Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-11, 19:09   PrawidÅ‚owe (WASZE) wymiary części ciaÅ‚a wzglÄ™dem wzrostu.

Idzie wiosna. A właściwie już przyszła. Zmusza nas bezwzględnie do odkrywania co raz większych partii ciała, co za tym idzie.
Większość z nas przybiera się do zmiany opon z zimowych na letnie. Zaczną się mordercze diety, od których oczekujemy natychmiastowego efektu i to pozytywnego jeszcze! Poświęcanie swojego biednego żołądka by codziennie rano przyjął zgodnie szpinakowo- jarmużowy koktajl. Przedreptane kilometry, litry wylanego potu i przeklinanie na widok nadal stojącego w miejscu centymetra.
A może wcale nie musicie się niczego pozbywać? Macie ten magiczny gen, który pozwala na szamanie bez wyrzutów sumienia kiedy żywnie Wam się spodoba, czego żywnie Wam się podoba, a pora posiłku jest Wam obojętna.
Albo jeszcze lepiej- najzwyczajniej w świecie jesteście ludźmi opanowanymi, rozsądnymi, znającymi umiar, a na dodatek lubiącymi aktywne życie, którzy dzięki temu utrzymujecie wspaniałe sylwetki.

Jak to z Wami jest? Pochwalcie się swoimi wymiarami poszczególnych części ciała względem Waszego wzrostu (wg uznania- wiadomo, że mężczyzna biustu nie będzie mierzył, czy talii;p) Czy macie zamiar coś z tym robić, co właściwie chcecie osiągnąć, do czego dążycie. Czy jest dobrze tak jak jest?:)
Obliczcie swoje BMI, a dowiecie się, czy jest w ogóle czym się zadręczać:)
http://vitalia.pl/index.p...e/diety/act/bmi

Pamiętajcie, że każdy z Nas jest wyjątkowy a ideał nie istnieje;)

Zachęcam do tej motywującej dyskusji zarówno kobiety jak i mężczyzn.

ZacznÄ™ od siebie:

wzrost- 158
waga- 49
biust-86
talia-59
brzuch-69
pupa-86
udo-50

BMI- 19,6

Staram się utrzymać wagę na obecnym poziomie, nie stosuję diety, oprócz tej, którą zalecił mi lekarz na kłopoty z trawieniem. Jeśli chodzi o kosmetyki sprzyjające temu procesowi- peeling z alg morskich (chociaż na zawsze straciłam nadzieję na poprawienie stanu mojej skóry).

Chciałam jeszcze dodać, abyśmy komentowali również siebie nawzajem. Niektórym po prostu trzeba utwierdzenia w przekonaniu bądź przeciwnie- zaalarmowania.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-03-11, 20:21   

bmi 18,70 - niedowaga blablabla... żeby z niej wyjść musiałbym codziennie pożerać 20 hamburgerów i 10 porcji frytek, ot taki metabolizm.
Przy wzroście 185cm ważę jakieś 63-64kg :/ A teraz staram się (Z TRUDEM) przytyć.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-11, 20:35   

Nie wiem, mierzę co tydzień tylko obwód ramienia. 22. Jest najważniejszy.
Udo, wiem, że tam gdzie mam szramę, to jest 45. A łydka, w połowie (tak mam zapisane), to 31.
Mam 165, 48.


Nie mam sposobu, nie jem, bo jestem cholernie nieszczęśliwa i porzucona,.
Ale tyje teraz spokojnie, moje policzki znowu nie dajÄ… mi spokoju.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-12, 09:00   

Wiesz co DeSade? Do tej pory ciężko było mi zobrazować Twoją figurę ale kiedy podałaś swoje wymiary, stwierdzam, że masz identyczną budowę jak moja bliska koleżanka. Powiedz jeszcze tylko, że masz drobny nosek i dużo piegów;) Jesteś niebywale szczupła aczkolwiek nie wiem czy wystarczająco kobieca, wiesz co mam na myśli.
Dlaczego uważasz, że obwód ramienia jest najważniejszy? Z tego wszystkiego swój też zmierzyłam, no i okazało się, że mam niezłe muły;D 23,5 cm.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-12, 12:48   

metalmummy napisa³/a:

że masz drobny nosek i dużo piegów;)



Zgadza siÄ™.
:-D
[quote="metalmummy"]Jesteś niebywale szczupła aczkolwiek nie wiem czy wystarczająco kobieca, wiesz co mam na myśli.

metalmummy napisa³/a:

iego.
[quote="metalmummy"]Dlaczego uważasz, że obwód ramienia jest najważniejszy?



To moje zboczenie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-03-12, 19:09   

Wychodzi mi BMI 20.24 (wzrost 175cm, waga 62kg), teoretycznie w normie. Nie stosuję żadnej diety. Ostatnio chudnę przez to, że nie mogę jeść. Co się zważę, to od razu widzę, że kolejny kilogram spadł. Nie mniej jednak tap madl nadal nie jestem. I nie będę. Dokładnie nie mierzyłam wszystkich części ciała, miarka gdzieś się zapodziała. Na pewno wymiary nie są perfekcyjne. Trudno. Wystarczy mi, że ludzie nie będą na mój widok uciekać, nie muszę się nikomu podobać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com