Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MR_NIUNIU¦  

User


ImiÄ™: XYZ

Do³±czy³: 21 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 16:28   

Jeśli masz w dupie ojczyzne to zrzeknij się polskiego obywatelstwa.
Po co masz być dla niej kulą u nogi!?
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 16:36   

Cytat:

Jeśli masz w dupie ojczyzne to zrzeknij się polskiego obywatelstwa.
Po co masz być dla niej kulą u nogi!?


Tak spadam nas studia za granicę i mam gdzieś ten kraj . Jednak uważaj kogo nazywasz kulą u nogi , nie mam tu zamiaru wymieniać osiągnięć moich i mojej rodziny , ale powiem ci , że na pewno jesteśmy bardziej pożyteczni niż taki kiepek jak ty
 

MR_NIUNIU¦  

User


ImiÄ™: XYZ

Do³±czy³: 21 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 16:51   

Twoja rodzina mnie nie obchodzi, a ty i Twoje osiągnięcia mi centralnie zwisają.
Możesz być mistrzem w paraolimpiadzie nawet,ale ja Cie nie będe głaskał.
W własne gniazdo się nie sra.
Skończyłem ten temacik.

Miłego weekendu :*
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-22, 21:06   

MR_NIUNIU¦ może to dobrze, bo chciałem odpisać, ale sam nie wiem czy cokolwiek z tego co napisałeś jest tego warte. Ja uważam się uważam za prawaka, ale ty masz ultra prawackie poglądy.

MR_NIUNIU¦ napisa³/a:

W własne gniazdo się nie sra.

tak samo jak nie określa się rodaków pogardliwym określeniem "polaczek",ale co ja tam wiem..jestem bezradny na twoje idiotyzmy. Idę .
_________________
You know who i am
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 21:36   

Cytat:

Twoja rodzina mnie nie obchodzi, a ty i Twoje osiągnięcia mi centralnie zwisają.
Możesz być mistrzem w paraolimpiadzie nawet,ale ja Cie nie będe głaskał.


Nie wiem po co ta tyrada napisałeś tylko to co ja wcześniej .

Cytat:

W własne gniazdo się nie sra.


Ależ będę to robił jak się z niego wyprowadzę
 

Kamikarze24  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-27, 11:54   

No jak na ogół wiadomo ze praca się zagranica opłaca ale jak jedna osoba pracuje to całej rodziny nie utrzyma.
_________________
dobra mama | Liga Angielska | Arsenal Londyn
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-01-27, 14:48   

Kamikarze24 napisa³/a:

No jak na ogół wiadomo ze praca się zagranica opłaca ale jak jedna osoba pracuje to całej rodziny nie utrzyma.



No zależy jaki hajs się kosi. Jak się ma pracującą małżonkę z jednym dzieckiem i jest się spawaczem z zawodu to na zachodzie można za taką pensję postawić hacjendę, zjechać po 5 latach i żyć jak człowiek bez żadnych kredytów.
 

Papaj  

User



Imię: £ukasz

Wiek: 34

Do³±czy³: 15 Lut 2014

Sk±d: P³ock

   

Wys³any: 2014-02-15, 12:52   

skejCiK napisa³/a:

Kamikarze24 napisa³/a:

No jak na ogół wiadomo ze praca się zagranica opłaca ale jak jedna osoba pracuje to całej rodziny nie utrzyma.



No zależy jaki hajs się kosi. Jak się ma pracującą małżonkę z jednym dzieckiem i jest się spawaczem z zawodu to na zachodzie można za taką pensję postawić hacjendę, zjechać po 5 latach i żyć jak człowiek bez żadnych kredytów.



+1
¯yć jak człowiek, niestety osiągalne jedynie za granicą. W Polsce bez układów nic dobrego nie spotka młodego człowieka. I nie ważne jakie studia skończy, jak jest dobry w tym co robi oraz jak bardzo się do tego przykłada. Na start tutaj dostajesz ostrego kopniaka w tyłek. Umowy zlecenia, najniższa krajowa, głodowa stawka, praca bez jakiegokolwiek rozwoju, prawie żadnych zasiłków socjalnych. Jak w takich warunkach młody człowiek może sobie pozwolić na założenie rodziny czy pójście "na swoje"?

Oczywiście zdarzają się wyjątki, że komuś się tu uda. Ale bez wsparcia finansowego rodziny oraz układów szanse są znikome.

¯yć jak człowiek, niestety osiągalne jedynie za granicą.
 

aleksm

User


Do³±czy³: 06 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-19, 12:02   

warto sobie wyjechać na sezon, sporo można zarobić, w polskich kurortach się tyle nie da rady zarobić. Ja do Niemiec wyjeżdżałam przez link2usedom, mają sporo fajnych ofert, język oczywiście trzeba znać
 

Roch  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-13, 23:11   

Ja na razie się nigdzie za granicę za pracą nie wybieram chociaż mam kilku znajomych którzy tam pracują i są zadowoleni.
 

daradum  

User


Do³±czy³: 28 Gru 2016

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2016-12-28, 12:23   

jak sie ma rodzine za granica to nic tylko jechac :)
 

Maksym47

User


Do³±czy³: 05 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-03-05, 12:34   

Ja nigdy się nie odważę tam jechać. Uważam, że to jest zupełnie inny kraj,, w którym sobie nie poradzę.
_____
pendrive karta
 

Przewoznik

User


Do³±czy³: 04 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-04, 18:32   

Coraz więcej osób decyduje się na pracę za granicą i trudno się dziwić. Ja ostatnio myślę nad zatrudnieniem się w zagranicznej firmie transportowej. Lubie jeździć, a płace zazwyczaj dobre.
_________________
transport płynnej żywności - polecam zainteresowanym transportem
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2018-07-13, 10:51   

Ja jestem zdania, że warto szukać pracy w kraju. Zwłaszcza, jak ma się zdobyte wykształcenie. Przykładowo ten poradnik: http://cowidze.pl/jak-szukac-pracy-dla-ksiegowej-w-krakowie-gdzie-szukac-ogloszen-o-prace-w-ksiegowosci-na-co-zwracac-uwage-w-czasie-rekrutacji może się przydać osobom, które szukają pracy w księgowości. Warto zajrzeć!
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-07-13, 15:27   

Wszyscy sądzą,że wyjadą na Zachód a tam czekają na każego z otwartymi ramionami i w dodatku dobrze płatną pracą,a tak nie jest,bo wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.Moje dzieci wyjechały w latach 80-tych ubiegłego wieku,są po studiach i łatwo nie było,ale najlepiej jeśli każdy sam się przekona na własnej skórze jak tam jest,skoro większość uważa,że za granicą jest aż tak kolorowo. I w Polsce można dostać pracę jeśli tylko są chęci . :)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com