Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

EmiliaS  

User


ImiÄ™: Emilia

Doł±czyła: 11 Lip 2017

   

Wysłany: 2018-05-26, 10:30   Praca na uberze dla dziewczyny?

Cześć,
ktoś pracował/pracuje? Zastanawiam się nad podjęciem dodatkowej pracy na wieczór lub weekendy...auto mam, działalności nie mam...ale znalazlam firmy oferujące możliwość jazdy dla uber bez własnej działalności gospodarczej http://euroseller.pl

Czy ktoś coś słyszał o takiej formie dorobienia? Czy jest to legalne?

Jak oceniacie korzystanie z tego typu usługi? Zdarzyło mi się jechać raz - wrażenia pozytywne, jednak dużo naczytałam się, że jest to nielegalny przewóz osób. Ktoś z Was może dorabia w ten sposób? Słyszałam, że kobiety też można spotkać w tej branży (takie trochę taxi)
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-05-26, 14:48   

Ja z ubera korzystam prawie, że regularnie i moje doświadczenia co do kierowców są bardzo dobre, zgadza się, że kierowcami głównie są mężczyźni. Jednak od nich słyszałam różne historie, zaczynając od tego, że kokosów nie da się tam zarobić, a kończąc na uszkodzeniach samochodu, zalanej/obrzyganej tapicerki, braku zapłaty za przejazd (przy płatności gotówką).
Ja siebie i swojego samochodu z pewnością nie naraziłabym na takie ryzyko, nie wiem jak wygląda tu kwestia prawna, dla mnie jako pasażera jest to wspaniała opcja, ale kierowcy raczej nie mają różowo.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

kacuxd999  

User

kacuxd999


ImiÄ™: Kacper

Wiek: 25

Doł±czył: 28 Kwi 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wysłany: 2018-09-27, 15:51   

Teraz to już nie ma takiego jasnego podziału na zawody dla facetów czy babeczek. Jasne że mozesz pracowac jako kierowca. Kobiety teraz pracuja w fabrykach takich jak Bridgestone Stargard i doskonale sobie radza i chyba w dzisiejszych czasach jakos nikogo specjalnie to nie dziwi :P Przynajmniej ja i moi znajomi tak mają
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com