Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

karokrakow  

Stały User



Doł±czyła: 15 Wrz 2013

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2016-05-04, 20:48   Praca licencjackÄ… - ankieta

Witajcie!

Moja kumpela pisze właśnie licencjat dotyczący Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i przeprowadza badania ankietowe.

Jeśli jesteś pracującym studentem i możesz poświęci 5 minut swojego życia na wypełnienie ankiety, to nie daj się długo prosić i kliknij w poniższy link.

https://docs.google.com/forms/d/1iGpGZqLWhCX0EGKzcsCK7iV-jXQurlnceV8Kd_0Q7s4/viewform?c=0&w=1

Z góry wszystkim dziękuję! :-D
 

philosophus  

Pogromca postĂłw


Doł±czył: 07 Lut 2013

   

Wysłany: 2016-05-05, 18:04   

Zabrakło mi w punkcie drugim następującej definicji:

"CSR to działania o charakterze pozornym, których głównym celem pozostaje w istocie utrzymywanie i poprawa wizerunku firmy, w celu zwiększenia sprzedaży jej produktów i usług, a konsekwencji maksymalizacji zysków, oraz uspokojenia sumienia zarządu."

[ Dodano: 2016-05-05, 18:04 ]
Zabrakło mi w punkcie drugim następującej definicji:

"CSR to działania o charakterze pozornym, których głównym celem pozostaje w istocie utrzymywanie i poprawa wizerunku firmy, w celu zwiększenia sprzedaży jej produktów i usług, a konsekwencji maksymalizacji zysków, oraz uspokojenia sumienia zarządu."
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com