? sympatyczk? zabaw z ni? w roli g?ównej. Kiedy ociekam ni? wr?cz.
I w ogóle odpowiada mi tak?e smaczek. I mog?abym j? nawet pi? z kieliszka, z jakim? dodatkiem alko. Takie zabawy kiedy? czynili?my razem, lata temu. I w sumie by?o fajnie.
I w?a?nie, ?e pono? lubi? mie? tym wszystkich ochlapan? bu?k?, mia?o by? czynnikiem decyduj?cym, ?e niebawem polubi? tak?e i piss, lecz nie.
To si? nie sta?o, ale tego nie wykluczam.
Ogólnie mnie to wszystko, co dziwne kr?ci cholernie.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Wysłany: 2015-12-11, 18:31   

DeSade napisał/a:

Co wi?cej sama przyznam, ?e jestem wielk? sympatyczk? zabaw z ni? w roli g?ównej. Kiedy ociekam ni? wr?cz.
I w ogóle odpowiada mi tak?e smaczek. I mog?abym j? nawet pi? z kieliszka, z jakim? dodatkiem alko. Takie zabawy kiedy? czynili?my razem, lata temu. I w sumie by?o fajnie.

Nie mam nic przeciwko, absolutnie, je?eli chodzi o zabaw? ze sperm? mojego faceta. Z po?ykiem czy rozmazywaniem na swoim ciele.
Jednak gdy s?ysz?, ?e facet próbuje swojej spermy i wyobra?am sobie moment wytrysku i to jak oblizuje sobie r?k?, tworz? grymas odrazy bezwiednie.

DeSade napisał/a:

wi?c ona tam sika, a on pije to po ilu? tam dniach.

To mnie nie brzydzi jako?, istnieje co? takiego jak urynoterapia. Mo?e przez pryzmat medyczny zatraci?o to dla mnie podtekst seksualny.
Swoj? drog?, ogl?da?am program, gdzie kobieta by?a wr?cz uzale?niona od swojego moczu. Nie tylko spo?ywania.
Ona robi?a nawet k?piel ga?ek ocznych w takiej odstoja?ej urynie. I nie pytaj jak to robi?a.

Different  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-12-11, 22:40   

A? mi si? przypomnia?o:

https://www.youtube.com/watch?v=3mSQ7EIqcY8

:mrgreen:

Co do tematu nie wyobra?am sobie zlizywania w?asnej spermy, dziwi mnie fakt, ?e wiele kobiet nie brzydzi si? po?ykaniem spermy partnera. Sam nie wiem czy by?bym gotów po?kn?? "?luz" wybranki xD

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2015-12-12, 00:05   

Different napisał/a:

A? mi si? przypomnia?o:
dziwi mnie fakt, ?e wiele kobiet nie brzydzi si? po?ykaniem spermy partnera.

Kobiety s? z natury zboczone i zdegenerowane, i s? maniaczkami seksualnymi jak wida? - udaj? tylko, ?eby ch?op sobie czego z?ego nie pomy?la?. :]

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Wysłany: 2015-12-12, 00:05   

Cytat:

Sam nie wiem czy by?bym gotów po?kn?? "?luz" wybranki xD

nie jest a? tak charakterystyczny, ?e mia?by? poj?cie, kiedy go zlizujesz

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Wysłany: 2015-12-12, 00:08   

Cytat:

Kobiety s? z natury zboczone i zdegenerowane, i s? maniaczkami seksualnymi jak wida? - udaj? tylko, ?eby ch?op sobie czego z?ego nie pomy?la?

nie s?, nie s?.
to my jeste?my wyj?tkowe xDD

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2015-12-12, 00:27   

W porównaniu do tej:

metalmummy napisał/a:

robi?a nawet k?piel ga?ek ocznych w takiej odstoja?ej urynie.

to jeste?cie nudziary. :-D

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Wysłany: 2015-12-12, 01:31   

tak, tylko ona wierzy?a w zdrowotne skutki tego zabiegu, a dla mnie licz? si? tylko orgazmy xD
nawet te osi?gni?te nudnymi sposobami

Tigranes  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2017-04-02, 13:46   

Nie robi?em tego i póki co nie zamierzam. Co? takiego nie przysz?oby mi do g?owy. Na pewno nie zrobi?bym czego? takiego samemu ani z w?asnej inicjatywy.
Czyta?em, ?e cz??? kobiet bardzo podnieca, gdy podczas pettingu/pieszczot m??czyzna najpierw tryska na ich cia?o, a potem zlizuje ze skóry partnerki w?asn? sperm?. To raczej zdecydowana mniejszo??, ale s? takie kobiety. Gdybym mia? partnerk?, która chcia?aby, ?ebym to zrobi?, to nie wiem, czy bym si? przemóg?. Chyba nie, ale si? nie zarzekam. Wszystko zale?y, jak bardzo si? kogo? kocha i jak bardzo chce si? sprawi? mu przyjemno??. Dot?d nie mia?em partnerki, któr? by to kr?ci?o.

Remy-Gaillard  

User

Wysłany: 2018-10-28, 19:50   

Cytat:

B?d?c szczerym, to zdradz?, ?e mnie to troch? ciekawi

I jak tam ostatnie 7 lat - zdecydowa?e? si? na to? Sam to robi?em i nic nadzwyczajnego, gejem si? nie sta?em, wr?cz jeszcze bardziej teraz kr?c? mnie kobiety i je pragn? ze zwi?kszon? moc? :-)

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna

Imię: Maciej

Wysłany: 2018-11-04, 19:03   

Sperma nie daje specjalnych warto?ci od?ywczych i w smaku jest zwykle s?ona, a jej galaretowato?? sprawia ?e po?ykanie jest zwykle malo przyjemne.
Poza tym, ze kto? ma tak? zajawk?, to nie ma to wi?kszego sensu. Oczywi?cie dla faceta, bo dziewczyna je?li chce po?kn?? sperm? partnera to dlatego, ?e j? lub partnera to bardzo podnieca. Róbmy co chcemy :)

dzony85

User

Wysłany: 2019-10-13, 19:26   

Sperma nie jest szkodliwa lecz zdrowa, ma jednak jakie? tam witaminy, mianowicie sperma w ustach dzia?a bardzo dobrze mianowicie na z?by, wed?ug bada? szybko wybiela z?by. Kolejna rzecz z ?ykaniem spermy, pomaga to na stres, czyli szybko ?agodzi stres u cz?owieka, na jak d?ugo tego nie wiem. Sperma ma tez dobry wp?yw na cia?o, nie wiem do ko?ca o co tu chodzi, ale ma bardzo dobry wp?yw na ludzkie cia?a, pono? jej smarowaniem pomaga na skór? a szczególnie na twarz, potrafi utrzyma? d?u?ej ?adniejsz? skór?. (Chyba chodzi tu o to ?e pozniej b?d? pokazywa? si? zmarszczki, a cz?owiek b?dzie mia? d?u?ej m?odsz? twarz)

Sporo kobiet te? podnieca to, gdy facet spuszcza si? do ust swojej partnerki, a ona wyssa ju? wszystkie jego soki, to pozniej zaczyna go ca?owa? ze sperma w ustach i przelewa mu troch? spermy, po czym ?ykaj? j? razem. I tak samo dzia?a to na odwrót, gdy facet lirze j? do orgazmu ze wszystkich soków, to kobiety chc? by je ca?owa?, a jak s? soki te? jej to da? z ust. I to jest prawdziwa mi?o?? do partnera tak samo jak seks bez granic.

Jak dla mnie ?ykanie w?asnej spermy nie jest niczym dziwnym, zboczeniem czy gejowskim, tak samo jak wi?kszo?? dziewczyn po swojej masturbacji i orgazmie, wk?adaj? swoje palce lub wibrator do buzi, wylizuj? i po?ykaj?.

A teraz pomy?lcie nad tym, dlaczego wiekszosc kobiet uwielbia sperm? w ustach, na twarzy, czy to z po?ykiem lub smaruj? na cyckach, kobiety s? m?dre, i dobrze o tym wiedza, wiedza lepiej od nas samych jak i ile warto?ci ma sperma.

W?adek Hardkorowy Budowla  

User

Budowlaniec

Imię: Kabi

Wysłany: 2019-12-09, 00:09   

michauu napisał/a:

Je?li chodzi o zdrowie to wydaje mi si? ze zadnego wplywu by to nie mialo. Ale brzmi to conajmniej dziwnie i u mnie wywolalo smiech czytanie Twojego postu ( z szacuneczkiem xD) Nie bawi?bym si? w co? takiego bo nawet my?l o tym przyprawia mnie o md?o?ci, jak dla mnie co? takiego to jest troche gejówa. Bleee. Chcesz to próbuj hahaha :D ale to g?upie, chyba pójde spa?.

Dobranoc :-)

eRIPe

User

Wysłany: 2020-03-17, 23:46   

O b z y d l i w e
a kobita jak po?yka to prawid?owo niech ?yka same witaminy !

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com