Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Reksio  

User


Wiek: 35

Doł±czył: 07 Lis 2009

   

Wysłany: 2009-11-07, 18:56   Praca kontrolna do Ĺ›rody bĹ‚agam o pomoc jak najszybszÄ… :(

witam wszystkich bardzo serdecznie mam do Wa ogromną prośbę do środy mam oddać prace semestralną z fizyki i od razu przyznam się że nie mam czasu zrobić tej pracy semestralnej ponieważ pracuje a na dodatek są też inne przedmioty z których musze przygotować prace a po drugie fizyki wogóle nie rozumiem i nie lubie za bardzo dlatego mam z nią problemy mam nadzieje że mi w tej sprawie pomożecie :(

oto pytania do pracy :
1) zakres stosowalności teori fizycznych ( zakres stosowalności praw fizyki na przykładzie mechaniki klasycznej i kwantowej )
2) determinizm i inderdeterminizm
3) elementy metodologi nauk ( metoda indukcyjna , metoda hipotetyczno - dedukcyjna , metoda statystyczna )
4) narzędzia współczesnej fizyki i ich rola w budowaniu mikro i makro świata (metody badawcze współczesnych fizyków wybrać jedną , obserwatoria astronomiczne wybrać jedno )

praca ma mieć maksymalne 4 strony i potrzebuje od razu adres strony z której były informacje zaczerpnięte jeśli sie będzie korzystać z internetu a jeśli będzie sie korzystać z książki to prosiłbym autora książki tytuł książki i jakie wydawnictwo ( to wszystko musze podać w pracy ) wiem że jest tego bardzo dużo ale mam nadzieje że ktoś sie odważy i mi pomoże z tą pracą (musze oddać ją do środy ) błagam o pomoc :(
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com