Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

spellonme  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-31, 22:24   PozostaÅ‚oÅ›ci po trÄ…dziku.

Nie wiem, czy ja mam tylko taką przypadłość, czy ktoś jeszcze dlatego zapytam na forum, cz ktoś może wie, co mogę zrobić.
Po tym, jak już wycisnę pryszcza, albo jakąś inną krostkę to zostaje mi ślad, wypukły, gdy próbuje to wycisnąć to nic tam w środku nie ma, ale nie mogę sie tego pozbyć. Nie wiem co to, może ktoś miał kiedyś taką dziwną dolegliwość?
_________________
"Keep in mind that people change, but the past doesn't."
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2012-08-31, 22:27   

Mój kolega też wyciskał, bo myślał, że jest to "lek na całe trądzikowe zło". Poszedł do dermatologa i ten wyjaśnił mu, że był to błąd. Zlecił jakąś posypkę czy coś w ten deseń i w ten sposób kolega pozbył się problemu.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

spellonme  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-31, 22:31   

Właśnie idę do dermatologa w przyszłym tygodniu, bo to jest już naprawdę nieznośne.
_________________
"Keep in mind that people change, but the past doesn't."
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2012-08-31, 22:33   

Cierpliwości. Pomoże i zapomnisz o problemie. :-D
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-09-01, 10:39   

Ja tam dobre 3 lata wyciskam, potem przemywam wacikiem namoczonym spirytusem salicylowym. Wszystko się ładnie goi, po 2-3 dniach nie ma śladu po pryszczu. Nie rozumiem dlatego ludzi, którzy twierdzą, że to samo zuo. Może dlatego, że nie mam z tych wielkich kłopotów i jak już są to sporadyczne przypadki, raz na miesiąc, dwa.
 

spellonme  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-09-01, 10:59   

dzilu96, mi nie pojawiają się jakoś strasznie często, ale właśnie problem w tym, że jak pojawi się raz to potem ślad zostaje przez miesiąc :kwasny:
_________________
"Keep in mind that people change, but the past doesn't."
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-09-01, 11:35   

Wyciskanie to samo zuo :-P . Jeżeli masz taką cerę że nic ci po tym nie zostaje to tylko się cieszyć, ale w większości przypadków to właśnie wyciskanie jest odpowiedzialne za późniejsze ślady czy bliny.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-09-01, 11:38   

spellonme, może nie wyciskasz do końca i jakaś część tam zostaje, bądź pozostawiasz niezdezynfekowane?
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-09-01, 12:30   

Stosuj preparaty miejscowo wysuszajÄ…ce na pryszcze, po nich blizny nie pozostajÄ….
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

spellonme  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-09-01, 17:34   

dzilu96 na pewno pozbywam się tego całego ohydztwa, bo zawsze potem krew leci, a następnie przemywam twarz tonikiem.

Damn stosujÄ™, ale w moim przypadku nie zwalcza on wszystkich tego rodzaju niespodzianek.
_________________
"Keep in mind that people change, but the past doesn't."
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-09-01, 17:49   

spellonme napisa³/a:

Po tym, jak już wycisnę pryszcza, albo jakąś inną krostkę to zostaje mi ślad, wypukły, gdy próbuje to wycisnąć to nic tam w środku nie ma, ale nie mogę sie tego pozbyć.


Przeciez to jest zwyczajnie opuchniete. Myslisz, ze wycisniesz krostke i nic juz po niej nie zostanie? Te miejsce bedzie opuchniete do momentu, az sie skora nie uspokoi troche. I nie dziw sie, ze czesto Ci sie pojawiaja jakies pryszcze, skoro sama sobie to fundujesz. Wyciskasz je = roznosisz bakterie. I oczywiscie to ten wiek. Wiec idz lepiej do dermatologa i przestan wyciskac, bo pozniej bedziesz miala cere w bliznach. Sama po sobie widze ze jak nic nie ruszam to cere mam o wiele ladniejsza.
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-09-01, 18:11   

Moja kolezanka uzywa masci cynkowej, niby dziala.. Ale ja nie probowalam.. Ja prawie codzien myje twaz zelem nivea to mi nic nie wychodzi. Swietny jest takze zel - peeling 3w1 tej firmy.
 

Karolina00  

User

Karolina


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 38

Do³±czy³a: 04 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-04, 10:50   

Ja używam fitokorektora na blizny http://suple.me/anty-tradzik/38-fitokorektr.html
A na zaczerwienione stany pomaga mi przeciw zapalny lotion http://suple.me/anty-trad...ciwzapalny.html
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-03-07, 07:43   

Nigdy nie miałam problemu z trądzikiem a odkąd biorę antykoncepcję, twarz mam boską. Mój man ma na policzku blizny po trądziku ale to nie ma dla mnie znaczenia, nawet lubię te blizny, są słodkie. :evil:

Moja siostra ma problemy z cerą, pryszcze i wągry, ale wyciskanie to największe zło, bo dostaja się bakterie. Najlepiej udać się do kosmetyczki lub dermatologa, mojej siostrze pomaga preparat z apteki Iwostin Purritin ->> klik!
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

boss92  

User


Do³±czy³: 27 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-03-07, 12:48   

Najlepiej iść do dermatologa, nic nie robić na własną rękę bo można tylko pogorszyć sprawę.
_________________
www.rusian.pl - Humor w stylu Rosjan :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com