Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

motyl  

Moderator

gryzę.



Wiek: 34

Doczya: 13 Cze 2009

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2009-12-03, 14:16   

uparta napisa/a:

bym złozyła i powiesiła sobie na łóżkiem aby codziennie oglądać


A później odłamywałała kolejne częsci gdyby Ci coś zrobił;d.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Green_Tea

User


Doczy: 03 Gru 2009

   

Wysany: 2009-12-03, 16:13   

Pomysł bardzo ciekawy, byłabym zadowolona :)
_________________
www.iduo.pl
 

brajla  

Mega wymiatacz



Doczya: 08 Kwi 2010

Skd: w ludziach tyle jadu

   

Wysany: 2010-07-01, 16:09   

Nie nie dość że muszę go oglądać to jeszcze układać :kwasny:
_________________
Kiss my ass:*
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Doczya: 24 Wrz 2008

   

Wysany: 2010-07-01, 21:16   

Bardzo oryginalny pomysł. Ale ja chyba wolałabym, żeby zamiast tylko jego bylibyśmy my oboje :)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


Imię: sylwia

Wiek: 22

Doczya: 20 Mar 2015

Skd: poznañ

   

Wysany: 2015-10-14, 10:34   

gadzet kup http://www.bdsklep.pl/uni...b-10w1,id-47905 faceci to gadzeciarze ucieszy sie
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

ahrik

Stały User


Doczy: 04 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-04, 11:11   

sylkaa napisa/a:

gadzet kup http://www.bdsklep.pl/uni...b-10w1,id-47905 faceci to gadzeciarze ucieszy sie


jeżeli chodzi o gadżety to bardziej stawiałabym na jakiś scyzoryk, latarkę, organizer, mutlitool, gaz
 

Stakkira

User



Doczy: 05 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-05, 10:30   

ahrik napisa/a:


jeżeli chodzi o gadżety to bardziej stawiałabym na jakiś scyzoryk, latarkę, organizer, mutlitool, gaz



albo można postawić na jakieś fajne repliki, np walther ppq z różnorodnymi nabojami w magazynku :D
 

ahrik

Stały User


Doczy: 04 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-05, 16:32   

Stakkira napisa/a:

albo można postawić na jakieś fajne repliki, np walther ppq z różnorodnymi nabojami w magazynku :D


możesz pokazać jak wygląda ? można mieć różne kulki w 1 magazynku ? :O
 

motylkowa

User


Doczy: 08 Gru 2017

   

Wysany: 2017-12-08, 13:26   

Ja bardziej byłabym zadowolona z biżuterii. Na święta podpowiedziałam mojemu chłopakowi, żeby kupił mi biżuterię autorską motyle https://~~ SPAMER !! ZGŁOŚ TEN POST DO MODERATORA ~~/motyle-52 Bardzo podobała mi się na stronie i mam nadzieję, że zrozumie sugestię
 

Stakkira

User



Doczy: 05 Pa 2017

   

Wysany: 2017-12-14, 14:14   

Muriq napisa/a:


Replika to nie zawsze synonim podróby. Repliki ASG to broń, która służy właśnie do ASG, a wygląda i wykonana jest na bazie prawdziwych karabinów :-D Porządne marki takie jak ActionSportGames czy Cybergun potrafią sporo kosztować



To fakt, słowo replika źle się kojarzy, szczególnie z tandetnością, a w przypadku broni to nie do pomyslenia, bo w koncu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Ale tak jak pisał Murig są wzorowane i można z nich śmiało korzystać, ackolwiek trochę mnie zdziwiłeś tym , że potrafią aż tyle kosztować, możesz pokazać jakiś przykład od Cyberguna bo jestem zainteresowana jedna wiatrówką i teraz zwątpiłam :P

Muriq napisa/a:

A co do prezentów i kubków to warto zastanowić się nad takim zestawem militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff nie dość że contigo to jeszcze ciepły buff :D



Szkoda tylko że buff nie jest z merino ;/ no ale nie moża mieć wszystkiego .:P



A tak zmieniają trochę temat, to znacie może jakies sprawdzone sklepy gdzie kupię porzadną odzież termoaktywną? Bo wybieram się zimą do Norwegii i chciałabym wrócić w jednym kawałku :D
 

tostermarcin

User


Imię: Marcin

Doczy: 17 Gru 2017

   

Wysany: 2017-12-17, 14:48   

Stakkira napisa/a:

Muriq napisa/a:


Replika to nie zawsze synonim podróby. Repliki ASG to broń, która służy właśnie do ASG, a wygląda i wykonana jest na bazie prawdziwych karabinów :-D Porządne marki takie jak ActionSportGames czy Cybergun potrafią sporo kosztować


To fakt, słowo replika źle się kojarzy, szczególnie z tandetnością, a w przypadku broni to nie do pomyslenia, bo w koncu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Ale tak jak pisał Murig są wzorowane i można z nich śmiało korzystać, ackolwiek trochę mnie zdziwiłeś tym , że potrafią aż tyle kosztować, możesz pokazać jakiś przykład od Cyberguna bo jestem zainteresowana jedna wiatrówką i teraz zwątpiłam :P


Dobra replika swoje kosztuje i nie ma w tym nic dziwnego. To sprzęt, który jest bardzo starannie wykonywany. A z cyberguna to tego polecam: www.militaria.pl/cybergun...88012_p5495.xml


Stakkira napisa/a:


Muriq napisa/a:

A co do prezentów i kubków to warto zastanowić się nad takim zestawem militaria.pl/odziez/nakrycia_glowy/chusty/original_buff_c1640.xml?product_name=contigo&wkm=Slider&kr=contigo-buff nie dość że contigo to jeszcze ciepły buff :D


Szkoda tylko że buff nie jest z merino ;/ no ale nie moża mieć wszystkiego .:P


ja myślę, że lepiej samemu skompletować takie coś. I wtedy możesz mieć buff z merino: militaria.pl/buff/chusta_buff_merino_wool_black_33007_p6473.xml


Stakkira napisa/a:


A tak zmieniają trochę temat, to znacie może jakies sprawdzone sklepy gdzie kupię porzadną odzież termoaktywną? Bo wybieram się zimą do Norwegii i chciałabym wrócić w jednym kawałku :D


na militaria.pl szukaj - tam jest tego masa. I wszystkie firmy, które tam sprzedają są ok tak na prawdę
 

ahrik

Stały User


Doczy: 04 Pa 2017

   

Wysany: 2017-12-19, 15:44   

tostermarcin napisa/a:

Dobra replika swoje kosztuje i nie ma w tym nic dziwnego. To sprzęt, który jest bardzo starannie wykonywany. A z cyberguna to tego polecam: www.militaria.pl/cybergun...88012_p5495.xml


a to można taką replikę bez problemu kupić i posiadać ?

tostermarcin napisa/a:

ja myślę, że lepiej samemu skompletować takie coś. I wtedy możesz mieć buff z merino: militaria.pl/buff/chusta_buff_merino_wool_black_33007_p6473.xml


szkoda tylko że niedostępny jest :) gdyby jednak w zestawie był buff merino to kosztowałby dużo więcej :/

tostermarcin napisa/a:

na militaria.pl szukaj - tam jest tego masa. I wszystkie firmy, które tam sprzedają są ok tak na prawdę


masz jakieś sprawdzone ?
 

silverek

User


Doczy: 27 Lis 2017

   

Wysany: 2017-12-22, 14:28   

Wolę bardziej tradycyjne pomysł na upominki. Biżuteria jako prezent dla kobiety to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Zwłaszcza srebrna, bo taka najbardziej mi się podoba https://~~ SPAMER !! ZGŁOŚ TEN POST DO MODERATORA ~~/blog/najlepszy-prezent-dla-kobiety-postaw-bizuterie-srebrna/ Dostanę piękny naszyjnik srebrny od mojego ukochanego
 

tostermarcin

User


Imię: Marcin

Doczy: 17 Gru 2017

   

Wysany: 2018-03-29, 17:59   

ahrik napisa/a:

a to można taką replikę bez problemu kupić i posiadać ?


tak, czemu nie? To normalna wiatrówka. Możesz mieć nawet replikę broni czarnoprochowej, która już jest na... proch ;)

ahrik napisa/a:

szkoda tylko że niedostępny jest :) gdyby jednak w zestawie był buff merino to kosztowałby dużo więcej :/


No to jak nie ten to inny. Zawsze lepiej chyba samemu kompletować zestawy prezentowe

ahrik napisa/a:

masz jakieś sprawdzone ?


zależy o jaki rodzaj towaru pytasz. Ja ostatnio np mam bzika na punkcie odzieży helikona
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com