Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2013-03-20, 11:36   Praca semestralna z JÄ™zyka Polskiego - pomocy.

Witam. Czy ma ktoś aż takie zapędy do nauki, aż taką wiedzę, zęby pomóc mi z tym zadaniem. Muszę wybrać jeden temat i go opracować. Kompletna pustka w głowie, nie wiem co zrobić. Może komuś się nudzi i chciałby mi pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny :)
1: człowiek złagrowany w ocenie T. Borowskiego i G. Herlinga-Brodzińskiego. Dokonaj porównania
2: O uratowaniu pięknej pani Siedenman- czyli o świecie w którym każdy znał swoje miejsce na ziemi. Przedstaw zagadnienie odwołując się do "Początku" Andrzeja Szczypiorskiego
3: Przedstaw jak widzieli powstanie w Getcie Warszawskim Marek Edelman i Jurgen Stroop. Swoje refleksje oprzyj na reportażach "zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall i "Rozmowy z katem" K. Moczarskiego
 

W-P 2012

User


Do³±czy³: 08 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-03-20, 17:21   

a czytałes coś z tych lektur wogole??
 

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2013-03-20, 23:25   

No co ty :P Ja pracuję, a nie sie uczę. To szkoła zaoczna :/ Jedyne co mogę mieć to jakieś notatki w zeszycie :/
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-03-21, 00:18   

bartek4334, to że jest to szkoła zaoczna nie zwalnia Cię z obowiązku zapoznania się z tymi lekturami.
Ja bym proponował pierwsze albo trzecie - jak dla mnie najciekawsze tematy, z książką w łapie można bardzo łatwo napisać wystarczająco. Zwłaszcza trzeci temat jest banalny.
A i wujek google też na pewno chętnie pomoże. Polecam jakiś leksykon - nawet jeśli ogłupia streszczeniami to często opracowania lektur są przydatne i utrwalają najważniejsze informacje.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-03-21, 16:22   

Cytat:

No co ty :P



Cytat:

Może komuś się nudzi i chciałby mi pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny :)



:wstyd:

Mógłbyś chociaż być szczery i napisać, że szukasz fraje... ekhm, dobroczyńcę, który napisze za Ciebie pracę. Bo takie mydlenie oczu, że chodzi o zwykłą pomoc to nawet więcej niż tania ściema i tyle. Jeśli do pracy przykładasz się tak jak do nauki to żal mi Twojego pracodawcy. Ja też zaocznie się uczyłam i dodatkowo pracowałam (plus prowadziłam już sama dom) a jakoś dałam radę ze wszystkim - ale trzeba chcieć i nie być leniem, dobrze rozplanować swój dzień, poświęcić coś kosztem czegoś...

Nie no po prostu żenada.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2013-03-21, 22:56   

Dziękuje kochanie za umoralnianie, ale życie to możecie układać swoje. Chciałaś się pochwalić jak to zajebiś*** dawałaś sobie radę w swoim życiu? To super, jestem z Ciebie dumny. Widzisz widocznie na każdy ma taki talent do nauki. A co do pracodawcy ...? To, ze nauka nie idzie mi za dobrze, nie znaczy, że nic kompletnie nie umiem, jestem oszustem, leniem itd. itp., ale wy ludzie internetu umiecie szybko oceniać ludzi.
Dziękuje praca już mam zrobioną taki mi wjechaliście na ambicje ... Hahaha... :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com