Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-01-22, 13:44   

Co do Poloneza - od znajomych wiem, że aktualnie ciężko się tam dostać. Poza tym - 860 zł za 15 metrow włącznie z łazienką to śmieszna cena (wynajmuję kawalerkę za 950 zł ze wszystkim a mam 10 m. dodatkowej przestrzeni i PST pod nosem).
Sama nigdy nie mieszkałam i nie będę mieszkać w akademiku, ale wielu z moich znajomych wybrało tę opcję, z czego większość nie jest zadowolona. W większej mierze zależy to wyłącznie od szczęścia, bo raczej nie wiadomo na kogo trafisz. No, chyba że kogoś już tam znasz i jakoś dogadacie się z kierownikiem. Zależy też jakim typem osoby jesteś i jak wiele jesteś w stanie znieść. Bo mieszkanie w trójkę w pokoju, gdzie nie ma się gdzie ruszyć jest co najmniej uciążliwe. Znajoma po miesiącu się przeniosła na stancję, a z kolei kolega, który lubi piwkować poczuł się w akademiku jak w domu.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-01-22, 19:37   

na melanże aka jest dobry, poza tym można poznac troche ludzi, a jesli chodzi o komfort to nie licz na niego
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-01-22, 23:32   

To wyłącznie zależy od osoby. Ja sobie na przykład nie wyobrażam mieszkać z kimś w jednym pokoju. Dla mnie to nie działa pod żadnym względem. Polecam wynajęcie mieszkania. Albo nie... w sumie to też nie działa. Najlepiej jest po prostu kupić mieszkanie, o ile ma się na to fundusze. Dobrać odpowiedni metraż - 42m2 z aneksem myślę byłoby idealne dla przeciętnie zasobnego studenta i urządzić się samemu tak jak tego chcemy. A dodatkowo spływa na tym profit z wynajmu, jeśli zaprosisz koleżankę by tanio z tobą zamieszkała.
 

Honeker  

User

£apacz wiatru



Wiek: 41

Do³±czy³: 22 Pa¼ 2010

Sk±d: Karpaty

   

Wys³any: 2016-06-30, 10:30   

A ja uważam, że od każdego akademika lepszy będzie najgorszy wynajem :D Przerabiałem to nieraz. Polecam wynajem ze stroną zieliniec poznań mieszkania
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com