Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mateo1249  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Lip 2011

Sk±d: mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2014-10-08, 19:23   Praca klasowa - brak mozliwosci poprawy

Jak w temacie, chciałbym się was poradzić, ponieważ w swojej szkole nie mogę znaleźć żadnej informacji o tym czy:
- pisząc pracę pisemną która była zapowiedziana 2 tygodnie temu, nauczyciel może zabronić mi jej poprawy?
( w sensie, brak możliwości poprawy i koniec kropka)
Waga tej oceny to 5, po prostu mi nie poszło dobrze na niej.. (ocena to logiczne, że niedostateczna)
Szukałem po WSO mojej szkoły i jakoś nie mogę nigdzie znaleźć szczegółowej informacji na ten temat.
W statucie również szukałem i nadal nic konkretnego.
Jest jakieś wyjście z takiej sytuacji czy muszę po prostu uzyskać ocenę z następną pracą jeśli jakaś jeszcze będzie miała miejsce ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi na poziomie..

@Jeśli napisałem w nie właściwym dziale proszę moderatora o przeniesienie tematu :luka:
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-10-08, 19:51   

Prace klasowe się poprawia, kartkówek nie. Z tym że przez ten "świetny" system wag, nawet jeśli poprawisz ten sprawdzian na 5, to i tak w rezultacie wyjdzie na to, że będziesz miał tróję i potem będzie bardzo ciężko o nadrobienie drobniejszymi rzeczami.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-10-08, 19:53   

Cytat:

pisząc pracę pisemną która była zapowiedziana 2 tygodnie temu, nauczyciel może zabronić mi jej poprawy?
( w sensie, brak możliwości poprawy i koniec kropka)



To zależy od statutu. Jednak wydaje mi się, że nie - każdy sprawdzian musiał być zapowiedziany oraz zawsze i w każdej szkole do jakiej uczęszczałam można było poprawiać. Poprawie nie podlegały właśnie kartkówki niezapowiedziane. Zapytaj swojego nauczyciela.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-10-08, 19:58   

Jeżeli nie ma jasnego zapisu w statucie szkoły to wszystko zależy od stylu nauczyciela - u niektórych można poprawiać prace klasowe u innych trzeba zdobyć nową ocenę z czegoś innego aby poprawić jedynkę (gdy chodzilam do liceum miałam wielu nauczycieli u których nie można było poprawiać, trzeba było zdobywać nowe stopnie). Zapytaj nauczyciela.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

mateo1249  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Lip 2011

Sk±d: mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2014-10-08, 20:15   

Okej dzięki bardzo za odpowiedź przy najbliższych zajęciach zapytam się nauczyciela, a nóż-widelec mi pozwoli poprawić ( różnie bywa :-/ ) zedytuję post jak się sprawa wyjaśni :hyhy:
 

smw

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-13, 08:44   

Wszystko zależy od nauczyciela, jego podejścia i chęci.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com